Günün Maçları

Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi
Real Madrid 18:45 Atlético Madrid Real Madrid - Atlético Madrid takım karşılaştırması ve bahis analizi Real Madrid - Atlético Madrid arasındaki maçlar
Angola - Campionato Nacional
Sagrada Esperança 14:00 Progresso Sagrada Esperança - Progresso takım karşılaştırması ve bahis analizi Sagrada Esperança - Progresso arasındaki maçlar
Kabuscorp 14:30 Académica do Lobito Kabuscorp - Académica do Lobito takım karşılaştırması ve bahis analizi Kabuscorp - Académica do Lobito arasındaki maçlar
Interclube 15:00 4 de Abril do Cuando Interclube - 4 de Abril do Cuando takım karşılaştırması ve bahis analizi Interclube - 4 de Abril do Cuando arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
Godoy Cruz 20:00 Estudiantes Godoy Cruz - Estudiantes takım karşılaştırması ve bahis analizi Godoy Cruz - Estudiantes arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
MS Gimnasia Esgrima 1 - 1 Villa Dálmine Gimnasia Esgrima - Villa Dálmine takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimnasia Esgrima - Villa Dálmine arasındaki maçlar
MS Talleres Córdoba 2 - 0 Boca Unidos Talleres Córdoba - Boca Unidos takım karşılaştırması ve bahis analizi Talleres Córdoba - Boca Unidos arasındaki maçlar
Almagro 16:05 Juventud Unida Univ. Almagro - Juventud Unida Univ. takım karşılaştırması ve bahis analizi Almagro - Juventud Unida Univ. arasındaki maçlar
Nueva Chicago 17:05 Instituto Nueva Chicago - Instituto takım karşılaştırması ve bahis analizi Nueva Chicago - Instituto arasındaki maçlar
Los Andes 18:30 Central Córdoba SdE Los Andes - Central Córdoba SdE takım karşılaştırması ve bahis analizi Los Andes - Central Córdoba SdE arasındaki maçlar
Independiente Rivadavia 19:00 Brown de Adrogué Independiente Rivadavia - Brown de Adrogué takım karşılaştırması ve bahis analizi Independiente Rivadavia - Brown de Adrogué arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
Colegiales 15:05 Defensores de Belgrano Colegiales - Defensores de Belgrano takım karşılaştırması ve bahis analizi Colegiales - Defensores de Belgrano arasındaki maçlar
Almirante Brown 18:30 Platense Almirante Brown - Platense takım karşılaştırması ve bahis analizi Almirante Brown - Platense arasındaki maçlar
Deportivo Armenio 18:30 Comunicaciones Deportivo Armenio - Comunicaciones takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Armenio - Comunicaciones arasındaki maçlar
Barracas Central 18:30 Fénix Barracas Central - Fénix takım karşılaştırması ve bahis analizi Barracas Central - Fénix arasındaki maçlar
Deportivo Riestra 18:30 Deportivo Español Deportivo Riestra - Deportivo Español takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Riestra - Deportivo Español arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
Cañuelas 18:30 Deportivo Merlo Cañuelas - Deportivo Merlo takım karşılaştırması ve bahis analizi Cañuelas - Deportivo Merlo arasındaki maçlar
Excursionistas 18:30 Argentino Quilmes Excursionistas - Argentino Quilmes takım karşılaştırması ve bahis analizi Excursionistas - Argentino Quilmes arasındaki maçlar
Luján 18:30 Barracas Bolívar Luján - Barracas Bolívar takım karşılaştırması ve bahis analizi Luján - Barracas Bolívar arasındaki maçlar
Arjantin - Primera D Ligi
General Lamadrid 18:30 Victoriano Arenas General Lamadrid - Victoriano Arenas takım karşılaştırması ve bahis analizi General Lamadrid - Victoriano Arenas arasındaki maçlar
Arjantin - Reserve League
00:00  -  takım karşılaştırması ve bahis analizi  -  arasındaki maçlar
Avustralya - National Premier League
Northern Rangers 04:00 South Hobart Northern Rangers - South Hobart takım karşılaştırması ve bahis analizi Northern Rangers - South Hobart arasındaki maçlar
Lambton Jaffas 04:30 Newcastle Jets U21 Lambton Jaffas - Newcastle Jets U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Lambton Jaffas - Newcastle Jets U21 arasındaki maçlar
Avondale Heights 05:00 Pascoe Vale Avondale Heights - Pascoe Vale takım karşılaştırması ve bahis analizi Avondale Heights - Pascoe Vale arasındaki maçlar
Northcote City 05:00 Melbourne Victory U21 Northcote City - Melbourne Victory U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Northcote City - Melbourne Victory U21 arasındaki maçlar
Valentine 05:00 Hamilton Olympic Valentine  - Hamilton Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Valentine  - Hamilton Olympic arasındaki maçlar
Olympia Warriors 05:00 Kingborough Lions Olympia Warriors - Kingborough Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympia Warriors - Kingborough Lions arasındaki maçlar
Green Gully 05:00 Melbourne Knights Green Gully - Melbourne Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Green Gully - Melbourne Knights arasındaki maçlar
Launceston City 06:30 Devonport City Launceston City - Devonport City takım karşılaştırması ve bahis analizi Launceston City - Devonport City arasındaki maçlar
FNQ Heat 06:30 Olympic FNQ Heat - Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi FNQ Heat - Olympic arasındaki maçlar
Sorrento 07:00 Subiaco Sorrento - Subiaco takım karşılaştırması ve bahis analizi Sorrento - Subiaco arasındaki maçlar
Perth Glory U21 07:00 Balcatta Perth Glory U21 - Balcatta takım karşılaştırması ve bahis analizi Perth Glory U21 - Balcatta arasındaki maçlar
Armadale 07:00 Stirling Lions Armadale - Stirling Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Armadale - Stirling Lions arasındaki maçlar
Cockburn City 07:00 ECU Joondalup Cockburn City - ECU Joondalup takım karşılaştırması ve bahis analizi Cockburn City - ECU Joondalup arasındaki maçlar
Inglewood United 07:00 Perth Inglewood United - Perth takım karşılaştırması ve bahis analizi Inglewood United - Perth arasındaki maçlar
Bayswater City 07:00 Floreat Athena Bayswater City - Floreat Athena takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayswater City - Floreat Athena arasındaki maçlar
Belconnen United 07:30 FFA Centre of Excellence Belconnen United - FFA Centre of Excellence takım karşılaştırması ve bahis analizi Belconnen United - FFA Centre of Excellence arasındaki maçlar
Moreton Bay United 08:00 Brisbane City Moreton Bay United - Brisbane City takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreton Bay United - Brisbane City arasındaki maçlar
Brisbane Strikers 08:00 Brisbane Roar U21 Brisbane Strikers - Brisbane Roar U21 takım karşılaştırması ve bahis analizi Brisbane Strikers - Brisbane Roar U21 arasındaki maçlar
Sutherland Sharks 08:30 Manly United Sutherland Sharks - Manly United takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutherland Sharks - Manly United arasındaki maçlar
Hakoah Sydney City 09:00 South Coast Wolves Hakoah Sydney City - South Coast Wolves takım karşılaştırması ve bahis analizi Hakoah Sydney City - South Coast Wolves arasındaki maçlar
Bonnyrigg White Eagles 09:00 Rockdale City Suns Bonnyrigg White Eagles - Rockdale City Suns takım karşılaştırması ve bahis analizi Bonnyrigg White Eagles - Rockdale City Suns arasındaki maçlar
Northern Fury 09:00 SWQ Thunder Northern Fury - SWQ Thunder takım karşılaştırması ve bahis analizi Northern Fury - SWQ Thunder arasındaki maçlar
Avustralya - State Leagues
Northern Rangers Res. 04:30 Burnie United Northern Rangers Res. - Burnie United takım karşılaştırması ve bahis analizi Northern Rangers Res. - Burnie United arasındaki maçlar
Ulverstone 04:30 Riverside Olympic Ulverstone - Riverside Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Ulverstone - Riverside Olympic arasındaki maçlar
Launceston United 04:30 Somerset Launceston United - Somerset takım karşılaştırması ve bahis analizi Launceston United - Somerset arasındaki maçlar
Metro Claremont 04:30 New Town Eagles Metro Claremont - New Town Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Metro Claremont - New Town Eagles arasındaki maçlar
BeachSide 04:30 University of Tasmania BeachSide - University of Tasmania takım karşılaştırması ve bahis analizi BeachSide - University of Tasmania arasındaki maçlar
Launceston City Res. 04:30 Devonport FC Launceston City Res. - Devonport FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Launceston City Res. - Devonport FC arasındaki maçlar
Hobart Utd 04:30 Glenorchy Knights Hobart Utd - Glenorchy Knights takım karşılaştırması ve bahis analizi Hobart Utd - Glenorchy Knights arasındaki maçlar
Eastern Lions 05:00 Brunswick City Eastern Lions - Brunswick City takım karşılaştırması ve bahis analizi Eastern Lions - Brunswick City arasındaki maçlar
Dandenong City 05:00 Murray Utd Dandenong City - Murray Utd takım karşılaştırması ve bahis analizi Dandenong City - Murray Utd arasındaki maçlar
North Geelong Warriors 05:00 St. Albans Saints North Geelong Warriors - St. Albans Saints takım karşılaştırması ve bahis analizi North Geelong Warriors - St. Albans Saints arasındaki maçlar
Nunawading City 05:00 Dandenong Thunder Nunawading City - Dandenong Thunder takım karşılaştırması ve bahis analizi Nunawading City - Dandenong Thunder arasındaki maçlar
Moreland City 05:00 Sunshine Georgies Moreland City - Sunshine Georgies takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreland City - Sunshine Georgies arasındaki maçlar
Melbourne City U21 05:00 Bendigo City Melbourne City U21 - Bendigo City takım karşılaştırması ve bahis analizi Melbourne City U21 - Bendigo City arasındaki maçlar
Whittlesea Ranges 05:00 Werribee City Whittlesea Ranges - Werribee City takım karşılaştırması ve bahis analizi Whittlesea Ranges - Werribee City arasındaki maçlar
Box Hill United 05:15 Kingston Box Hill United - Kingston takım karşılaştırması ve bahis analizi Box Hill United - Kingston arasındaki maçlar
Moreland Zebras 06:00 Ballarat Red Devils Moreland Zebras - Ballarat Red Devils takım karşılaştırması ve bahis analizi Moreland Zebras - Ballarat Red Devils arasındaki maçlar
Nelson Eastern Suburbs 08:00 Southern FC Nelson Eastern Suburbs - Southern FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Nelson Eastern Suburbs - Southern FC arasındaki maçlar
Goulburn Valley Suns 09:00 Springvale White Eagles Goulburn Valley Suns - Springvale White Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Goulburn Valley Suns - Springvale White Eagles arasındaki maçlar
Avustralya - FFA Cup
Croydon Kings 05:00 Campbelltown City Croydon Kings - Campbelltown City takım karşılaştırması ve bahis analizi Croydon Kings - Campbelltown City arasındaki maçlar
Western Strikers 05:00 NE MetroStars Western Strikers - NE MetroStars takım karşılaştırması ve bahis analizi Western Strikers - NE MetroStars arasındaki maçlar
Adelaide Comets 05:00 Adelaide Blue Eagles Adelaide Comets - Adelaide Blue Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi Adelaide Comets - Adelaide Blue Eagles arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane
Holland Park Hawks 08:15 Queensland Lions Holland Park Hawks - Queensland Lions takım karşılaştırması ve bahis analizi Holland Park Hawks - Queensland Lions arasındaki maçlar
Rochedale Rovers 08:30 Capalaba Rochedale Rovers - Capalaba takım karşılaştırması ve bahis analizi Rochedale Rovers - Capalaba arasındaki maçlar
North Pine 09:00 Peninsula Power North Pine - Peninsula Power takım karşılaştırması ve bahis analizi North Pine - Peninsula Power arasındaki maçlar
Eastern Suburbs Brisbane 09:00 Mitchelton Eastern Suburbs Brisbane - Mitchelton takım karşılaştırması ve bahis analizi Eastern Suburbs Brisbane - Mitchelton arasındaki maçlar
Avustralya - Northern
Uni Azzurri 07:45 Hellenic Athletic Uni Azzurri - Hellenic Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Uni Azzurri - Hellenic Athletic arasındaki maçlar
Casuarina 09:45 Darwin Olympic Casuarina - Darwin Olympic takım karşılaştırması ve bahis analizi Casuarina - Darwin Olympic arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane Capital League 1
WDSC Wolves 07:00 Taringa Rovers WDSC Wolves - Taringa Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi WDSC Wolves - Taringa Rovers arasındaki maçlar
North Star 07:30 Southside Eagles North Star - Southside Eagles takım karşılaştırması ve bahis analizi North Star - Southside Eagles arasındaki maçlar
Pine Rivers United 08:00 Bayside United Pine Rivers United - Bayside United takım karşılaştırması ve bahis analizi Pine Rivers United - Bayside United arasındaki maçlar
Grange Thistle 09:00 Centenary Stormers Grange Thistle - Centenary Stormers takım karşılaştırması ve bahis analizi Grange Thistle - Centenary Stormers arasındaki maçlar
Avustralya - Brisbane Reserves Premier League
