Günün Maçları

Cezayir - 1. Ligi
MO Béjaïa 15:00 ES Sétif MO Béjaïa - ES Sétif takım karşılaştırması MO Béjaïa - ES Sétif arasındaki maçlar
Arjantin - 1. Ligi
MS Sarmiento 1 - 0 Velez Sarsfield Sarmiento - Velez Sarsfield takım karşılaştırması Sarmiento - Velez Sarsfield arasındaki maçlar
Arjantin - Nacional B Ligi
Los Andes 20:00 Boca Unidos Los Andes - Boca Unidos takım karşılaştırması Los Andes - Boca Unidos arasındaki maçlar
Arjantin - Primera B Ligi
Deportivo Morón 22:10 Deportivo Riestra Deportivo Morón - Deportivo Riestra takım karşılaştırması Deportivo Morón - Deportivo Riestra arasındaki maçlar
Arjantin - Primera C Ligi
Dock Sud 20:00 Excursionistas Dock Sud - Excursionistas takım karşılaştırması Dock Sud - Excursionistas arasındaki maçlar
Liniers 20:00 JJ Urquiza Liniers - JJ Urquiza takım karşılaştırması Liniers - JJ Urquiza arasındaki maçlar
Midland 20:00 Berazategui Midland - Berazategui takım karşılaştırması Midland - Berazategui arasındaki maçlar
Asya - AFC Şampiyonlar Ligi
30’ Pohang Steelers 0 - 0 Ha Noi T&T Pohang Steelers - Ha Noi T&T takım karşılaştırması Pohang Steelers - Ha Noi T&T arasındaki maçlar
Adelaide United 09:00 Shandong Luneng Adelaide United - Shandong Luneng takım karşılaştırması Adelaide United - Shandong Luneng arasındaki maçlar
Tokyo 10:30 Chonburi Tokyo - Chonburi takım karşılaştırması Tokyo - Chonburi arasındaki maçlar
Shanghai SIPG 11:30 Muang Thong United Shanghai SIPG - Muang Thong United takım karşılaştırması Shanghai SIPG - Muang Thong United arasındaki maçlar
Bunyodkor 12:00 Al Shabab Bunyodkor - Al Shabab takım karşılaştırması Bunyodkor - Al Shabab arasındaki maçlar
Naft Tehran 14:30 El Jaish Naft Tehran - El Jaish takım karşılaştırması Naft Tehran - El Jaish arasındaki maçlar
Al Jazira 16:15 Al Sadd Al Jazira - Al Sadd takım karşılaştırması Al Jazira - Al Sadd arasındaki maçlar
Al Ittihad 17:20 Al Wihdat Al Ittihad - Al Wihdat takım karşılaştırması Al Ittihad - Al Wihdat arasındaki maçlar
Asya - AFC Kupası
Tripoli 11:45 Alay Tripoli - Alay takım karşılaştırması Tripoli - Alay arasındaki maçlar
Al Wahda 12:15 Balkan Al Wahda - Balkan takım karşılaştırması Al Wahda - Balkan arasındaki maçlar
Ahli Al-Khalil 14:00 Khujand Ahli Al-Khalil - Khujand takım karşılaştırması Ahli Al-Khalil - Khujand arasındaki maçlar
Al Hadd 15:00 Karachi Electric Al Hadd - Karachi Electric takım karşılaştırması Al Hadd - Karachi Electric arasındaki maçlar
Avusturya - Stiegl Kupası
Mattersburg 17:30 St. Polten Mattersburg - St. Polten takım karşılaştırması Mattersburg - St. Polten arasındaki maçlar
Austria Wien 18:00 LASK Linz Austria Wien - LASK Linz takım karşılaştırması Austria Wien - LASK Linz arasındaki maçlar
Brezilya - Mineiro I
Tricordiano 22:00 Guarani MG Tricordiano - Guarani MG takım karşılaştırması Tricordiano - Guarani MG arasındaki maçlar
Brezilya - Matogrossense
Araguaia 19:30 União Rondonópolis Araguaia - União Rondonópolis takım karşılaştırması Araguaia - União Rondonópolis arasındaki maçlar
Mısır - 1. Ligi
Al Ahly 17:00 Zamalek Al Ahly - Zamalek takım karşılaştırması Al Ahly - Zamalek arasındaki maçlar