Holland Park Hawks Res. 06:00 Brisbane Lions Res. Holland Park Hawks Res. - Brisbane Lions Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Holland Park Hawks Res. - Brisbane Lions Res. arasındaki maçlar
Rochedale Rovers Res 06:15 Capalaba Res. Rochedale Rovers Res - Capalaba Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Rochedale Rovers Res - Capalaba Res. arasındaki maçlar
Eastern Suburbs Res. 06:45 Mitchelton Res. Eastern Suburbs Res. - Mitchelton Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Eastern Suburbs Res. - Mitchelton Res. arasındaki maçlar
North Pine Res. 06:45 Peninsula Power Res. North Pine Res. - Peninsula Power Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi North Pine Res. - Peninsula Power Res. arasındaki maçlar
Avusturya - Regionalliga
Kufstein 14:00 Wattens Kufstein - Wattens takım karşılaştırması ve bahis analizi Kufstein - Wattens arasındaki maçlar
Hard 14:00 Neumarkt Hard - Neumarkt takım karşılaştırması ve bahis analizi Hard - Neumarkt arasındaki maçlar
Dornbirn 14:00 Rheindorf Altach II Dornbirn - Rheindorf Altach II takım karşılaştırması ve bahis analizi Dornbirn - Rheindorf Altach II arasındaki maçlar
Eugendorf 14:00 Schwaz Eugendorf - Schwaz takım karşılaştırması ve bahis analizi Eugendorf - Schwaz arasındaki maçlar
Wacker Innsbruck II 14:00 Salzburg II Wacker Innsbruck II - Salzburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Wacker Innsbruck II - Salzburg II arasındaki maçlar
Kitzbühel 14:30 Bregenz Kitzbühel - Bregenz takım karşılaştırması ve bahis analizi Kitzbühel - Bregenz arasındaki maçlar
Seekirchen 16:00 Reichenau Seekirchen - Reichenau takım karşılaştırması ve bahis analizi Seekirchen - Reichenau arasındaki maçlar
Pinzgau Saalfelden 16:00 TSV St. Johann Pinzgau Saalfelden - TSV St. Johann takım karşılaştırması ve bahis analizi Pinzgau Saalfelden - TSV St. Johann arasındaki maçlar
Avusturya - Landesliga
Sportunion Mauer 12:00 Wiener Viktoria Sportunion Mauer - Wiener Viktoria takım karşılaştırması ve bahis analizi Sportunion Mauer - Wiener Viktoria arasındaki maçlar
Voitsberg 13:30 St. Anna Voitsberg - St. Anna takım karşılaştırması ve bahis analizi Voitsberg - St. Anna arasındaki maçlar
Admira Dornbirn 14:00 Rot-Weiß Rankweil Admira Dornbirn - Rot-Weiß Rankweil takım karşılaştırması ve bahis analizi Admira Dornbirn - Rot-Weiß Rankweil arasındaki maçlar
Kirchbichl 14:00 Schönwies/Mils Kirchbichl - Schönwies/Mils takım karşılaştırması ve bahis analizi Kirchbichl - Schönwies/Mils arasındaki maçlar
Austria XIII 14:00 Favoritner AC Austria XIII - Favoritner AC takım karşılaştırması ve bahis analizi Austria XIII - Favoritner AC arasındaki maçlar
Salzburger AK 14:00 Maria Alm Salzburger AK - Maria Alm takım karşılaştırması ve bahis analizi Salzburger AK - Maria Alm arasındaki maçlar
Bizau 14:00 Andelsbuch Bizau - Andelsbuch takım karşılaştırması ve bahis analizi Bizau - Andelsbuch arasındaki maçlar
Bleiburg 14:30 Spittal Bleiburg - Spittal takım karşılaştırması ve bahis analizi Bleiburg - Spittal arasındaki maçlar
Bad Ischl 15:00 Union Weißkirchen Bad Ischl - Union Weißkirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Bad Ischl - Union Weißkirchen arasındaki maçlar
Union Edelweiß 15:00 Wels Union Edelweiß - Wels takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Edelweiß - Wels arasındaki maçlar
St. Martin 15:00 Donau Linz St. Martin - Donau Linz takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Martin - Donau Linz arasındaki maçlar
St. Marienkirchen/P. 15:00 Grün Weiß Micheldorf St. Marienkirchen/P. - Grün Weiß Micheldorf takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Marienkirchen/P. - Grün Weiß Micheldorf arasındaki maçlar
ASV 13 15:00 Ostbahn XI ASV 13 - Ostbahn XI takım karşılaştırması ve bahis analizi ASV 13 - Ostbahn XI arasındaki maçlar
Eltendorf 15:00 Klingenbach Eltendorf - Klingenbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Eltendorf - Klingenbach arasındaki maçlar
Meiningen 15:00 Hohenems Meiningen - Hohenems takım karşılaştırması ve bahis analizi Meiningen - Hohenems arasındaki maçlar
Neuhofen / Ried II 15:00 Grieskirchen Neuhofen / Ried II - Grieskirchen takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuhofen / Ried II - Grieskirchen arasındaki maçlar
Bad Schallerbach 15:00 Marchtrenk Bad Schallerbach - Marchtrenk takım karşılaştırması ve bahis analizi Bad Schallerbach - Marchtrenk arasındaki maçlar
Höchst 15:00 Austria Lustenau II Höchst - Austria Lustenau II takım karşılaştırması ve bahis analizi Höchst - Austria Lustenau II arasındaki maçlar
Neuberg 15:00 Purbach Neuberg - Purbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuberg - Purbach arasındaki maçlar
Zell am See 15:00 Bergheim Zell am See - Bergheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Zell am See - Bergheim arasındaki maçlar
Retz 15:00 Spratzern Retz - Spratzern takım karşılaştırması ve bahis analizi Retz - Spratzern arasındaki maçlar
Leobendorf 15:00 Kottingbrunn Leobendorf - Kottingbrunn takım karşılaştırması ve bahis analizi Leobendorf - Kottingbrunn arasındaki maçlar
Imst 15:30 Hall Imst - Hall takım karşılaştırması ve bahis analizi Imst - Hall arasındaki maçlar
Mötz / Silz 16:00 Wörgl Mötz / Silz - Wörgl takım karşılaştırması ve bahis analizi Mötz / Silz - Wörgl arasındaki maçlar
Rapid Lienz 16:00 Ferlach Rapid Lienz - Ferlach takım karşılaştırması ve bahis analizi Rapid Lienz - Ferlach arasındaki maçlar
Jennersdorf 16:00 Mattersburg II Jennersdorf - Mattersburg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Jennersdorf - Mattersburg II arasındaki maçlar
Maria Saal 16:00 Lendorf Maria Saal - Lendorf takım karşılaştırması ve bahis analizi Maria Saal - Lendorf arasındaki maçlar
Völs 16:30 Jenbach Völs - Jenbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Völs - Jenbach arasındaki maçlar
Union Innsbruck 16:30 Matrei Union Innsbruck - Matrei takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Innsbruck - Matrei arasındaki maçlar
Union Perg 16:30 Gmunden Union Perg - Gmunden takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Perg - Gmunden arasındaki maçlar
Union Vöcklamarkt 16:30 Sierning Union Vöcklamarkt - Sierning takım karşılaştırması ve bahis analizi Union Vöcklamarkt - Sierning arasındaki maçlar
Pinkafeld 17:00 St. Margarethen Pinkafeld - St. Margarethen takım karşılaştırması ve bahis analizi Pinkafeld - St. Margarethen arasındaki maçlar
Barbados - Digicel Premier Ligi
Notre Dame 22:30 Paradise Notre Dame - Paradise takım karşılaştırması ve bahis analizi Notre Dame - Paradise arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 1. Ligi
Zorka-BDU 11:00 Khimik Svetlogorsk Zorka-BDU - Khimik Svetlogorsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Zorka-BDU - Khimik Svetlogorsk arasındaki maçlar
Smolevichy-STI 11:00 Luch Minsk Smolevichy-STI - Luch Minsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Smolevichy-STI - Luch Minsk arasındaki maçlar
Lida 14:00 Baranovichi Lida - Baranovichi takım karşılaştırması ve bahis analizi Lida - Baranovichi arasındaki maçlar
Slonim 14:00 Gomel Slonim - Gomel takım karşılaştırması ve bahis analizi Slonim - Gomel arasındaki maçlar
Beyaz Rusya - 2. Division
Victoria Maryina Gorka 13:00 Neman-Agro Victoria Maryina Gorka - Neman-Agro takım karşılaştırması ve bahis analizi Victoria Maryina Gorka - Neman-Agro arasındaki maçlar
Osipovichy 14:00 Vertykal Osipovichy - Vertykal takım karşılaştırması ve bahis analizi Osipovichy - Vertykal arasındaki maçlar
Torpedo Mogilev 14:00 Kletsk Torpedo Mogilev - Kletsk takım karşılaştırması ve bahis analizi Torpedo Mogilev - Kletsk arasındaki maçlar
Bhutan - A-Division
Thimphu City 10:00 Druk Stars Thimphu City - Druk Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi Thimphu City - Druk Stars arasındaki maçlar
Bosna Hersek - 1. Ligi
Leotar 15:00 Sloboda Novi Grad Leotar - Sloboda Novi Grad takım karşılaştırması ve bahis analizi Leotar - Sloboda Novi Grad arasındaki maçlar
Tekstilac Derventa 15:00 Mladost Velika Obarska Tekstilac Derventa - Mladost Velika Obarska takım karşılaştırması ve bahis analizi Tekstilac Derventa - Mladost Velika Obarska arasındaki maçlar
Sutjeska Foča 15:00 Sloboda Mrkonjić Grad Sutjeska Foča - Sloboda Mrkonjić Grad takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutjeska Foča - Sloboda Mrkonjić Grad arasındaki maçlar
Drina HE Višegrad 15:00 Vlasenica Drina HE Višegrad - Vlasenica takım karşılaştırması ve bahis analizi Drina HE Višegrad - Vlasenica arasındaki maçlar
Zvijezda '09 Brgule 15:00 Krupa na Vrbasu Zvijezda '09 Brgule - Krupa na Vrbasu takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda '09 Brgule - Krupa na Vrbasu arasındaki maçlar
Kozara Gradiška 15:00 Borac Šamac Kozara Gradiška - Borac Šamac takım karşılaştırması ve bahis analizi Kozara Gradiška - Borac Šamac arasındaki maçlar
Novi Travnik 15:30 Goražde Novi Travnik - Goražde takım karşılaştırması ve bahis analizi Novi Travnik - Goražde arasındaki maçlar
Metalleghe-BSI Jajce 15:30 Čapljina Metalleghe-BSI Jajce - Čapljina takım karşılaştırması ve bahis analizi Metalleghe-BSI Jajce - Čapljina arasındaki maçlar
Jedinstvo Bihać 15:30 Ljubuski Jedinstvo Bihać - Ljubuski takım karşılaştırması ve bahis analizi Jedinstvo Bihać - Ljubuski arasındaki maçlar
Zvijezda 15:30 GOŠK Gabela Zvijezda - GOŠK Gabela takım karşılaştırması ve bahis analizi Zvijezda - GOŠK Gabela arasındaki maçlar
Bosna Visoko 15:30 Budućnost Banovići Bosna Visoko - Budućnost Banovići takım karşılaştırması ve bahis analizi Bosna Visoko - Budućnost Banovići arasındaki maçlar
Rudar Kakanj 15:30 Orašje Rudar Kakanj - Orašje takım karşılaştırması ve bahis analizi Rudar Kakanj - Orašje arasındaki maçlar
Radnički Lukavac 15:30 Bratstvo Gračanica Radnički Lukavac - Bratstvo Gračanica takım karşılaştırması ve bahis analizi Radnički Lukavac - Bratstvo Gračanica arasındaki maçlar
Podgrmeč 15:30 Branitelj Podgrmeč - Branitelj takım karşılaştırması ve bahis analizi Podgrmeč - Branitelj arasındaki maçlar
Brezilya - Serie A Ligi
Cruzeiro 19:00 América Mineiro Cruzeiro - América Mineiro takım karşılaştırması ve bahis analizi Cruzeiro - América Mineiro arasındaki maçlar
Atlético PR 21:30 Figueirense Atlético PR - Figueirense takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético PR - Figueirense arasındaki maçlar
Brezilya - Serie B Ligi
MS Náutico 5 - 0 Sampaio Corrêa Náutico - Sampaio Corrêa takım karşılaştırması ve bahis analizi Náutico - Sampaio Corrêa arasındaki maçlar
Avai 19:00 Ceara Avai - Ceara takım karşılaştırması ve bahis analizi Avai - Ceara arasındaki maçlar
Joinville 19:00 Londrina Joinville - Londrina takım karşılaştırması ve bahis analizi Joinville - Londrina arasındaki maçlar
Atlético GO 19:00 Vila Nova Atlético GO - Vila Nova takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético GO - Vila Nova arasındaki maçlar
Vasco da Gama 19:30 Bahia Vasco da Gama - Bahia takım karşılaştırması ve bahis analizi Vasco da Gama - Bahia arasındaki maçlar
Brezilya - Serie C Ligi
Tombense 18:30 Guarani Tombense - Guarani takım karşılaştırması ve bahis analizi Tombense - Guarani arasındaki maçlar
Macaé 19:00 Boa Macaé - Boa takım karşılaştırması ve bahis analizi Macaé - Boa arasındaki maçlar
Botafogo PB 22:00 Cuiabá Botafogo PB - Cuiabá takım karşılaştırması ve bahis analizi Botafogo PB - Cuiabá arasındaki maçlar
ABC 23:00 Salgueiro ABC - Salgueiro takım karşılaştırması ve bahis analizi ABC - Salgueiro arasındaki maçlar
Brezilya - Paulista Série B
Desportivo Brasil 18:00 Lemense Desportivo Brasil - Lemense takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo Brasil - Lemense arasındaki maçlar
Guarulhos 18:00 Portuguesa Santista Guarulhos - Portuguesa Santista takım karşılaştırması ve bahis analizi Guarulhos - Portuguesa Santista arasındaki maçlar
Mauaense 18:00 União Mogi Mauaense - União Mogi takım karşılaştırması ve bahis analizi Mauaense - União Mogi arasındaki maçlar
Jabaquara 18:00 Manthiqueira Jabaquara - Manthiqueira takım karşılaştırması ve bahis analizi Jabaquara - Manthiqueira arasındaki maçlar
Atlético Mogi 18:00 EC São Bernardo Atlético Mogi - EC São Bernardo takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Mogi - EC São Bernardo arasındaki maçlar
Bandeirante SP 19:00 Tanabi Bandeirante SP - Tanabi takım karşılaştırması ve bahis analizi Bandeirante SP - Tanabi arasındaki maçlar
Brezilya - Carioca 2 Div
Barra da Tijuca 13:00 Audax Rio Barra da Tijuca - Audax Rio takım karşılaştırması ve bahis analizi Barra da Tijuca - Audax Rio arasındaki maçlar
Artsul İpt São Gonçalo FC RJ Artsul - São Gonçalo FC RJ takım karşılaştırması ve bahis analizi Artsul - São Gonçalo FC RJ arasındaki maçlar
Americano 18:00 Céres Americano - Céres takım karşılaştırması ve bahis analizi Americano - Céres arasındaki maçlar
Olaria 18:00 Duque de Caxias Olaria - Duque de Caxias takım karşılaştırması ve bahis analizi Olaria - Duque de Caxias arasındaki maçlar
Goytacaz 18:00 Queimados Goytacaz - Queimados takım karşılaştırması ve bahis analizi Goytacaz - Queimados arasındaki maçlar
Sampaio Corrêa RJ 18:00 Barra Mansa Sampaio Corrêa RJ - Barra Mansa takım karşılaştırması ve bahis analizi Sampaio Corrêa RJ - Barra Mansa arasındaki maçlar
Campos 18:00 Angra dos Reis Campos - Angra dos Reis takım karşılaştırması ve bahis analizi Campos - Angra dos Reis arasındaki maçlar
Brezilya - Rondoniense
Morumbi 21:00 Rolim de Moura Morumbi - Rolim de Moura takım karşılaştırması ve bahis analizi Morumbi - Rolim de Moura arasındaki maçlar
Brezilya - Tocatinense
Ricanato 21:00 Araguaína Ricanato - Araguaína takım karşılaştırması ve bahis analizi Ricanato - Araguaína arasındaki maçlar
Paraíso 22:30 Interporto Paraíso - Interporto takım karşılaştırması ve bahis analizi Paraíso - Interporto arasındaki maçlar
Tocantins 22:30 Gurupi Tocantins - Gurupi takım karşılaştırması ve bahis analizi Tocantins - Gurupi arasındaki maçlar
Brezilya - Roiramense
Baré 22:30 São Raimundo RR Baré - São Raimundo RR takım karşılaştırması ve bahis analizi Baré - São Raimundo RR arasındaki maçlar
Bulgaristan - 1. Ligi
Slavia Sofia 14:00 Montana Slavia Sofia - Montana takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavia Sofia - Montana arasındaki maçlar
Beroe 14:00 Levski Sofia Beroe - Levski Sofia takım karşılaştırması ve bahis analizi Beroe - Levski Sofia arasındaki maçlar
OFK Pirin 14:00 Lokomotiv Plovdiv OFK Pirin - Lokomotiv Plovdiv takım karşılaştırması ve bahis analizi OFK Pirin - Lokomotiv Plovdiv arasındaki maçlar
Bulgaristan - V AFG
Chiko Byaga 13:00 Velbazhd Chiko Byaga - Velbazhd takım karşılaştırması ve bahis analizi Chiko Byaga - Velbazhd arasındaki maçlar
Levski Karlovo 13:30 Chernomoretz Burgas Levski Karlovo - Chernomoretz Burgas takım karşılaştırması ve bahis analizi Levski Karlovo - Chernomoretz Burgas arasındaki maçlar
Zagorets 15:00 Spartak Plovdiv Zagorets - Spartak Plovdiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorets - Spartak Plovdiv arasındaki maçlar
Minyor Radnevo 15:00 Evrokolezh Minyor Radnevo - Evrokolezh takım karşılaştırması ve bahis analizi Minyor Radnevo - Evrokolezh arasındaki maçlar
Rozova dolina 15:00 Maritsa Plovdiv Rozova dolina - Maritsa Plovdiv takım karşılaştırması ve bahis analizi Rozova dolina - Maritsa Plovdiv arasındaki maçlar
Asenovets 15:00 Nesebar Asenovets - Nesebar takım karşılaştırması ve bahis analizi Asenovets - Nesebar arasındaki maçlar
Uragan Boyadzhik 15:00 Rakovski 2011 Uragan Boyadzhik - Rakovski 2011 takım karşılaştırması ve bahis analizi Uragan Boyadzhik - Rakovski 2011 arasındaki maçlar
Karnobat 15:00 Svilengrad Karnobat - Svilengrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Karnobat - Svilengrad arasındaki maçlar
Burkina Faso - 1ère Division
Ouagadougou 16:00 RCK Ouagadougou - RCK takım karşılaştırması ve bahis analizi Ouagadougou - RCK arasındaki maçlar
USFA 16:00 Majestic USFA - Majestic takım karşılaştırması ve bahis analizi USFA - Majestic arasındaki maçlar
BPS Koudougou 16:00 Etoile Filante BPS Koudougou - Etoile Filante takım karşılaştırması ve bahis analizi BPS Koudougou - Etoile Filante arasındaki maçlar
RC Bobo-Dioulasso 16:00 Bankuy Sports RC Bobo-Dioulasso - Bankuy Sports takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Bobo-Dioulasso - Bankuy Sports arasındaki maçlar
Yatenga 16:00 Comoé Yatenga - Comoé takım karşılaştırması ve bahis analizi Yatenga - Comoé arasındaki maçlar
AJEB 16:00 KOZAF AJEB - KOZAF takım karşılaştırması ve bahis analizi AJEB - KOZAF arasındaki maçlar
ASFA-Yennenga 18:15 Santos ASFA-Yennenga - Santos takım karşılaştırması ve bahis analizi ASFA-Yennenga - Santos arasındaki maçlar
Kanada - PCSL
Mid Isle Highlanders 21:00 Khalsa Mid Isle Highlanders - Khalsa takım karşılaştırması ve bahis analizi Mid Isle Highlanders - Khalsa arasındaki maçlar
UBC Thunderbirds 23:00 Penticton UBC Thunderbirds - Penticton takım karşılaştırması ve bahis analizi UBC Thunderbirds - Penticton arasındaki maçlar
Cape Verde Islands - Campeonato Nacional
Vulcânico 00:00 Académico do Sal Vulcânico - Académico do Sal takım karşılaştırması ve bahis analizi Vulcânico - Académico do Sal arasındaki maçlar
Sal-Rei 00:00 Académica Porto Novo Sal-Rei - Académica Porto Novo takım karşılaştırması ve bahis analizi Sal-Rei - Académica Porto Novo arasındaki maçlar
Académico 83 00:00 Mindelense Académico 83 - Mindelense takım karşılaştırması ve bahis analizi Académico 83 - Mindelense arasındaki maçlar
Desportivo Praia 00:00 Atlético Desportivo Praia - Atlético takım karşılaştırması ve bahis analizi Desportivo Praia - Atlético arasındaki maçlar
Sporting da Brava 00:00 Derby Sporting da Brava - Derby takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting da Brava - Derby arasındaki maçlar
GD Varandinha 00:00 Sinagoga GD Varandinha - Sinagoga takım karşılaştırması ve bahis analizi GD Varandinha - Sinagoga arasındaki maçlar
Şili - Segunda División
Ovalle 19:00 Malleco Unido Ovalle - Malleco Unido takım karşılaştırması ve bahis analizi Ovalle - Malleco Unido arasındaki maçlar
Melipilla 19:30 Lota Schwager Melipilla - Lota Schwager takım karşılaştırması ve bahis analizi Melipilla - Lota Schwager arasındaki maçlar
Deportes Linares 23:00 Municipal Mejillones Deportes Linares - Municipal Mejillones takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportes Linares - Municipal Mejillones arasındaki maçlar
Şili - Tercera A
Recoleta 20:00 General Velásquez Recoleta - General Velásquez takım karşılaştırması ve bahis analizi Recoleta - General Velásquez arasındaki maçlar
Provincial Talagante 21:00 Tomás Greig Provincial Talagante - Tomás Greig takım karşılaştırması ve bahis analizi Provincial Talagante - Tomás Greig arasındaki maçlar
Chimbarongo 22:00 Real San Joaquín Chimbarongo - Real San Joaquín takım karşılaştırması ve bahis analizi Chimbarongo - Real San Joaquín arasındaki maçlar
Colina 22:30 Lautaro de Buin Colina - Lautaro de Buin  takım karşılaştırması ve bahis analizi Colina - Lautaro de Buin  arasındaki maçlar
Çin - Süper Ligi
Yanbian Baekdu 07:30 Liaoning Whowin Yanbian Baekdu - Liaoning Whowin takım karşılaştırması ve bahis analizi Yanbian Baekdu - Liaoning Whowin arasındaki maçlar
Jiangsu Guoxin-Sainty 11:35 Hangzhou Jiangsu Guoxin-Sainty - Hangzhou takım karşılaştırması ve bahis analizi Jiangsu Guoxin-Sainty - Hangzhou arasındaki maçlar
Henan Jianye 11:35 Guangzhou R&F Henan Jianye - Guangzhou R&F takım karşılaştırması ve bahis analizi Henan Jianye - Guangzhou R&F arasındaki maçlar
Çin - Çin Ligi
Guizhou Zhicheng 07:00 Wuhan Zall Guizhou Zhicheng - Wuhan Zall takım karşılaştırması ve bahis analizi Guizhou Zhicheng - Wuhan Zall arasındaki maçlar
Hunan Xiangtao 07:30 Taiyuan Zhongyou Jiayi Hunan Xiangtao - Taiyuan Zhongyou Jiayi takım karşılaştırması ve bahis analizi Hunan Xiangtao - Taiyuan Zhongyou Jiayi arasındaki maçlar
Qingdao Hainiu 07:30 Qingdao Jonoon Qingdao Hainiu - Qingdao Jonoon takım karşılaştırması ve bahis analizi Qingdao Hainiu - Qingdao Jonoon arasındaki maçlar
Meizhou Kejia 07:30 Shanghai Shenxin Meizhou Kejia - Shanghai Shenxin takım karşılaştırması ve bahis analizi Meizhou Kejia - Shanghai Shenxin arasındaki maçlar
Beijing Enterprises 11:35 Dalian Transcendence Beijing Enterprises - Dalian Transcendence takım karşılaştırması ve bahis analizi Beijing Enterprises - Dalian Transcendence arasındaki maçlar
Kolombiya - Copa Mustang
MS Cortuluá 1 - 1 Envigado Cortuluá - Envigado takım karşılaştırması ve bahis analizi Cortuluá - Envigado arasındaki maçlar
Deportivo Cali 23:00 Águilas Pereira Deportivo Cali - Águilas Pereira takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Cali - Águilas Pereira arasındaki maçlar
Deportivo Pasto 23:00 Atlético Nacional Deportivo Pasto - Atlético Nacional takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Pasto - Atlético Nacional arasındaki maçlar
Santa Fe 23:00 Once Caldas Santa Fe - Once Caldas takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Fe - Once Caldas arasındaki maçlar
La Equidad 23:00 Junior La Equidad - Junior takım karşılaştırması ve bahis analizi La Equidad - Junior arasındaki maçlar
Patriotas Boyacá 23:00 Boyacá Chicó Patriotas Boyacá - Boyacá Chicó takım karşılaştırması ve bahis analizi Patriotas Boyacá - Boyacá Chicó arasındaki maçlar
Kolombiya - Primera B Ligi
Expreso Rojo 19:00 Bogotá Expreso Rojo - Bogotá takım karşılaştırması ve bahis analizi Expreso Rojo - Bogotá arasındaki maçlar
Côte d'Ivoire - Championnat National
Denguélé 16:00 AFAD Denguélé - AFAD takım karşılaştırması ve bahis analizi Denguélé - AFAD arasındaki maçlar
Séwé Sport 16:00 SOA Séwé Sport - SOA takım karşılaştırması ve bahis analizi Séwé Sport - SOA arasındaki maçlar
Stade d'Abidjan 16:00 ASEC Stade d'Abidjan - ASEC takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade d'Abidjan - ASEC arasındaki maçlar
Tanda 16:00 Moossou Tanda - Moossou takım karşılaştırması ve bahis analizi Tanda - Moossou arasındaki maçlar
Hırvatistan - 3. HNL
Varaždin 15:30 Mladost Antin Varaždin - Mladost Antin takım karşılaştırması ve bahis analizi Varaždin - Mladost Antin arasındaki maçlar
Višnjevac 15:30 Mladost Ždralovi Višnjevac - Mladost Ždralovi takım karşılaştırması ve bahis analizi Višnjevac - Mladost Ždralovi arasındaki maçlar
Val Kaštel Stari 15:30 Primorac Biograd Val Kaštel Stari - Primorac Biograd takım karşılaştırması ve bahis analizi Val Kaštel Stari - Primorac Biograd arasındaki maçlar
Zagora 15:30 Jadran LP Zagora - Jadran LP takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagora - Jadran LP arasındaki maçlar
Vrapče Zagreb 15:30 Stupnik Vrapče Zagreb - Stupnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Vrapče Zagreb - Stupnik arasındaki maçlar
Zmaj Blato 15:30 Omiš Zmaj Blato - Omiš takım karşılaştırması ve bahis analizi Zmaj Blato - Omiš arasındaki maçlar
Krk 15:30 Dubrava Zagreb Krk - Dubrava Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Krk - Dubrava Zagreb arasındaki maçlar
Dugo Selo 15:30 Samobor Dugo Selo - Samobor takım karşılaştırması ve bahis analizi Dugo Selo - Samobor arasındaki maçlar
Novigrad 15:30 Opatija Novigrad - Opatija takım karşılaştırması ve bahis analizi Novigrad - Opatija arasındaki maçlar
Kamen Ivanbegovina 15:30 Solin Kamen Ivanbegovina - Solin takım karşılaştırması ve bahis analizi Kamen Ivanbegovina - Solin arasındaki maçlar
Dakovo-Croatia 15:30 Slavija Pleternica Dakovo-Croatia - Slavija Pleternica takım karşılaştırması ve bahis analizi Dakovo-Croatia - Slavija Pleternica arasındaki maçlar
Junak 15:30 Hajduk Split II Junak - Hajduk Split II takım karşılaştırması ve bahis analizi Junak - Hajduk Split II arasındaki maçlar
Vinogradar 15:30 Špansko Zagreb Vinogradar - Špansko Zagreb takım karşılaştırması ve bahis analizi Vinogradar - Špansko Zagreb arasındaki maçlar
Međimurje Čakovec 15:30 Marsonia Međimurje Čakovec - Marsonia takım karşılaştırması ve bahis analizi Međimurje Čakovec - Marsonia arasındaki maçlar
Belišće 15:30 Podravina Ludbreg Belišće - Podravina Ludbreg takım karşılaştırması ve bahis analizi Belišće - Podravina Ludbreg arasındaki maçlar
Vukovar 15:30 Oriolik Oriovac Vukovar - Oriolik Oriovac takım karşılaştırması ve bahis analizi Vukovar - Oriolik Oriovac arasındaki maçlar
Slavonija Požega 15:30 NK Koprivnica Slavonija Požega - NK Koprivnica takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavonija Požega - NK Koprivnica arasındaki maçlar
Primorac Stobreč 15:30 Zmaj Makarska Primorac Stobreč - Zmaj Makarska takım karşılaştırması ve bahis analizi Primorac Stobreč - Zmaj Makarska arasındaki maçlar
Neretva Metković 15:30 Mosor Neretva Metković - Mosor takım karşılaştırması ve bahis analizi Neretva Metković - Mosor arasındaki maçlar
Vrbovec 15:30 Trnje Vrbovec - Trnje takım karşılaştırması ve bahis analizi Vrbovec - Trnje arasındaki maçlar
Bjelovar 15:30 Bijelo Brdo Bjelovar - Bijelo Brdo takım karşılaştırması ve bahis analizi Bjelovar - Bijelo Brdo arasındaki maçlar
Otok 15:30 Hrvace Otok - Hrvace takım karşılaştırması ve bahis analizi Otok - Hrvace arasındaki maçlar
Zagorec 15:30 HAŠK Zagorec - HAŠK takım karşılaştırması ve bahis analizi Zagorec - HAŠK arasındaki maçlar