İngiltere - Championship Ligi
Milton Keynes Dons 19:45 Middlesbrough Milton Keynes Dons - Middlesbrough takım karşılaştırması Milton Keynes Dons - Middlesbrough arasındaki maçlar
İngiltere - 2. Ligi
Hartlepool 19:45 Stevenage Hartlepool - Stevenage takım karşılaştırması Hartlepool - Stevenage arasındaki maçlar
Oxford United 19:45 Mansfield Town Oxford United - Mansfield Town takım karşılaştırması Oxford United - Mansfield Town arasındaki maçlar
Dagenham & Redbridge 19:45 Wycombe Wanderers Dagenham & Redbridge - Wycombe Wanderers takım karşılaştırması Dagenham & Redbridge - Wycombe Wanderers arasındaki maçlar
İngiltere - N L 1 Conference
Kidderminster Harriers 19:45 Eastleigh Kidderminster Harriers - Eastleigh takım karşılaştırması Kidderminster Harriers - Eastleigh arasındaki maçlar
Altrincham 19:45 Wrexham Altrincham - Wrexham takım karşılaştırması Altrincham - Wrexham arasındaki maçlar
Bromley 19:45 Grimsby Town Bromley - Grimsby Town takım karşılaştırması Bromley - Grimsby Town arasındaki maçlar
Dover Athletic Ert Welling United Dover Athletic - Welling United takım karşılaştırması Dover Athletic - Welling United arasındaki maçlar
İngiltere - N L 2 Conference
Gainsborough Trinity 19:45 Brackley Town Gainsborough Trinity - Brackley Town takım karşılaştırması Gainsborough Trinity - Brackley Town arasındaki maçlar
Weston-super-Mare 19:45 Oxford City Weston-super-Mare - Oxford City takım karşılaştırması Weston-super-Mare - Oxford City arasındaki maçlar
Havant & Waterlooville 19:45 Gosport Borough Havant & Waterlooville - Gosport Borough takım karşılaştırması Havant & Waterlooville - Gosport Borough arasındaki maçlar
AFC Telford United 19:45 United of Manchester AFC Telford United - United of Manchester takım karşılaştırması AFC Telford United - United of Manchester arasındaki maçlar
Hayes & Yeading United 19:45 Eastbourne Borough Hayes & Yeading United - Eastbourne Borough takım karşılaştırması Hayes & Yeading United - Eastbourne Borough arasındaki maçlar
Truro City 19:45 Bath City Truro City - Bath City takım karşılaştırması Truro City - Bath City arasındaki maçlar
İngiltere - N L 3 Premier Ligi
Farnborough 19:45 East Thurrock United Farnborough - East Thurrock United takım karşılaştırması Farnborough - East Thurrock United arasındaki maçlar
Merthyr Town 19:45 Frome Town Merthyr Town - Frome Town takım karşılaştırması Merthyr Town - Frome Town arasındaki maçlar
St. Neots Town 19:45 Bideford St. Neots Town - Bideford takım karşılaştırması St. Neots Town - Bideford arasındaki maçlar
Ramsbottom United Ert Nantwich Town Ramsbottom United  - Nantwich Town takım karşılaştırması Ramsbottom United  - Nantwich Town arasındaki maçlar
Stratford Town 19:45 Poole Town Stratford Town - Poole Town takım karşılaştırması Stratford Town - Poole Town arasındaki maçlar
Needham Market 19:45 Grays Athletic Needham Market - Grays Athletic takım karşılaştırması Needham Market - Grays Athletic arasındaki maçlar
Salford City 19:45 Workington Salford City - Workington takım karşılaştırması Salford City - Workington arasındaki maçlar