Croatia Zmijavci 15:30 Neretvanac Opuzen Croatia Zmijavci - Neretvanac Opuzen takım karşılaştırması ve bahis analizi Croatia Zmijavci - Neretvanac Opuzen arasındaki maçlar
Küba - Premier Ligi
La Habana 19:30 Guantánamo La Habana - Guantánamo takım karşılaştırması ve bahis analizi La Habana - Guantánamo arasındaki maçlar
Isla Juventud 19:30 Santiago de Cuba Isla Juventud - Santiago de Cuba takım karşılaştırması ve bahis analizi Isla Juventud - Santiago de Cuba arasındaki maçlar
Villa Clara 19:30 Cienfuegos Villa Clara - Cienfuegos takım karşılaştırması ve bahis analizi Villa Clara - Cienfuegos arasındaki maçlar
Ciego de Ávila 19:30 Camagüey Ciego de Ávila - Camagüey takım karşılaştırması ve bahis analizi Ciego de Ávila - Camagüey arasındaki maçlar
Las Tunas 19:30 Granma Las Tunas - Granma takım karşılaştırması ve bahis analizi Las Tunas - Granma arasındaki maçlar
Netherlands Antilles - Championship
Hubentut Fortuna 00:00 Jong Colombia Hubentut Fortuna - Jong Colombia takım karşılaştırması ve bahis analizi Hubentut Fortuna - Jong Colombia arasındaki maçlar
Centro Dominguito 23:00 Centro Barber Centro Dominguito - Centro Barber takım karşılaştırması ve bahis analizi Centro Dominguito - Centro Barber arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 2. Ligi
České Budějovice 15:00 Vlašim České Budějovice - Vlašim takım karşılaştırması ve bahis analizi České Budějovice - Vlašim arasındaki maçlar
Sigma Olomouc II 15:00 Třinec Sigma Olomouc II - Třinec takım karşılaştırması ve bahis analizi Sigma Olomouc II - Třinec arasındaki maçlar
Znojmo 15:00 Slavoj Vyšehrad Znojmo - Slavoj Vyšehrad takım karşılaştırması ve bahis analizi Znojmo - Slavoj Vyšehrad arasındaki maçlar
Frýdek-Místek 15:00 Opava Frýdek-Místek - Opava takım karşılaştırması ve bahis analizi Frýdek-Místek - Opava arasındaki maçlar
Varnsdorf 15:00 Karviná Varnsdorf - Karviná takım karşılaştırması ve bahis analizi Varnsdorf - Karviná arasındaki maçlar
Táborsko 15:00 Ústí nad Labem Táborsko - Ústí nad Labem takım karşılaştırması ve bahis analizi Táborsko - Ústí nad Labem arasındaki maçlar
FK Pardubice 15:00 Baník Sokolov FK Pardubice - Baník Sokolov takım karşılaştırması ve bahis analizi FK Pardubice - Baník Sokolov arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 3. Ligi
Baník Most 11:30 Tachov Baník Most - Tachov takım karşılaştırması ve bahis analizi Baník Most - Tachov arasındaki maçlar
Jiskra Domažlice 12:00 Štěchovice Jiskra Domažlice - Štěchovice takım karşılaştırması ve bahis analizi Jiskra Domažlice - Štěchovice arasındaki maçlar
Hanácká 14:30 Mohelnice Hanácká - Mohelnice takım karşılaştırması ve bahis analizi Hanácká - Mohelnice arasındaki maçlar
Prostějov 14:30 Zlín II Prostějov - Zlín II takım karşılaştırması ve bahis analizi Prostějov - Zlín II arasındaki maçlar
Hlučín 14:30 Spartak Hulín Hlučín - Spartak Hulín takım karşılaştırması ve bahis analizi Hlučín - Spartak Hulín arasındaki maçlar
Břeclav 14:30 Líšeň Břeclav - Líšeň takım karşılaştırması ve bahis analizi Břeclav - Líšeň arasındaki maçlar
Dobrovice 15:00 Benátky nad Jizerou Dobrovice - Benátky nad Jizerou takım karşılaştırması ve bahis analizi Dobrovice - Benátky nad Jizerou arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - 4. Ligi
Motorlet Praha 08:15 Karlovy Vary Motorlet Praha - Karlovy Vary takım karşılaştırması ve bahis analizi Motorlet Praha - Karlovy Vary arasındaki maçlar
Slavoj Český Krumlov 08:15 Klatovy Slavoj Český Krumlov - Klatovy takım karşılaştırması ve bahis analizi Slavoj Český Krumlov - Klatovy arasındaki maçlar
Lovosice 08:15 Litoměřice Lovosice - Litoměřice takım karşılaştırması ve bahis analizi Lovosice - Litoměřice arasındaki maçlar
Jindřichův Hradec 08:30 ZČE Plzeň Jindřichův Hradec - ZČE Plzeň takım karşılaştırması ve bahis analizi Jindřichův Hradec - ZČE Plzeň arasındaki maçlar
Bystřice nad Pernštejnem 08:30 Šumperk Bystřice nad Pernštejnem - Šumperk takım karşılaştırması ve bahis analizi Bystřice nad Pernštejnem - Šumperk arasındaki maçlar
Hranice 14:30 FC Vsetín Hranice - FC Vsetín takım karşılaştırması ve bahis analizi Hranice - FC Vsetín arasındaki maçlar
Lokomotiva Petrovice 14:30 Slavičín Lokomotiva Petrovice - Slavičín takım karşılaştırması ve bahis analizi Lokomotiva Petrovice - Slavičín arasındaki maçlar
Uherský Brod 14:30 Hodonín-Šardice Uherský Brod - Hodonín-Šardice takım karşılaştırması ve bahis analizi Uherský Brod - Hodonín-Šardice arasındaki maçlar
Slovan Rosice 14:30 Slavoj Polná Slovan Rosice - Slavoj Polná takım karşılaştırması ve bahis analizi Slovan Rosice - Slavoj Polná arasındaki maçlar
Odra Petřkovice 14:30 Krnov Odra Petřkovice - Krnov takım karşılaştırması ve bahis analizi Odra Petřkovice - Krnov arasındaki maçlar
Valašské Meziříčí 14:30 Dolní Benešov Valašské Meziříčí - Dolní Benešov takım karşılaştırması ve bahis analizi Valašské Meziříčí - Dolní Benešov arasındaki maçlar
Blansko 14:30 Ždírec nad Doubravou Blansko - Ždírec nad Doubravou takım karşılaştırması ve bahis analizi Blansko - Ždírec nad Doubravou arasındaki maçlar
Jiskra Rýmařov 14:30 Frýdlant Jiskra Rýmařov - Frýdlant takım karşılaştırması ve bahis analizi Jiskra Rýmařov - Frýdlant arasındaki maçlar
Vysoké Mýto 15:00 Jablonec nad Jizerou Vysoké Mýto - Jablonec nad Jizerou takım karşılaştırması ve bahis analizi Vysoké Mýto - Jablonec nad Jizerou arasındaki maçlar
Letohrad 15:00 Sparta Kutná Hora Letohrad - Sparta Kutná Hora takım karşılaştırması ve bahis analizi Letohrad - Sparta Kutná Hora arasındaki maçlar
Nové Strašecí 15:00 Milevsko Nové Strašecí - Milevsko takım karşılaştırması ve bahis analizi Nové Strašecí - Milevsko arasındaki maçlar
Baník Souš 15:00 Kladno Baník Souš - Kladno takım karşılaştırması ve bahis analizi Baník Souš - Kladno arasındaki maçlar
Sokol Čížová 15:00 Aritma Praha Sokol Čížová - Aritma Praha takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol Čížová - Aritma Praha arasındaki maçlar
Český Brod 15:00 Horní Měcholupy Český Brod - Horní Měcholupy takım karşılaştırması ve bahis analizi Český Brod - Horní Měcholupy arasındaki maçlar
Litvínov 15:00 Sokol Libiš Litvínov - Sokol Libiš takım karşılaştırması ve bahis analizi Litvínov - Sokol Libiš arasındaki maçlar
Sokol Živanice 15:00 Sokol Družba Suchdol Sokol Živanice - Sokol Družba Suchdol takım karşılaştırması ve bahis analizi Sokol Živanice - Sokol Družba Suchdol arasındaki maçlar
Doubravka 15:00 Rokycany Doubravka - Rokycany takım karşılaştırması ve bahis analizi Doubravka - Rokycany arasındaki maçlar
Danimarka - 1. Ligi
Silkeborg 13:00 Vejle Silkeborg - Vejle takım karşılaştırması ve bahis analizi Silkeborg - Vejle arasındaki maçlar
Næstved 13:00 Horsens Næstved - Horsens takım karşılaştırması ve bahis analizi Næstved - Horsens arasındaki maçlar
Lyngby 13:00 Fredericia Lyngby - Fredericia takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyngby - Fredericia arasındaki maçlar
Roskilde 13:00 Skive Roskilde - Skive takım karşılaştırması ve bahis analizi Roskilde - Skive arasındaki maçlar
FC Helsingør 13:00 Vendsyssel FC Helsingør - Vendsyssel takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Helsingør - Vendsyssel arasındaki maçlar
HB Køge İpt Vestsjælland HB Køge - Vestsjælland takım karşılaştırması ve bahis analizi HB Køge - Vestsjælland arasındaki maçlar
Danimarka - 2. Ligi
Dalum 12:00 B 1908 Dalum - B 1908 takım karşılaştırması ve bahis analizi Dalum - B 1908 arasındaki maçlar
Frem 13:00 Brabrand Frem - Brabrand takım karşılaştırması ve bahis analizi Frem - Brabrand arasındaki maçlar
Jammerbugt 13:00 Avarta Jammerbugt - Avarta takım karşılaştırması ve bahis analizi Jammerbugt - Avarta arasındaki maçlar
Aarhus Fremad 13:00 AB Aarhus Fremad - AB takım karşılaştırması ve bahis analizi Aarhus Fremad - AB arasındaki maçlar
Næsby 13:00 Tårnby Næsby - Tårnby takım karşılaştırması ve bahis analizi Næsby - Tårnby arasındaki maçlar
Thisted 13:00 HIK Thisted - HIK takım karşılaştırması ve bahis analizi Thisted - HIK arasındaki maçlar
Odder 13:00 Svendborg Odder - Svendborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Odder - Svendborg arasındaki maçlar
Marienlyst 13:00 Hvidovre Marienlyst - Hvidovre takım karşılaştırması ve bahis analizi Marienlyst - Hvidovre arasındaki maçlar
Kolding IF 13:00 Holbæk Kolding IF - Holbæk takım karşılaştırması ve bahis analizi Kolding IF - Holbæk arasındaki maçlar
Danimarka - Denmarksserien
Herlev 11:00 Jægersborg Herlev - Jægersborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Herlev - Jægersborg arasındaki maçlar
Greve 11:00 Rishøj Greve - Rishøj takım karşılaştırması ve bahis analizi Greve - Rishøj arasındaki maçlar
Randers Freja 11:00 Skanderborg Randers Freja - Skanderborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Randers Freja - Skanderborg arasındaki maçlar
Fredensborg BI 11:00 LSF Fredensborg BI - LSF takım karşılaştırması ve bahis analizi Fredensborg BI - LSF arasındaki maçlar
Avedøre 11:00 Søllerød-Vedbæk Avedøre - Søllerød-Vedbæk takım karşılaştırması ve bahis analizi Avedøre - Søllerød-Vedbæk arasındaki maçlar
Kastrup 11:00 FA 2000 Kastrup - FA 2000 takım karşılaştırması ve bahis analizi Kastrup - FA 2000 arasındaki maçlar
Taastrup 12:00 KFUM Roskilde Taastrup - KFUM Roskilde takım karşılaştırması ve bahis analizi Taastrup - KFUM Roskilde arasındaki maçlar
Sønderborg 12:00 Tarup-Paarup Sønderborg - Tarup-Paarup takım karşılaştırması ve bahis analizi Sønderborg - Tarup-Paarup arasındaki maçlar
Tuse 13:00 Kolding B Tuse - Kolding B takım karşılaştırması ve bahis analizi Tuse - Kolding B arasındaki maçlar
Skjold 13:00 GVI Skjold - GVI takım karşılaştırması ve bahis analizi Skjold - GVI arasındaki maçlar
Allerød 13:00 Hillerød Allerød - Hillerød takım karşılaştırması ve bahis analizi Allerød - Hillerød arasındaki maçlar
Vanløse 13:00 Virum-Sorgenfri Vanløse - Virum-Sorgenfri takım karşılaştırması ve bahis analizi Vanløse - Virum-Sorgenfri arasındaki maçlar
B 1909 13:00 Marstal / Rise B 1909 - Marstal / Rise takım karşılaştırması ve bahis analizi B 1909 - Marstal / Rise arasındaki maçlar
Varde IF Elite 13:00 Sydvest Varde IF Elite - Sydvest takım karşılaştırması ve bahis analizi Varde IF Elite - Sydvest arasındaki maçlar
Dominik Cumhuriyeti - IV Liga Mayor
Barcelona Dom 20:00 Atletico Pantoja Barcelona Dom - Atletico Pantoja takım karşılaştırması ve bahis analizi Barcelona Dom - Atletico Pantoja arasındaki maçlar
Moca 20:00 Cibao Moca - Cibao takım karşılaştırması ve bahis analizi Moca - Cibao arasındaki maçlar
Atlantico 20:00 Romana Atlantico - Romana takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlantico - Romana arasındaki maçlar
Ekvator - Serie B Ligi
Manta 16:00 Olmedo Manta - Olmedo takım karşılaştırması ve bahis analizi Manta - Olmedo arasındaki maçlar
Colón 21:00 Imbabura Colón - Imbabura takım karşılaştırması ve bahis analizi Colón - Imbabura arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
Hull City 16:00 Sheffield Wednesday Hull City - Sheffield Wednesday takım karşılaştırması ve bahis analizi Hull City - Sheffield Wednesday arasındaki maçlar
Estonya - II Liiga
Tallinna FC Forza 11:00 Ganvix Tallinna FC Forza - Ganvix takım karşılaştırması ve bahis analizi Tallinna FC Forza - Ganvix arasındaki maçlar
Võru 13:00 Noorus-96 Võru - Noorus-96 takım karşılaştırması ve bahis analizi Võru - Noorus-96 arasındaki maçlar
Nõmme United 16:30 Rummu Dünamo Nõmme United - Rummu Dünamo takım karşılaştırması ve bahis analizi Nõmme United - Rummu Dünamo arasındaki maçlar
Etopya - Premier League
Kedus Giorgis 12:00 Arba Minch Kenema Kedus Giorgis - Arba Minch Kenema  takım karşılaştırması ve bahis analizi Kedus Giorgis - Arba Minch Kenema  arasındaki maçlar
Dedebit 14:30 Dashen Birra Dedebit - Dashen Birra takım karşılaştırması ve bahis analizi Dedebit - Dashen Birra arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 1. deild
B71 00:00 Suduroy B71 - Suduroy takım karşılaştırması ve bahis analizi B71 - Suduroy arasındaki maçlar
07 Vestur 11:00 KÍ II 07 Vestur - KÍ II takım karşılaştırması ve bahis analizi 07 Vestur - KÍ II arasındaki maçlar
NSÍ II 14:00 AB II NSÍ II - AB II takım karşılaştırması ve bahis analizi NSÍ II - AB II arasındaki maçlar
Víkingur II 14:00 Giza / Hoyvík Víkingur II - Giza / Hoyvík takım karşılaştırması ve bahis analizi Víkingur II - Giza / Hoyvík arasındaki maçlar
HB II 15:00 EB / Streymur HB II - EB / Streymur takım karşılaştırması ve bahis analizi HB II - EB / Streymur arasındaki maçlar
Faroe Adaları - 2. Deild
B68 II 12:00 TB II B68 II - TB II takım karşılaştırması ve bahis analizi B68 II - TB II arasındaki maçlar
Skála II 12:00 KÍ III Skála II - KÍ III takım karşılaştırması ve bahis analizi Skála II - KÍ III arasındaki maçlar