Metropolitan Police 19:45 Harrow Borough Metropolitan Police - Harrow Borough takım karşılaştırması Metropolitan Police - Harrow Borough arasındaki maçlar
Marine 19:45 Colwyn Bay Marine - Colwyn Bay takım karşılaştırması Marine - Colwyn Bay arasındaki maçlar
Frickley Athletic 19:45 Buxton Frickley Athletic - Buxton takım karşılaştırması Frickley Athletic - Buxton arasındaki maçlar
Blyth Spartans 19:45 Ilkeston Blyth Spartans - Ilkeston takım karşılaştırması Blyth Spartans - Ilkeston arasındaki maçlar
Chesham United 19:45 Biggleswade Town Chesham United - Biggleswade Town takım karşılaştırması Chesham United - Biggleswade Town arasındaki maçlar
Dorchester Town 19:45 Cirencester Town Dorchester Town - Cirencester Town takım karşılaştırması Dorchester Town - Cirencester Town arasındaki maçlar
Billericay Town 19:45 Leiston Billericay Town - Leiston takım karşılaştırması Billericay Town - Leiston arasındaki maçlar
Kettering Town 19:45 Leamington Kettering Town - Leamington takım karşılaştırması Kettering Town - Leamington arasındaki maçlar
Darlington 1883 19:45 Matlock Town Darlington 1883 - Matlock Town takım karşılaştırması Darlington 1883 - Matlock Town arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
Lancaster City 19:45 Kendal Town Lancaster City - Kendal Town takım karşılaştırması Lancaster City - Kendal Town arasındaki maçlar
Harlow Town 19:45 Wroxham Harlow Town - Wroxham takım karşılaştırması Harlow Town - Wroxham arasındaki maçlar
Potters Bar Town Ert Chalfont St Peter Potters Bar Town - Chalfont St Peter takım karşılaştırması Potters Bar Town - Chalfont St Peter arasındaki maçlar
Bishop's Cleeve 19:45 Evesham United Bishop's Cleeve - Evesham United takım karşılaştırması Bishop's Cleeve - Evesham United arasındaki maçlar
Waltham Abbey 19:45 Dereham Town Waltham Abbey - Dereham Town takım karşılaştırması Waltham Abbey - Dereham Town arasındaki maçlar
Ware 19:45 Leighton Town Ware - Leighton Town takım karşılaştırması Ware - Leighton Town arasındaki maçlar
Bridgwater Town 19:45 Slimbridge Bridgwater Town - Slimbridge takım karşılaştırması Bridgwater Town - Slimbridge arasındaki maçlar
Hythe Town 19:45 Walton Casuals Hythe Town - Walton Casuals takım karşılaştırması Hythe Town - Walton Casuals arasındaki maçlar
Shortwood United 19:45 Cinderford Town Shortwood United - Cinderford Town takım karşılaştırması Shortwood United - Cinderford Town arasındaki maçlar
North Greenford United 19:45 Hanwell Town North Greenford United - Hanwell Town takım karşılaştırması North Greenford United - Hanwell Town arasındaki maçlar
Haringey Borough 19:45 Brightlingsea Regent Haringey Borough - Brightlingsea Regent takım karşılaştırması Haringey Borough - Brightlingsea Regent arasındaki maçlar
SL Aquaforce 19:45 Goole SL Aquaforce - Goole takım karşılaştırması SL Aquaforce - Goole arasındaki maçlar
Taunton Town 19:45 Tiverton Town Taunton Town - Tiverton Town takım karşılaştırması Taunton Town - Tiverton Town arasındaki maçlar
Swindon Supermarine 19:45 Mangotsfield United Swindon Supermarine - Mangotsfield United takım karşılaştırması Swindon Supermarine - Mangotsfield United arasındaki maçlar
Burnham 19:45 Yate Town Burnham - Yate Town takım karşılaştırması Burnham - Yate Town arasındaki maçlar
Redbridge 19:45 Thamesmead Town Redbridge - Thamesmead Town takım karşılaştırması Redbridge - Thamesmead Town arasındaki maçlar
Cheshunt 19:45 Tilbury Cheshunt - Tilbury takım karşılaştırması Cheshunt - Tilbury arasındaki maçlar
Leek Town 19:45 Market Drayton Town Leek Town - Market Drayton Town takım karşılaştırması Leek Town - Market Drayton Town arasındaki maçlar
Prescot Cables 19:45 Spennymoor Town Prescot Cables - Spennymoor Town takım karşılaştırması Prescot Cables - Spennymoor Town arasındaki maçlar
Maldon & Tiptree 19:45 AFC Sudbury Maldon & Tiptree - AFC Sudbury takım karşılaştırması Maldon & Tiptree - AFC Sudbury arasındaki maçlar
Walton & Hersham 19:45 Sittingbourne Walton & Hersham - Sittingbourne takım karşılaştırması Walton & Hersham - Sittingbourne arasındaki maçlar
Bamber Bridge 19:45 New Mills Bamber Bridge - New Mills takım karşılaştırması Bamber Bridge - New Mills arasındaki maçlar
Corinthian-Casuals 19:45 Guernsey Corinthian-Casuals - Guernsey takım karşılaştırması Corinthian-Casuals - Guernsey arasındaki maçlar
Fleet Town 19:45 Egham Town Fleet Town - Egham Town takım karşılaştırması Fleet Town - Egham Town arasındaki maçlar
Molesey 19:45 Hastings United Molesey - Hastings United takım karşılaştırması Molesey - Hastings United arasındaki maçlar
Clitheroe 19:45 Brighouse Town Clitheroe - Brighouse Town takım karşılaştırması Clitheroe - Brighouse Town arasındaki maçlar
AFC Rushden & Diamonds 19:45 Arlesey Town AFC Rushden & Diamonds - Arlesey Town takım karşılaştırması AFC Rushden & Diamonds - Arlesey Town arasındaki maçlar
İngiltere - FA Cup
West Ham 19:45 Liverpool West Ham - Liverpool takım karşılaştırması West Ham - Liverpool arasındaki maçlar
İngiltere - FA Trophy
Torquay United 19:45 Macclesfield Torquay United - Macclesfield takım karşılaştırması Torquay United - Macclesfield arasındaki maçlar
Bognor Regis Town 19:45 Sutton United Bognor Regis Town - Sutton United takım karşılaştırması Bognor Regis Town - Sutton United arasındaki maçlar
Guiseley Ert Dover Athletic Guiseley - Dover Athletic takım karşılaştırması Guiseley - Dover Athletic arasındaki maçlar
Nantwich Town 19:45 Stourbridge Nantwich Town - Stourbridge takım karşılaştırması Nantwich Town - Stourbridge arasındaki maçlar
İngiltere - Northern Premier League Challenge Cup
Stamford 19:45 Carlton Town Stamford - Carlton Town takım karşılaştırması Stamford - Carlton Town arasındaki maçlar
Sutton Coldfield Town 19:45 Kidsgrove Athletic Sutton Coldfield Town - Kidsgrove Athletic takım karşılaştırması Sutton Coldfield Town - Kidsgrove Athletic arasındaki maçlar
İngiltere - West Riding County Cup
Harrogate Town 19:45 Silsden Harrogate Town - Silsden takım karşılaştırması Harrogate Town - Silsden arasındaki maçlar
İngiltere - Northumberland Senior Cup
Whitley Bay 19:30 Morpeth Town Whitley Bay - Morpeth Town  takım karşılaştırması Whitley Bay - Morpeth Town  arasındaki maçlar
İngiltere - North Riding Senior Cup
Thornaby 19:30 Redcar Athletic Thornaby - Redcar Athletic takım karşılaştırması Thornaby - Redcar Athletic arasındaki maçlar