07 Vestur II 14:00 Royn 07 Vestur II - Royn takım karşılaştırması ve bahis analizi 07 Vestur II - Royn arasındaki maçlar
ÍF II 14:30 EB / Streymur II ÍF II - EB / Streymur II takım karşılaştırması ve bahis analizi ÍF II - EB / Streymur II arasındaki maçlar
B36 II 17:00 MB B36 II - MB takım karşılaştırması ve bahis analizi B36 II - MB arasındaki maçlar
Finlandiya - 1. Ligi Veikkausliiga
RoPS 13:00 SJK RoPS - SJK takım karşılaştırması ve bahis analizi RoPS - SJK arasındaki maçlar
Lahti 13:00 PK-35 Vantaa Lahti - PK-35 Vantaa takım karşılaştırması ve bahis analizi Lahti - PK-35 Vantaa arasındaki maçlar
Inter Turku 15:00 PS Kemi Inter Turku - PS Kemi takım karşılaştırması ve bahis analizi Inter Turku - PS Kemi arasındaki maçlar
Finlandiya - 2. Ligi Ykkönen
KTP 13:00 Jaro KTP - Jaro takım karşılaştırması ve bahis analizi KTP - Jaro arasındaki maçlar
GrIFK 13:00 Haka GrIFK - Haka takım karşılaştırması ve bahis analizi GrIFK - Haka arasındaki maçlar
Finlandiya - 3. Ligi Kakkonen
Virkiä 13:00 Kraft Virkiä - Kraft takım karşılaştırması ve bahis analizi Virkiä - Kraft arasındaki maçlar
Kajaani 13:00 FC Jazz 2 Kajaani - FC Jazz 2 takım karşılaştırması ve bahis analizi Kajaani - FC Jazz 2 arasındaki maçlar
Sudet 13:00 Lahti Akatemia Sudet - Lahti Akatemia takım karşılaştırması ve bahis analizi Sudet - Lahti Akatemia arasındaki maçlar
EsPa 13:00 Honka EsPa - Honka takım karşılaştırması ve bahis analizi EsPa - Honka arasındaki maçlar
OPS 13:00 Santa Claus OPS - Santa Claus takım karşılaştırması ve bahis analizi OPS - Santa Claus arasındaki maçlar
Kultsu 13:00 KäPa Kultsu - KäPa takım karşılaştırması ve bahis analizi Kultsu - KäPa arasındaki maçlar
FCV 13:00 PEPO FCV - PEPO takım karşılaştırması ve bahis analizi FCV - PEPO arasındaki maçlar
Futura 13:00 MPS Futura - MPS takım karşılaştırması ve bahis analizi Futura - MPS arasındaki maçlar
VIFK 13:00 TP-47 VIFK - TP-47 takım karşılaştırması ve bahis analizi VIFK - TP-47 arasındaki maçlar
SalPa 13:00 TPV SalPa - TPV takım karşılaştırması ve bahis analizi SalPa - TPV arasındaki maçlar
MuSa 13:00 YPA MuSa - YPA takım karşılaştırması ve bahis analizi MuSa - YPA arasındaki maçlar
Åland 13:00 BK-46 Åland - BK-46 takım karşılaştırması ve bahis analizi Åland - BK-46 arasındaki maçlar
Fransa - CFA
Grenoble 16:00 Montceau Grenoble - Montceau takım karşılaştırması ve bahis analizi Grenoble - Montceau arasındaki maçlar
Sochaux II 16:00 Jura Sud Sochaux II - Jura Sud takım karşılaştırması ve bahis analizi Sochaux II - Jura Sud arasındaki maçlar
Vitré 16:00 Viry-Châtillon Vitré - Viry-Châtillon takım karşılaştırması ve bahis analizi Vitré - Viry-Châtillon arasındaki maçlar
Drancy 16:00 Sarre-Union Drancy - Sarre-Union takım karşılaştırması ve bahis analizi Drancy - Sarre-Union arasındaki maçlar
Fontenay 16:00 Bergerac Fontenay - Bergerac takım karşılaştırması ve bahis analizi Fontenay - Bergerac arasındaki maçlar
Plabennec 16:00 Stade Bordelais Plabennec - Stade Bordelais takım karşılaştırması ve bahis analizi Plabennec - Stade Bordelais arasındaki maçlar
Marignane 16:00 Rodez Marignane - Rodez takım karşılaştırması ve bahis analizi Marignane - Rodez arasındaki maçlar
Amiens AC 16:00 Poissy Amiens AC - Poissy takım karşılaştırması ve bahis analizi Amiens AC - Poissy arasındaki maçlar
Olympique Marseille II 16:00 Martigues Olympique Marseille II - Martigues takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Marseille II - Martigues arasındaki maçlar
Troyes II 16:00 Iris Club de Croix Troyes II - Iris Club de Croix takım karşılaştırması ve bahis analizi Troyes II - Iris Club de Croix arasındaki maçlar
Lorient II 16:00 Nantes II Lorient II - Nantes II takım karşılaştırması ve bahis analizi Lorient II - Nantes II arasındaki maçlar
Monts Or Azergues 16:00 Le Puy Monts Or Azergues - Le Puy takım karşılaştırması ve bahis analizi Monts Or Azergues - Le Puy arasındaki maçlar
LAS Toulon 16:00 Pau LAS Toulon - Pau takım karşılaştırması ve bahis analizi LAS Toulon - Pau arasındaki maçlar
Fleury-Mérogis 16:00 Concarneau Fleury-Mérogis - Concarneau takım karşılaştırması ve bahis analizi Fleury-Mérogis - Concarneau arasındaki maçlar
Mantes 16:00 PSG II Mantes - PSG II takım karşılaştırması ve bahis analizi Mantes - PSG II arasındaki maçlar
Olympique Lyonnais II 16:00 Yzeure Olympique Lyonnais II - Yzeure takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Lyonnais II - Yzeure arasındaki maçlar
Lens II 16:00 Aubervilliers Lens II - Aubervilliers takım karşılaştırması ve bahis analizi Lens II - Aubervilliers arasındaki maçlar
Romorantin 16:00 Voltigeurs Romorantin - Voltigeurs takım karşılaştırması ve bahis analizi Romorantin - Voltigeurs arasındaki maçlar
Sète 16:00 Monaco II Sète - Monaco II takım karşılaştırması ve bahis analizi Sète - Monaco II arasındaki maçlar
Sannois-St-Gratien 16:00 Quevilly Sannois-St-Gratien - Quevilly takım karşılaştırması ve bahis analizi Sannois-St-Gratien - Quevilly arasındaki maçlar
Wasquehal 16:00 Calais Wasquehal - Calais takım karşılaştırması ve bahis analizi Wasquehal - Calais arasındaki maçlar
Mulhouse 16:00 Villefranche Mulhouse - Villefranche takım karşılaştırması ve bahis analizi Mulhouse - Villefranche arasındaki maçlar
Trélissac 16:00 Cholet Trélissac - Cholet takım karşılaştırması ve bahis analizi Trélissac - Cholet arasındaki maçlar
Bayonne 16:00 Nice II Bayonne - Nice II takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayonne - Nice II arasındaki maçlar
Roye-Noyon 16:00 Arras Roye-Noyon - Arras takım karşılaştırması ve bahis analizi Roye-Noyon - Arras arasındaki maçlar
Tarbes 16:00 Hyères Tarbes - Hyères takım karşılaştırması ve bahis analizi Tarbes - Hyères arasındaki maçlar
Moulins 16:00 Saint-Louis Neuweg Moulins - Saint-Louis Neuweg takım karşılaştırması ve bahis analizi Moulins - Saint-Louis Neuweg arasındaki maçlar
Auxerre II 16:00 Lyon-Duchère Auxerre II - Lyon-Duchère takım karşılaştırması ve bahis analizi Auxerre II - Lyon-Duchère arasındaki maçlar
Le Pontet 16:00 Colomiers Le Pontet - Colomiers takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Pontet - Colomiers arasındaki maçlar
Bordeaux II 16:00 Saint-Malo Bordeaux II - Saint-Malo takım karşılaştırması ve bahis analizi Bordeaux II - Saint-Malo arasındaki maçlar
Boulogne-Billancourt 16:00 Dieppe Boulogne-Billancourt - Dieppe takım karşılaştırması ve bahis analizi Boulogne-Billancourt - Dieppe arasındaki maçlar
Arles İpt Mont-de-Marsan Arles - Mont-de-Marsan takım karşılaştırması ve bahis analizi Arles - Mont-de-Marsan arasındaki maçlar
Fransa - CFA 2
Arles II İpt Aubagne Arles II - Aubagne takım karşılaştırması ve bahis analizi Arles II - Aubagne arasındaki maçlar
Castanet US 16:00 Villenave Castanet US - Villenave takım karşılaştırması ve bahis analizi Castanet US - Villenave arasındaki maçlar
Tours II 16:00 La Roche-sur-Yon Tours II - La Roche-sur-Yon takım karşılaştırması ve bahis analizi Tours II - La Roche-sur-Yon arasındaki maçlar
TA Rennes 16:00 Fougère TA Rennes - Fougère takım karşılaştırması ve bahis analizi TA Rennes - Fougère arasındaki maçlar
Chartres 16:00 Avoine OCC Chartres - Avoine OCC takım karşılaştırması ve bahis analizi Chartres - Avoine OCC arasındaki maçlar
Laval II 16:00 Guingamp II Laval II - Guingamp II takım karşılaştırması ve bahis analizi Laval II - Guingamp II arasındaki maçlar
Sens 16:00 Gueugnon Sens - Gueugnon takım karşılaştırması ve bahis analizi Sens - Gueugnon arasındaki maçlar
Illzach Modenheim 16:00 Pagny Sur Moselle Illzach Modenheim - Pagny Sur Moselle takım karşılaştırması ve bahis analizi Illzach Modenheim - Pagny Sur Moselle arasındaki maçlar
Bastia II 16:00 Annecy Bastia II - Annecy takım karşılaştırması ve bahis analizi Bastia II - Annecy arasındaki maçlar
Pontarlier 16:00 Besançon FC Pontarlier - Besançon FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Pontarlier - Besançon FC arasındaki maçlar
Dijon II 16:00 Clermont II Dijon II - Clermont II takım karşılaştırması ve bahis analizi Dijon II - Clermont II arasındaki maçlar
Thiers 16:00 Cournon Thiers - Cournon takım karşılaştırması ve bahis analizi Thiers - Cournon arasındaki maçlar
Amiens SC II 16:00 Marck Amiens SC II - Marck takım karşılaştırması ve bahis analizi Amiens SC II - Marck arasındaki maçlar
Grande-Synthe 16:00 Lille II Grande-Synthe - Lille II takım karşılaştırması ve bahis analizi Grande-Synthe - Lille II arasındaki maçlar
Évreux 16:00 Ajaccio II Évreux - Ajaccio II takım karşılaştırması ve bahis analizi Évreux - Ajaccio II arasındaki maçlar
Gonfreville 16:00 UJA Maccabi Gonfreville - UJA Maccabi takım karşılaştırması ve bahis analizi Gonfreville - UJA Maccabi arasındaki maçlar
Caen PTT 16:00 Sainte-Geneviève Caen PTT - Sainte-Geneviève takım karşılaştırması ve bahis analizi Caen PTT - Sainte-Geneviève arasındaki maçlar
Bressuire 16:00 USSA Vertou Bressuire - USSA Vertou takım karşılaştırması ve bahis analizi Bressuire - USSA Vertou arasındaki maçlar
Biesheim 16:00 Forbach Biesheim - Forbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Biesheim - Forbach arasındaki maçlar
Boulogne II 16:00 Ivry Boulogne II - Ivry takım karşılaştırması ve bahis analizi Boulogne II - Ivry arasındaki maçlar
Tourcoing 16:00 Noisy-le-Sec Tourcoing - Noisy-le-Sec takım karşılaştırması ve bahis analizi Tourcoing - Noisy-le-Sec arasındaki maçlar
Challans 16:00 Le Poiré-sur-Vie Challans - Le Poiré-sur-Vie takım karşılaştırması ve bahis analizi Challans - Le Poiré-sur-Vie arasındaki maçlar
Fabrègues 16:00 Toulon Fabrègues - Toulon takım karşılaştırması ve bahis analizi Fabrègues - Toulon arasındaki maçlar
Granville 16:00 Brest II Granville - Brest II takım karşılaştırması ve bahis analizi Granville - Brest II arasındaki maçlar
Dinan-Léhon 16:00 Changé Dinan-Léhon - Changé takım karşılaştırması ve bahis analizi Dinan-Léhon - Changé arasındaki maçlar
Lannion 16:00 Saint-Lô Manche Lannion - Saint-Lô Manche takım karşılaştırması ve bahis analizi Lannion - Saint-Lô Manche arasındaki maçlar
Paris II 16:00 Drouais Paris II - Drouais takım karşılaştırması ve bahis analizi Paris II - Drouais arasındaki maçlar
Angers II 16:00 Bourges Angers II - Bourges takım karşılaştırması ve bahis analizi Angers II - Bourges arasındaki maçlar
Châteauroux II 16:00 Le Mans Châteauroux II - Le Mans takım karşılaştırması ve bahis analizi Châteauroux II - Le Mans arasındaki maçlar
Feignies 16:00 Ailly-Sur-Somme Feignies - Ailly-Sur-Somme takım karşılaştırması ve bahis analizi Feignies - Ailly-Sur-Somme arasındaki maçlar
Montpellier II 16:00 Marmande Montpellier II - Marmande takım karşılaştırması ve bahis analizi Montpellier II - Marmande arasındaki maçlar
Balma 16:00 Limoges Balma - Limoges takım karşılaştırması ve bahis analizi Balma - Limoges arasındaki maçlar
Andrézieux 16:00 Bourgoin-Jallieu Andrézieux - Bourgoin-Jallieu takım karşılaştırması ve bahis analizi Andrézieux - Bourgoin-Jallieu arasındaki maçlar
Agde 16:00 ES Le Cannet Rocheville Agde - ES Le Cannet Rocheville takım karşılaştırması ve bahis analizi Agde - ES Le Cannet Rocheville arasındaki maçlar
Pontivy 16:00 Sablé Pontivy - Sablé takım karşılaştırması ve bahis analizi Pontivy - Sablé arasındaki maçlar
FCSR Haguenau 16:00 Schiltigheim FCSR Haguenau - Schiltigheim takım karşılaştırması ve bahis analizi FCSR Haguenau - Schiltigheim arasındaki maçlar
Olympique Alès 16:00 Borgo Olympique Alès - Borgo takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique Alès - Borgo arasındaki maçlar
Stade Briochin 16:00 Stade Rennes II Stade Briochin - Stade Rennes II takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Briochin - Stade Rennes II arasındaki maçlar
Beauvais 16:00 Saint-Ouen-L'Aumône Beauvais - Saint-Ouen-L'Aumône takım karşılaştırması ve bahis analizi Beauvais - Saint-Ouen-L'Aumône arasındaki maçlar
Raon-l'Etape 16:00 Nancy II Raon-l'Etape - Nancy II takım karşılaştırması ve bahis analizi Raon-l'Etape - Nancy II arasındaki maçlar
Angoulême 16:00 Paulhan/Pézenas Angoulême - Paulhan/Pézenas takım karşılaştırması ve bahis analizi Angoulême - Paulhan/Pézenas arasındaki maçlar
Metz II 16:00 Reims II Metz II - Reims II takım karşılaştırması ve bahis analizi Metz II - Reims II arasındaki maçlar
Sénart-Moissy 16:00 Oissel Sénart-Moissy - Oissel takım karşılaştırması ve bahis analizi Sénart-Moissy - Oissel arasındaki maçlar
Nîmes II 16:00 Aix les Bains Nîmes II - Aix les Bains takım karşılaştırması ve bahis analizi Nîmes II - Aix les Bains arasındaki maçlar
FA Ile Rousse Monticello 16:00 Evian TG II FA Ile Rousse Monticello - Evian TG II takım karşılaştırması ve bahis analizi FA Ile Rousse Monticello - Evian TG II arasındaki maçlar
Blagnac 16:00 Lège-Cap-Ferret Blagnac - Lège-Cap-Ferret takım karşılaştırması ve bahis analizi Blagnac - Lège-Cap-Ferret arasındaki maçlar
Niort II 16:00 Les Genêts d'Anglet Niort II - Les Genêts d'Anglet takım karşılaştırması ve bahis analizi Niort II - Les Genêts d'Anglet arasındaki maçlar
Valenciennes II 16:00 Aulnoye Valenciennes II - Aulnoye takım karşılaştırması ve bahis analizi Valenciennes II - Aulnoye arasındaki maçlar
Le Havre II 16:00 Caen II Le Havre II - Caen II takım karşılaştırması ve bahis analizi Le Havre II - Caen II arasındaki maçlar
Olympique St Quentin 16:00 St. Maur Lusi Olympique St Quentin - St. Maur Lusi takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique St Quentin - St. Maur Lusi arasındaki maçlar
RC Épernay Champagne 16:00 Sarreguemines RC Épernay Champagne - Sarreguemines takım karşılaştırması ve bahis analizi RC Épernay Champagne - Sarreguemines arasındaki maçlar
St-Pryvé St-Hilaire 16:00 Châtellerault St-Pryvé St-Hilaire - Châtellerault takım karşılaştırması ve bahis analizi St-Pryvé St-Hilaire - Châtellerault arasındaki maçlar
Toulouse II 16:00 Aurillac Arpajon Toulouse II - Aurillac Arpajon takım karşılaştırması ve bahis analizi Toulouse II - Aurillac Arpajon arasındaki maçlar
Strasbourg II 16:00 Thaon Strasbourg II - Thaon takım karşılaştırması ve bahis analizi Strasbourg II - Thaon arasındaki maçlar
Saint-Étienne II 16:00 Selongey Saint-Étienne II - Selongey takım karşılaştırması ve bahis analizi Saint-Étienne II - Selongey arasındaki maçlar
Racing Besançon 16:00 Saint-Priest Racing Besançon - Saint-Priest takım karşılaştırması ve bahis analizi Racing Besançon - Saint-Priest arasındaki maçlar
Gabon - Championnat D1
FC 105 15:00 Mangasport FC 105 - Mangasport takım karşılaştırması ve bahis analizi FC 105 - Mangasport arasındaki maçlar
Stade Mandji 15:00 Missile Stade Mandji - Missile takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Mandji - Missile arasındaki maçlar
Cercle Mbéri 15:00 Pélican Cercle Mbéri - Pélican takım karşılaştırması ve bahis analizi Cercle Mbéri - Pélican arasındaki maçlar
Sapins 15:00 Olympique de Mandji Sapins - Olympique de Mandji takım karşılaştırması ve bahis analizi Sapins - Olympique de Mandji arasındaki maçlar
Stade Migovéen 15:00 POG Stade Migovéen - POG takım karşılaştırması ve bahis analizi Stade Migovéen - POG arasındaki maçlar
Nguen'asuku 15:00 US Bitam Nguen'asuku - US Bitam takım karşılaştırması ve bahis analizi Nguen'asuku - US Bitam arasındaki maçlar
Gambiya - GFA League
Wallidan 16:30 Serrekunda United Wallidan - Serrekunda United takım karşılaştırması ve bahis analizi Wallidan - Serrekunda United arasındaki maçlar
GPA 16:30 Brikama United GPA - Brikama United takım karşılaştırması ve bahis analizi GPA - Brikama United arasındaki maçlar
Hawks 16:30 Bombada Hawks - Bombada takım karşılaştırması ve bahis analizi Hawks - Bombada arasındaki maçlar
GAMTEL 16:30 Armed Forces GAMTEL - Armed Forces takım karşılaştırması ve bahis analizi GAMTEL - Armed Forces arasındaki maçlar
Real de Banjul 16:30 Banjul Real de Banjul - Banjul takım karşılaştırması ve bahis analizi Real de Banjul - Banjul arasındaki maçlar
Steve Biko 16:30 Samger Steve Biko - Samger takım karşılaştırması ve bahis analizi Steve Biko - Samger arasındaki maçlar
Almanya - Oberliga Ligi
Westfalia Rhynern 12:00 Gütersloh Westfalia Rhynern - Gütersloh takım karşılaştırması ve bahis analizi Westfalia Rhynern - Gütersloh arasındaki maçlar
Meerbusch 15:00 Kapellen-Erft Meerbusch - Kapellen-Erft takım karşılaştırması ve bahis analizi Meerbusch - Kapellen-Erft arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Baden
Astoria Walldorf 10:30 Neckarelz Astoria Walldorf - Neckarelz takım karşılaştırması ve bahis analizi Astoria Walldorf - Neckarelz arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Bayern
Unterhaching 12:30 Würzburger Kickers Unterhaching - Würzburger Kickers takım karşılaştırması ve bahis analizi Unterhaching - Würzburger Kickers arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Berlin
Lichtenberg 15:00 BFC Preussen Lichtenberg - BFC Preussen takım karşılaştırması ve bahis analizi Lichtenberg - BFC Preussen arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Brandenburg
Luckenwalde 10:30 Babelsberg Luckenwalde - Babelsberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Luckenwalde - Babelsberg arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Bremen
Bremer SV 12:30 Blumenthaler SV Bremer SV - Blumenthaler SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Bremer SV - Blumenthaler SV arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Hamburg
Eintracht Norderstedt 10:30 Altona 93 Eintracht Norderstedt - Altona 93 takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Norderstedt - Altona 93 arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Mecklenburg-Vorpommern
Hansa Rostock 12:30 Schönberg Hansa Rostock - Schönberg takım karşılaştırması ve bahis analizi Hansa Rostock - Schönberg arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Mittelrhein
Fortuna Köln 15:00 Viktoria Köln Fortuna Köln - Viktoria Köln takım karşılaştırması ve bahis analizi Fortuna Köln - Viktoria Köln arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Niederrhein
Rot-Weiss Essen 15:00 Wuppertaler SV Rot-Weiss Essen - Wuppertaler SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Rot-Weiss Essen - Wuppertaler SV arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Niedersachsen
Germania Egestorf 12:30 Drochtersen / Assel Germania Egestorf - Drochtersen / Assel takım karşılaştırması ve bahis analizi Germania Egestorf - Drochtersen / Assel arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Rheinland
Niederroßbach 12:30 Eintracht Trier Niederroßbach - Eintracht Trier takım karşılaştırması ve bahis analizi Niederroßbach - Eintracht Trier arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Schleswig-Holstein
Lübeck 15:00 Weiche Flensburg Lübeck - Weiche Flensburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Lübeck - Weiche Flensburg arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Südbaden
Oberachern 10:30 Villingen Oberachern - Villingen takım karşılaştırması ve bahis analizi Oberachern - Villingen arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Südwest
Hauenstein 15:00 Schott Mainz Hauenstein - Schott Mainz takım karşılaştırması ve bahis analizi Hauenstein - Schott Mainz arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Thüringen
Carl Zeiss Jena 15:00 Rot-Weiß Erfurt Carl Zeiss Jena - Rot-Weiß Erfurt takım karşılaştırması ve bahis analizi Carl Zeiss Jena - Rot-Weiß Erfurt arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Westfalen
Rot Weiss Ahlen 10:30 Wattenscheid 09 Rot Weiss Ahlen - Wattenscheid 09 takım karşılaştırması ve bahis analizi Rot Weiss Ahlen - Wattenscheid 09 arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Württemberg
Bissingen 10:30 Ravensburg Bissingen - Ravensburg takım karşılaştırması ve bahis analizi Bissingen - Ravensburg arasındaki maçlar
Gana - Premier Ligi
Berekum Chelsea 15:00 Wa All Stars Berekum Chelsea - Wa All Stars takım karşılaştırması ve bahis analizi Berekum Chelsea - Wa All Stars arasındaki maçlar
Gine - Ligue 1
Kaloum Star 00:00 Gangan Kaloum Star - Gangan takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaloum Star - Gangan arasındaki maçlar
Horoya 00:00 Fello Star Horoya - Fello Star takım karşılaştırması ve bahis analizi Horoya - Fello Star arasındaki maçlar
ASFAG 00:00 Atlético Coléah ASFAG - Atlético Coléah takım karşılaştırması ve bahis analizi ASFAG - Atlético Coléah arasındaki maçlar
Hong Kong - AFC Cup Play-off
Southern District 07:00 Kitchee Southern District - Kitchee takım karşılaştırması ve bahis analizi Southern District - Kitchee arasındaki maçlar
İzlanda - 1. Ligi
Keflavík 14:00 Grindavik Keflavík - Grindavik takım karşılaştırması ve bahis analizi Keflavík - Grindavik arasındaki maçlar
Leiknir Reykjavík 14:00 Fjardabyggd Leiknir Reykjavík - Fjardabyggd takım karşılaştırması ve bahis analizi Leiknir Reykjavík - Fjardabyggd arasındaki maçlar
İzlanda - 2 Deild Karla
Afturelding 14:00 Magni Afturelding - Magni takım karşılaştırması ve bahis analizi Afturelding - Magni arasındaki maçlar
Höttur 14:00 ÍR Höttur - ÍR takım karşılaştırması ve bahis analizi Höttur - ÍR arasındaki maçlar
Vestri 14:00 KV Vestri - KV takım karşılaştırması ve bahis analizi Vestri - KV arasındaki maçlar
Grótta 16:00 Völsungur Grótta - Völsungur takım karşılaştırması ve bahis analizi Grótta - Völsungur arasındaki maçlar
İzlanda - 3. Deild
Reynir 14:00 Kári Reynir - Kári takım karşılaştırması ve bahis analizi Reynir - Kári arasındaki maçlar
Vídir 14:00 KFR Vídir - KFR takım karşılaştırması ve bahis analizi Vídir - KFR arasındaki maçlar
Einherji 14:00 Thróttur Vogar Einherji - Thróttur Vogar takım karşılaştırması ve bahis analizi Einherji - Thróttur Vogar arasındaki maçlar
Dalvík / Reynir 14:00 Tindastóll Dalvík / Reynir - Tindastóll takım karşılaştırması ve bahis analizi Dalvík / Reynir - Tindastóll arasındaki maçlar
Vængir Júpiters 14:00 KFS Vængir Júpiters - KFS takım karşılaştırması ve bahis analizi Vængir Júpiters - KFS arasındaki maçlar
İzlanda - 4. Deild
Berserkir 14:00 Hörður Í. Berserkir - Hörður Í. takım karşılaştırması ve bahis analizi Berserkir - Hörður Í. arasındaki maçlar
Hvíti riddarinn 15:00 Augnablik Hvíti riddarinn - Augnablik takım karşılaştırması ve bahis analizi Hvíti riddarinn - Augnablik arasındaki maçlar
Hindistan - NFL 2
Lonestar Kashmir 10:30 Gangtok Himalayan Lonestar Kashmir - Gangtok Himalayan takım karşılaştırması ve bahis analizi Lonestar Kashmir - Gangtok Himalayan arasındaki maçlar
Endonezya - ISC
Persipura 06:30 Perseru Serui Persipura - Perseru Serui takım karşılaştırması ve bahis analizi Persipura - Perseru Serui arasındaki maçlar
Semen Padang 09:00 Persela Semen Padang - Persela takım karşılaştırması ve bahis analizi Semen Padang - Persela arasındaki maçlar
Persib 11:30 Pelita Bandung Raya Persib - Pelita Bandung Raya takım karşılaştırması ve bahis analizi Persib - Pelita Bandung Raya arasındaki maçlar
Endonezya - ISC B
Persita 00:00 Persikad Depok Persita - Persikad Depok takım karşılaştırması ve bahis analizi Persita - Persikad Depok arasındaki maçlar
Persibangga Purbalingga 00:00 Persika Karawang Persibangga Purbalingga - Persika Karawang takım karşılaştırması ve bahis analizi Persibangga Purbalingga - Persika Karawang arasındaki maçlar
Persekap Kota Pasuruan 00:00 Persewangi Banyuwangi Persekap Kota Pasuruan - Persewangi Banyuwangi takım karşılaştırması ve bahis analizi Persekap Kota Pasuruan - Persewangi Banyuwangi arasındaki maçlar
Persida Sidoarjo 00:00 Laga FC Persida Sidoarjo - Laga FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Persida Sidoarjo - Laga FC arasındaki maçlar
PSBK Blitar 00:00 Persatu Tuban PSBK Blitar - Persatu Tuban takım karşılaştırması ve bahis analizi PSBK Blitar - Persatu Tuban arasındaki maçlar
Persip Pekalongan 00:00 PSGC Ciamis Persip Pekalongan - PSGC Ciamis takım karşılaştırması ve bahis analizi Persip Pekalongan - PSGC Ciamis arasındaki maçlar
Persepar Kalteng Putra Ert Persigo Gorontalo Persepar Kalteng Putra - Persigo Gorontalo takım karşılaştırması ve bahis analizi Persepar Kalteng Putra - Persigo Gorontalo arasındaki maçlar
Persekam Metro 00:00 Perssu MU Persekam Metro - Perssu MU takım karşılaştırması ve bahis analizi Persekam Metro - Perssu MU arasındaki maçlar
Bengkulu 00:00 Perserang Bengkulu - Perserang takım karşılaştırması ve bahis analizi Bengkulu - Perserang arasındaki maçlar
PSBI Blitar Ert PSMP Mojokerto Putra PSBI Blitar - PSMP Mojokerto Putra takım karşılaştırması ve bahis analizi PSBI Blitar - PSMP Mojokerto Putra arasındaki maçlar
PSIR Rembang 00:00 PSIS Semarang PSIR Rembang - PSIS Semarang takım karşılaştırması ve bahis analizi PSIR Rembang - PSIS Semarang arasındaki maçlar
Persiraja 00:00 Persebo Bondowoso Persiraja - Persebo Bondowoso takım karşılaştırması ve bahis analizi Persiraja - Persebo Bondowoso arasındaki maçlar
PSIM Yogyakarta 00:00 PPSM Magelang PSIM Yogyakarta - PPSM Magelang takım karşılaştırması ve bahis analizi PSIM Yogyakarta - PPSM Magelang arasındaki maçlar
Persiba Bantul 00:00 Persinga Ngawi Persiba Bantul - Persinga Ngawi takım karşılaştırması ve bahis analizi Persiba Bantul - Persinga Ngawi arasındaki maçlar
Persik Kediri 00:00 Persepam Persik Kediri - Persepam takım karşılaştırması ve bahis analizi Persik Kediri - Persepam arasındaki maçlar
Persigubin Gunung Bintan Ert Persbul Buol Persigubin Gunung Bintan - Persbul Buol takım karşılaştırması ve bahis analizi Persigubin Gunung Bintan - Persbul Buol arasındaki maçlar
İtalya - Serie B Ligi
Spezia 16:30 Trapani Spezia - Trapani takım karşılaştırması ve bahis analizi Spezia - Trapani arasındaki maçlar
İtalya - Serie C1 Ligi
Prato 13:00 Lupa Roma Prato - Lupa Roma takım karşılaştırması ve bahis analizi Prato - Lupa Roma arasındaki maçlar
Mantova 13:00 Cuneo Mantova - Cuneo takım karşılaştırması ve bahis analizi Mantova - Cuneo arasındaki maçlar
Rimini 14:00 L'Aquila Rimini - L'Aquila takım karşılaştırması ve bahis analizi Rimini - L'Aquila arasındaki maçlar
Melfi 14:00 Martina Franca Melfi - Martina Franca takım karşılaştırması ve bahis analizi Melfi - Martina Franca arasındaki maçlar
MonosPolis 14:00 Ischia MonosPolis - Ischia takım karşılaştırması ve bahis analizi MonosPolis - Ischia arasındaki maçlar
Pro Piacenza 15:30 Albinoleffe Pro Piacenza - Albinoleffe takım karşılaştırması ve bahis analizi Pro Piacenza - Albinoleffe arasındaki maçlar
Japonya - J2-Ligi
110’ Tokushima Vortis 1 - 0 Giravanz Kitakyushu Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu takım karşılaştırması ve bahis analizi Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu arasındaki maçlar
110’ Kamatamare Sanuki 1 - 0 Mito Hollyhock Kamatamare Sanuki - Mito Hollyhock takım karşılaştırması ve bahis analizi Kamatamare Sanuki - Mito Hollyhock arasındaki maçlar
50’ Shimizu S-Pulse 4 - 0 ThespaKusatsu Gunma Shimizu S-Pulse - ThespaKusatsu Gunma takım karşılaştırması ve bahis analizi Shimizu S-Pulse - ThespaKusatsu Gunma arasındaki maçlar
50’ Kyoto Sanga 0 - 0 Yokohama Kyoto Sanga - Yokohama takım karşılaştırması ve bahis analizi Kyoto Sanga - Yokohama arasındaki maçlar
50’ Consadole Sapporo 0 - 0 Renofa Yamaguchi Consadole Sapporo - Renofa Yamaguchi takım karşılaştırması ve bahis analizi Consadole Sapporo - Renofa Yamaguchi arasındaki maçlar
Gifu 07:00 Montedio Yamagata Gifu - Montedio Yamagata takım karşılaştırması ve bahis analizi Gifu - Montedio Yamagata arasındaki maçlar
V-Varen Nagasaki 09:00 JEF United V-Varen Nagasaki - JEF United takım karşılaştırması ve bahis analizi V-Varen Nagasaki - JEF United arasındaki maçlar
Cerezo Osaka 09:30 Fagiano Okayama Cerezo Osaka - Fagiano Okayama takım karşılaştırması ve bahis analizi Cerezo Osaka - Fagiano Okayama arasındaki maçlar
Roasso Kumamoto 10:30 Machida Zelvia Roasso Kumamoto - Machida Zelvia takım karşılaştırması ve bahis analizi Roasso Kumamoto - Machida Zelvia arasındaki maçlar
Kazakistan - 1. Ligi
Baykonur 11:00 Kaisar Baykonur - Kaisar takım karşılaştırması ve bahis analizi Baykonur - Kaisar arasındaki maçlar
Kaspyi 12:00 Bulat-AMT Kaspyi - Bulat-AMT takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaspyi - Bulat-AMT arasındaki maçlar
Maqtaaral 12:00 Bayterek Maqtaaral - Bayterek takım karşılaştırması ve bahis analizi Maqtaaral - Bayterek arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K-Ligi
50’ Seongnam 0 - 0 Incheon United Seongnam - Incheon United takım karşılaştırması ve bahis analizi Seongnam - Incheon United arasındaki maçlar
Jeju United 06:00 Ulsan Jeju United - Ulsan takım karşılaştırması ve bahis analizi Jeju United - Ulsan arasındaki maçlar
Gwangju 07:00 Suwon City Gwangju - Suwon City takım karşılaştırması ve bahis analizi Gwangju - Suwon City arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K League
Busan I'Park 07:00 Daejeon Citizen Busan I'Park - Daejeon Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Busan I'Park - Daejeon Citizen arasındaki maçlar
Bucheon 1995 10:00 Chungju Bucheon 1995 - Chungju takım karşılaştırması ve bahis analizi Bucheon 1995 - Chungju arasındaki maçlar
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
Seoul United 06:00 Gimpo Citizen Seoul United - Gimpo Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Seoul United - Gimpo Citizen arasındaki maçlar
Goyang Citizen 06:00 Icheon Citizen Goyang Citizen  - Icheon Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Goyang Citizen  - Icheon Citizen arasındaki maçlar
Pyeongchang 06:00 Chunnam Youngkwang Pyeongchang - Chunnam Youngkwang takım karşılaştırması ve bahis analizi Pyeongchang - Chunnam Youngkwang arasındaki maçlar
Hwaseong 07:00 Chungbuk Cheongju Hwaseong - Chungbuk Cheongju takım karşılaştırması ve bahis analizi Hwaseong - Chungbuk Cheongju arasındaki maçlar
Jungnang Chorus Mustang 07:00 Buyeo Jungnang Chorus Mustang - Buyeo takım karşılaştırması ve bahis analizi Jungnang Chorus Mustang - Buyeo arasındaki maçlar
Pocheon 07:00 Siheung Citizen Pocheon - Siheung Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Pocheon - Siheung Citizen arasındaki maçlar
Cheonan 07:00 Jeonju Citizen Cheonan - Jeonju Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Cheonan - Jeonju Citizen arasındaki maçlar
Yangpyeong 07:00 Uijeongbu Yangpyeong - Uijeongbu takım karşılaştırması ve bahis analizi Yangpyeong - Uijeongbu arasındaki maçlar
Yangju Citizen 09:00 Gyeongju Citizen Yangju Citizen - Gyeongju Citizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Yangju Citizen - Gyeongju Citizen arasındaki maçlar
Paju Citizen 09:00 Chuncheon Paju Citizen - Chuncheon takım karşılaştırması ve bahis analizi Paju Citizen - Chuncheon arasındaki maçlar
Laos - Lao League
Ezra 09:00 Xaythany City Ezra - Xaythany City takım karşılaştırması ve bahis analizi Ezra - Xaythany City arasındaki maçlar
VSV United 11:30 Savan VSV United - Savan takım karşılaştırması ve bahis analizi VSV United - Savan arasındaki maçlar
Letonya - Virsliga
Metta / LU 11:00 Rīgas FS Metta / LU - Rīgas FS takım karşılaştırması ve bahis analizi Metta / LU - Rīgas FS arasındaki maçlar
Jelgava 12:00 Caramba/Dinamo Rīga Jelgava - Caramba/Dinamo Rīga takım karşılaştırması ve bahis analizi Jelgava - Caramba/Dinamo Rīga arasındaki maçlar
Letonya - 1. Ligi
Rēzekne / BJSS 12:00 RTU FC Rēzekne / BJSS - RTU FC takım karşılaştırması ve bahis analizi Rēzekne / BJSS - RTU FC arasındaki maçlar
Babīte 13:00 Saldus Babīte - Saldus takım karşılaştırması ve bahis analizi Babīte - Saldus arasındaki maçlar
JDFS Alberts 14:00 Smiltene JDFS Alberts - Smiltene takım karşılaştırması ve bahis analizi JDFS Alberts - Smiltene arasındaki maçlar
Litvanya - 1 Lyga
Kražantė 10:00 Kaunas Kražantė - Kaunas takım karşılaştırması ve bahis analizi Kražantė - Kaunas arasındaki maçlar
Šilutė 11:00 Hegelmann Litauen Šilutė - Hegelmann Litauen takım karşılaştırması ve bahis analizi Šilutė - Hegelmann Litauen arasındaki maçlar
Lokomotyvas Radviliškis 15:00 Dainava Lokomotyvas Radviliškis - Dainava takım karşılaştırması ve bahis analizi Lokomotyvas Radviliškis - Dainava arasındaki maçlar
Macao - Primeira Divisão do Campeonato
Kei Lun 10:00 Lai Chi Kei Lun - Lai Chi takım karşılaştırması ve bahis analizi Kei Lun - Lai Chi arasındaki maçlar
Monte Carlo 12:00 Casa de Portugal Monte Carlo - Casa de Portugal takım karşılaştırması ve bahis analizi Monte Carlo - Casa de Portugal arasındaki maçlar
Malawi - Super League
Red Lions 12:30 Silver Strikers Red Lions - Silver Strikers takım karşılaştırması ve bahis analizi Red Lions - Silver Strikers arasındaki maçlar
Mzuzu 12:30 CIVO United Mzuzu - CIVO United takım karşılaştırması ve bahis analizi Mzuzu - CIVO United arasındaki maçlar
Max Bullets 12:30 Karonga United Max Bullets - Karonga United takım karşılaştırması ve bahis analizi Max Bullets - Karonga United arasındaki maçlar
Moğolistan - Niislel League
Bayngol 03:00 Selenge Press Bayngol - Selenge Press takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayngol - Selenge Press arasındaki maçlar
Erchim 06:00 Khoromkhon Erchim - Khoromkhon takım karşılaştırması ve bahis analizi Erchim - Khoromkhon arasındaki maçlar
Mazaalay 06:00 FC Deren Mazaalay - FC Deren takım karşılaştırması ve bahis analizi Mazaalay - FC Deren arasındaki maçlar
Karadağ - Prva Liga
Sutjeska 15:30 Lovćen Sutjeska - Lovćen takım karşılaştırması ve bahis analizi Sutjeska - Lovćen arasındaki maçlar
Budućnost 15:30 Zeta Budućnost - Zeta takım karşılaştırması ve bahis analizi Budućnost - Zeta arasındaki maçlar
Rudar 15:30 Petrovac Rudar - Petrovac takım karşılaştırması ve bahis analizi Rudar - Petrovac arasındaki maçlar
Bokelj 15:30 Iskra Bokelj - Iskra takım karşılaştırması ve bahis analizi Bokelj - Iskra arasındaki maçlar
Dečić 15:30 Grbalj Dečić - Grbalj takım karşılaştırması ve bahis analizi Dečić - Grbalj arasındaki maçlar
Mladost 15:30 Mornar Mladost - Mornar takım karşılaştırması ve bahis analizi Mladost - Mornar arasındaki maçlar
Karadağ - Druga Liga
Bratstvo 15:30 Ibar Bratstvo - Ibar takım karşılaştırması ve bahis analizi Bratstvo - Ibar arasındaki maçlar
Berane 15:30 Kom Berane - Kom takım karşılaştırması ve bahis analizi Berane - Kom arasındaki maçlar
Cetinje 15:30 Brskovo Cetinje - Brskovo takım karşılaştırması ve bahis analizi Cetinje - Brskovo arasındaki maçlar
Igalo 15:30 Grafičar Podgorica Igalo - Grafičar Podgorica takım karşılaştırması ve bahis analizi Igalo - Grafičar Podgorica arasındaki maçlar
Radnički 15:30 Jezero Radnički - Jezero takım karşılaştırması ve bahis analizi Radnički - Jezero arasındaki maçlar
Hollanda - Topklasse
Excelsior Maassluis 13:30 Lienden Excelsior Maassluis - Lienden takım karşılaştırması ve bahis analizi Excelsior Maassluis - Lienden arasındaki maçlar
Hollanda - Play-offs 3/4
Noordwijk 12:30 ASWH Noordwijk - ASWH takım karşılaştırması ve bahis analizi Noordwijk - ASWH arasındaki maçlar
DOVO 12:30 VVOG DOVO - VVOG takım karşılaştırması ve bahis analizi DOVO - VVOG arasındaki maçlar
Staphorst 12:30 Lisse Staphorst - Lisse takım karşılaştırması ve bahis analizi Staphorst - Lisse arasındaki maçlar
Achilles Veen 12:30 Huizen Achilles Veen - Huizen takım karşılaştırması ve bahis analizi Achilles Veen - Huizen arasındaki maçlar
Rijnvogels 12:30 ACV Rijnvogels - ACV takım karşılaştırması ve bahis analizi Rijnvogels - ACV arasındaki maçlar
Hollanda - Play-offs 4/5
Nunspeet 12:30 HZVV Nunspeet - HZVV takım karşılaştırması ve bahis analizi Nunspeet - HZVV arasındaki maçlar
Zwaluwen '30 12:30 Rijsoord Zwaluwen '30 - Rijsoord takım karşılaştırması ve bahis analizi Zwaluwen '30 - Rijsoord arasındaki maçlar
PKC '83 12:30 SVL PKC '83 - SVL takım karşılaştırması ve bahis analizi PKC '83 - SVL arasındaki maçlar
Breukelen 12:30 FC 's-Gravenzande Breukelen - FC 's-Gravenzande takım karşılaştırması ve bahis analizi Breukelen - FC 's-Gravenzande arasındaki maçlar
Oranje Wit 12:30 Go Ahead Oranje Wit - Go Ahead takım karşılaştırması ve bahis analizi Oranje Wit - Go Ahead arasındaki maçlar
Sliedrecht 12:30 Bennekom Sliedrecht - Bennekom takım karşılaştırması ve bahis analizi Sliedrecht - Bennekom arasındaki maçlar
Balk 12:30 Heinenoord Balk - Heinenoord takım karşılaştırması ve bahis analizi Balk - Heinenoord arasındaki maçlar
Brielle 12:30 SVZW Brielle - SVZW takım karşılaştırması ve bahis analizi Brielle - SVZW arasındaki maçlar
ASV Dronten 13:00 Roda '46 (Zat) ASV Dronten - Roda '46 (Zat) takım karşılaştırması ve bahis analizi ASV Dronten - Roda '46 (Zat) arasındaki maçlar
New Caledonia - Super Ligue
Kunié 02:00 AS Mont-Dore Kunié - AS Mont-Dore takım karşılaştırması ve bahis analizi Kunié - AS Mont-Dore arasındaki maçlar
Bélep 04:00 USC Bélep - USC takım karşılaştırması ve bahis analizi Bélep - USC arasındaki maçlar
Norveç - 1. Ligi Tippeligaen
Tromso 13:30 Sarpsborg 08 Tromso - Sarpsborg 08 takım karşılaştırması ve bahis analizi Tromso - Sarpsborg 08 arasındaki maçlar
Rosenborg 16:00 Molde Rosenborg - Molde takım karşılaştırması ve bahis analizi Rosenborg - Molde arasındaki maçlar
Norveç - 2. Ligi Adeccoligaen
Fredrikstad 13:30 Hodd Fredrikstad - Hodd takım karşılaştırması ve bahis analizi Fredrikstad - Hodd arasındaki maçlar
Norveç - 3. Ligi
Førde 11:00 Stord Førde - Stord takım karşılaştırması ve bahis analizi Førde - Stord arasındaki maçlar
Lysekloster 12:00 Fyllingsdalen Lysekloster - Fyllingsdalen takım karşılaştırması ve bahis analizi Lysekloster - Fyllingsdalen arasındaki maçlar
Fana 12:00 Florø Fana - Florø takım karşılaştırması ve bahis analizi Fana - Florø arasındaki maçlar
Tynset 14:00 Brattvåg Tynset - Brattvåg takım karşılaştırması ve bahis analizi Tynset - Brattvåg arasındaki maçlar
Sola 14:00 Nest-Sotra Sola - Nest-Sotra takım karşılaştırması ve bahis analizi Sola - Nest-Sotra arasındaki maçlar
Stjørdals-Blink 14:00 Honefoss Stjørdals-Blink - Honefoss takım karşılaştırması ve bahis analizi Stjørdals-Blink - Honefoss arasındaki maçlar
Vindbjart 14:00 Bærum Vindbjart - Bærum takım karşılaştırması ve bahis analizi Vindbjart - Bærum arasındaki maçlar
Nardo 14:00 Gjøvik-Lyn Nardo - Gjøvik-Lyn takım karşılaştırması ve bahis analizi Nardo - Gjøvik-Lyn arasındaki maçlar
Asker 14:00 Arendal Asker - Arendal takım karşılaştırması ve bahis analizi Asker - Arendal arasındaki maçlar
Nybergsund 14:00 Brumunddal Nybergsund - Brumunddal takım karşılaştırması ve bahis analizi Nybergsund - Brumunddal arasındaki maçlar
Kvik Halden 14:00 Notodden Kvik Halden - Notodden takım karşılaştırması ve bahis analizi Kvik Halden - Notodden arasındaki maçlar
Ham Kam 14:00 Strindheim Ham Kam - Strindheim takım karşılaştırması ve bahis analizi Ham Kam - Strindheim arasındaki maçlar
Elverum 15:00 Rosenborg II Elverum - Rosenborg II takım karşılaştırması ve bahis analizi Elverum - Rosenborg II arasındaki maçlar
Follo 15:00 Harstad Follo - Harstad takım karşılaştırması ve bahis analizi Follo - Harstad arasındaki maçlar
Norveç - 3. Divisjon
Kattem 11:00 Gjøvik-Lyn II Kattem - Gjøvik-Lyn II takım karşılaştırması ve bahis analizi Kattem - Gjøvik-Lyn II arasındaki maçlar
Lofoten 11:00 Stålkameratene Lofoten - Stålkameratene takım karşılaştırması ve bahis analizi Lofoten - Stålkameratene arasındaki maçlar
Kristiansund FK 12:00 Bergsøy Kristiansund FK - Bergsøy takım karşılaştırması ve bahis analizi Kristiansund FK - Bergsøy arasındaki maçlar
Herd 12:00 Surnadal Herd - Surnadal takım karşılaştırması ve bahis analizi Herd - Surnadal arasındaki maçlar
Østsiden 12:00 Nordstrand Østsiden - Nordstrand takım karşılaştırması ve bahis analizi Østsiden - Nordstrand arasındaki maçlar
Alvdal 13:00 Trygg/Lade Alvdal - Trygg/Lade takım karşılaştırması ve bahis analizi Alvdal - Trygg/Lade arasındaki maçlar
Træff 13:00 Stryn Træff - Stryn takım karşılaştırması ve bahis analizi Træff - Stryn arasındaki maçlar
Volda 13:00 Fjøra Volda - Fjøra takım karşılaştırması ve bahis analizi Volda - Fjøra arasındaki maçlar
Salangen 13:00 Tverrelvdalen Salangen - Tverrelvdalen takım karşılaştırması ve bahis analizi Salangen - Tverrelvdalen arasındaki maçlar
Skarphedin 13:00 Viking II Skarphedin - Viking II takım karşılaştırması ve bahis analizi Skarphedin - Viking II arasındaki maçlar
Fauske / Sprint 13:00 Sortland Fauske / Sprint - Sortland takım karşılaştırması ve bahis analizi Fauske / Sprint - Sortland arasındaki maçlar
Skjervøy 13:00 Bossekop Skjervøy - Bossekop takım karşılaştırması ve bahis analizi Skjervøy - Bossekop arasındaki maçlar
Odda 13:00 Frøyland Odda - Frøyland takım karşılaştırması ve bahis analizi Odda - Frøyland arasındaki maçlar
Hammerfest 13:00 Alta II Hammerfest - Alta II takım karşılaştırması ve bahis analizi Hammerfest - Alta II arasındaki maçlar
Eidsvold 13:00 Sverresborg Eidsvold - Sverresborg takım karşılaştırması ve bahis analizi Eidsvold - Sverresborg arasındaki maçlar
Staal Jørpeland 13:00 Åkra Staal Jørpeland - Åkra takım karşılaştırması ve bahis analizi Staal Jørpeland - Åkra arasındaki maçlar
Madla 14:00 Vigør Madla - Vigør takım karşılaştırması ve bahis analizi Madla - Vigør arasındaki maçlar
Kråkerøy 14:00 Oslojuvelene Kråkerøy - Oslojuvelene takım karşılaştırması ve bahis analizi Kråkerøy - Oslojuvelene arasındaki maçlar
Sogndal II 14:00 Spjelkavik Sogndal II - Spjelkavik takım karşılaştırması ve bahis analizi Sogndal II - Spjelkavik arasındaki maçlar
Rørvik 14:00 Rødde Rørvik - Rødde takım karşılaştırması ve bahis analizi Rørvik - Rødde arasındaki maçlar
Donn 14:00 Lura Donn - Lura takım karşılaştırması ve bahis analizi Donn - Lura arasındaki maçlar
Sander 14:00 Gran Sander - Gran takım karşılaştırması ve bahis analizi Sander - Gran arasındaki maçlar
Korsvoll 14:00 Rilindja Korsvoll - Rilindja takım karşılaştırması ve bahis analizi Korsvoll - Rilindja arasındaki maçlar
Sprint-Jeløy 14:00 Sarpsborg FK Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK takım karşılaştırması ve bahis analizi Sprint-Jeløy - Sarpsborg FK arasındaki maçlar
Skedsmo 14:00 Funnefoss / Vormsund Skedsmo - Funnefoss / Vormsund takım karşılaştırması ve bahis analizi Skedsmo - Funnefoss / Vormsund arasındaki maçlar
Ottestad 14:00 Heimdal Ottestad - Heimdal takım karşılaştırması ve bahis analizi Ottestad - Heimdal arasındaki maçlar
Verdal 14:00 Steinkjer Verdal - Steinkjer takım karşılaştırması ve bahis analizi Verdal - Steinkjer arasındaki maçlar
Bjarg 14:00 Vestsiden-Askøy Bjarg - Vestsiden-Askøy takım karşılaştırması ve bahis analizi Bjarg - Vestsiden-Askøy arasındaki maçlar
Lyn 14:00 SF Grei Lyn - SF Grei takım karşılaştırması ve bahis analizi Lyn - SF Grei arasındaki maçlar
Hauerseter 14:00 Årdal Hauerseter - Årdal takım karşılaştırması ve bahis analizi Hauerseter - Årdal arasındaki maçlar
Aurskog-Høland 14:00 Hallingdal Aurskog-Høland - Hallingdal takım karşılaştırması ve bahis analizi Aurskog-Høland - Hallingdal arasındaki maçlar
Arna-Bjørnar 15:00 Lyngbø Arna-Bjørnar - Lyngbø takım karşılaştırması ve bahis analizi Arna-Bjørnar - Lyngbø arasındaki maçlar
Øystese 15:30 Gneist Øystese - Gneist takım karşılaştırması ve bahis analizi Øystese - Gneist arasındaki maçlar
HamKam II 16:30 Strindheim II HamKam II - Strindheim II takım karşılaştırması ve bahis analizi HamKam II - Strindheim II arasındaki maçlar
Okyanusya - Dünya Kupası Okyanusya Elemeleri
Yeni Zelanda 06:00 Fiji Yeni Zelanda - Fiji takım karşılaştırması ve bahis analizi Yeni Zelanda - Fiji arasındaki maçlar
Vanuatu 09:00 Solomon Islands Vanuatu - Solomon Islands takım karşılaştırması ve bahis analizi Vanuatu - Solomon Islands arasındaki maçlar
Panama - Liga Nacional de Ascenso
Colón C-3 02:00 Costa del Este Colón C-3 - Costa del Este takım karşılaştırması ve bahis analizi Colón C-3 - Costa del Este arasındaki maçlar
Paraguay - Division Intermedia
Fernando de la Mora 19:00 Deportivo Caaguazú Fernando de la Mora - Deportivo Caaguazú takım karşılaştırması ve bahis analizi Fernando de la Mora - Deportivo Caaguazú arasındaki maçlar
Peru - 1. Ligi
MS Juan Aurich 1 - 1 Melgar Juan Aurich - Melgar takım karşılaştırması ve bahis analizi Juan Aurich - Melgar arasındaki maçlar
Sporting Cristal 17:30 Real Garcilaso Sporting Cristal - Real Garcilaso takım karşılaştırması ve bahis analizi Sporting Cristal - Real Garcilaso arasındaki maçlar
Peru - Segunda Division
Santa Rosa de Pucallpa 20:30 Willy Serrato Santa Rosa de Pucallpa - Willy Serrato takım karşılaştırması ve bahis analizi Santa Rosa de Pucallpa - Willy Serrato arasındaki maçlar
Polonya - 3. Ligi
Brzesko İpt Znicz Pruszków Brzesko - Znicz Pruszków takım karşılaştırması ve bahis analizi Brzesko - Znicz Pruszków arasındaki maçlar
Siarka Tarnobrzeg 15:00 Tychy 71 Siarka Tarnobrzeg - Tychy 71 takım karşılaştırması ve bahis analizi Siarka Tarnobrzeg - Tychy 71 arasındaki maçlar
Stal Mielec 15:00 Olimpia Zambrów Stal Mielec - Olimpia Zambrów takım karşılaştırması ve bahis analizi Stal Mielec - Olimpia Zambrów arasındaki maçlar
Radomiak Radom 15:00 Polonia Bytom Radomiak Radom - Polonia Bytom takım karşılaştırması ve bahis analizi Radomiak Radom - Polonia Bytom arasındaki maçlar
Kotwica Kołobrzeg 15:00 Stal Stalowa Wola Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola takım karşılaştırması ve bahis analizi Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola arasındaki maçlar
Legionovia Legionowo 15:00 Raków Częstochowa Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa takım karşılaştırması ve bahis analizi Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa arasındaki maçlar
Wisła Puławy 15:00 Energetyk ROW Rybnik Wisła Puławy - Energetyk ROW Rybnik takım karşılaştırması ve bahis analizi Wisła Puławy - Energetyk ROW Rybnik arasındaki maçlar
Gryf Wejherowo 15:00 Stargard Szczeciński Gryf Wejherowo - Stargard Szczeciński takım karşılaştırması ve bahis analizi Gryf Wejherowo - Stargard Szczeciński arasındaki maçlar
Nadwiślan Góra 15:00 Puszcza Niepołomice Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice takım karşılaştırması ve bahis analizi Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice arasındaki maçlar
Polonya - III Liga
Arka Gdynia II İpt Chemik Police Arka Gdynia II - Chemik Police takım karşılaştırması ve bahis analizi Arka Gdynia II - Chemik Police arasındaki maçlar
Poroniec Poronin İpt Cracovia Kraków II Poroniec Poronin - Cracovia Kraków II takım karşılaştırması ve bahis analizi Poroniec Poronin - Cracovia Kraków II arasındaki maçlar
Olimpia Olsztynek İpt Olimpia Elbląg Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpia Olsztynek - Olimpia Elbląg arasındaki maçlar
Unia Tarnów 09:00 Beskid Andrychów Unia Tarnów - Beskid Andrychów takım karşılaştırması ve bahis analizi Unia Tarnów - Beskid Andrychów arasındaki maçlar
Błękitni Raciąż 09:00 Sokół Aleksandrów Błękitni Raciąż - Sokół Aleksandrów takım karşılaştırması ve bahis analizi Błękitni Raciąż - Sokół Aleksandrów arasındaki maçlar
Concordia Elbląg 10:00 Wikielec Concordia Elbląg - Wikielec takım karşılaştırması ve bahis analizi Concordia Elbląg - Wikielec arasındaki maçlar
Avia Świdnik 10:00 Izolator Boguchwała Avia Świdnik - Izolator Boguchwała takım karşılaştırması ve bahis analizi Avia Świdnik - Izolator Boguchwała arasındaki maçlar
Chwaszczyno 13:00 Bałtyk Gdynia Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia takım karşılaştırması ve bahis analizi Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia arasındaki maçlar
Lechia Gdańsk II 13:00 Świt Skolwin Lechia Gdańsk II - Świt Skolwin takım karşılaştırması ve bahis analizi Lechia Gdańsk II - Świt Skolwin arasındaki maçlar
Nielba Wągrowiec 13:00 Centra Ostrów Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów takım karşılaştırması ve bahis analizi Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów arasındaki maçlar
MKS Korona Kielce II 14:00 NKP Podhale MKS Korona Kielce II - NKP Podhale takım karşılaştırması ve bahis analizi MKS Korona Kielce II - NKP Podhale arasındaki maçlar
Wisła Kraków II 14:00 Poprad Muszyna Wisła Kraków II - Poprad Muszyna takım karşılaştırması ve bahis analizi Wisła Kraków II - Poprad Muszyna arasındaki maçlar
Drawa 14:00 Przodkowo Drawa - Przodkowo takım karşılaştırması ve bahis analizi Drawa - Przodkowo arasındaki maçlar
Ostrovia 14:00 Lech Poznań II Ostrovia - Lech Poznań II takım karşılaştırması ve bahis analizi Ostrovia - Lech Poznań II arasındaki maçlar
Lewart 14:00 Motor Lublin Lewart - Motor Lublin takım karşılaştırması ve bahis analizi Lewart - Motor Lublin arasındaki maçlar
Kaszubia Kościerzyna 14:00 Gwardia Koszalin Kaszubia Kościerzyna - Gwardia Koszalin takım karşılaştırması ve bahis analizi Kaszubia Kościerzyna - Gwardia Koszalin arasındaki maçlar
Warmia Grajewo 14:00 Drwęca Nowe Miasto L Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto L takım karşılaştırması ve bahis analizi Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto L arasındaki maçlar
Lublinianka Wieniawa 15:00 Sokół Sieniawa Lublinianka Wieniawa - Sokół Sieniawa takım karşılaştırması ve bahis analizi Lublinianka Wieniawa - Sokół Sieniawa arasındaki maçlar
Płomień Ełk 15:00 Wissa Szczuczyn Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn takım karşılaştırması ve bahis analizi Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn arasındaki maçlar
KSZO 15:00 Spartakus Daleszyce KSZO - Spartakus Daleszyce takım karşılaştırması ve bahis analizi KSZO - Spartakus Daleszyce arasındaki maçlar
Grunwald 15:00 Podbeskidzie II Grunwald - Podbeskidzie II takım karşılaştırması ve bahis analizi Grunwald - Podbeskidzie II arasındaki maçlar
Start Warlubie 15:00 Elana Toruń Start Warlubie - Elana Toruń takım karşılaştırması ve bahis analizi Start Warlubie - Elana Toruń arasındaki maçlar
Górnik Zabrze II 15:00 Odra Opole Górnik Zabrze II - Odra Opole takım karşılaştırması ve bahis analizi Górnik Zabrze II - Odra Opole arasındaki maçlar
Piast Gliwice II 15:00 Piotrówka Piast Gliwice II - Piotrówka takım karşılaştırması ve bahis analizi Piast Gliwice II - Piotrówka arasındaki maçlar
Ruch Chorzów II 15:00 Czaniec Ruch Chorzów II - Czaniec takım karşılaştırması ve bahis analizi Ruch Chorzów II - Czaniec arasındaki maçlar
Wólczanka W. Pełkińska 15:00 Hetman Zamosc Wólczanka W. Pełkińska - Hetman Zamosc takım karşılaştırması ve bahis analizi Wólczanka W. Pełkińska - Hetman Zamosc arasındaki maçlar
Polonia Przemyśl 15:00 Karpaty Krosno Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno takım karşılaştırması ve bahis analizi Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno arasındaki maçlar
Warta Poznań 15:00 Kalisz Warta Poznań - Kalisz takım karşılaştırması ve bahis analizi Warta Poznań - Kalisz arasındaki maçlar
Kujawianka 15:00 Polonia Środa