Guisborough Town 19:45 York City CC Guisborough Town - York City CC takım karşılaştırması Guisborough Town - York City CC arasındaki maçlar
İngiltere - Derbyshire Senior Cup
Gresley 19:45 Alfreton Town Gresley - Alfreton Town takım karşılaştırması Gresley - Alfreton Town arasındaki maçlar
İngiltere - London Senior Cup
Hendon 19:45 Croydon Hendon - Croydon takım karşılaştırması Hendon - Croydon arasındaki maçlar
İngiltere - Cheshire Senior Cup
Chester CC 19:45 Warrington Town Chester CC - Warrington Town takım karşılaştırması Chester CC - Warrington Town arasındaki maçlar
İngiltere - Isthmian League Cup
Enfield Town 19:45 Wingate & Finchley Enfield Town - Wingate & Finchley takım karşılaştırması Enfield Town - Wingate & Finchley arasındaki maçlar
İngiltere - Manchester Premier Cup
Stalybridge Celtic 19:45 Radcliffe Borough Stalybridge Celtic - Radcliffe Borough takım karşılaştırması Stalybridge Celtic - Radcliffe Borough arasındaki maçlar
Mossley 19:45 Trafford Mossley - Trafford takım karşılaştırması Mossley - Trafford arasındaki maçlar
İngiltere - Central League
Southend United Res. 12:00 Luton Town Res. Southend United Res. - Luton Town Res. takım karşılaştırması Southend United Res. - Luton Town Res. arasındaki maçlar
AFC Bournemouth Res 13:00 Leyton Orient Res. AFC Bournemouth Res - Leyton Orient Res. takım karşılaştırması AFC Bournemouth Res - Leyton Orient Res. arasındaki maçlar
Wigan Athletic Res. 14:00 Walsall Res. Wigan Athletic Res. - Walsall Res. takım karşılaştırması Wigan Athletic Res. - Walsall Res. arasındaki maçlar
Rotherham United Res. Ert Notts County Res. Rotherham United Res. - Notts County Res. takım karşılaştırması Rotherham United Res. - Notts County Res. arasındaki maçlar
Bradford City Res. 14:00 Shrewsbury Town Res. Bradford City Res. - Shrewsbury Town Res. takım karşılaştırması Bradford City Res. - Shrewsbury Town Res. arasındaki maçlar
İngiltere - Central League Cup
Notts County Res. 14:00 Rotherham United Res. Notts County Res. - Rotherham United Res. takım karşılaştırması Notts County Res. - Rotherham United Res. arasındaki maçlar
İngiltere - FA Vase
Bowers & Pitsea 19:45 Ipswich Wanderers Bowers & Pitsea - Ipswich Wanderers takım karşılaştırması Bowers & Pitsea - Ipswich Wanderers arasındaki maçlar
İngiltere - Southern League Cup
Godalming Town 19:45 Northwood Godalming Town - Northwood takım karşılaştırması Godalming Town - Northwood arasındaki maçlar
Finlandiya - Liigacup
HJK 15:00 HIFK HJK - HIFK takım karşılaştırması HJK - HIFK arasındaki maçlar
Fransa - Fransa Kupası
Sochaux 20:00 Monaco Sochaux - Monaco takım karşılaştırması Sochaux - Monaco arasındaki maçlar
Saint-Malo 20:00 Gazélec Ajaccio Saint-Malo - Gazélec Ajaccio takım karşılaştırması Saint-Malo - Gazélec Ajaccio arasındaki maçlar
Granville 20:00 Bourg-Péronnas Granville - Bourg-Péronnas takım karşılaştırması Granville - Bourg-Péronnas arasındaki maçlar
Almanya - DFB Kupası
Bayer Leverkusen 18:00 Werder Bremen Bayer Leverkusen - Werder Bremen takım karşılaştırması Bayer Leverkusen - Werder Bremen arasındaki maçlar
Stuttgart 19:30 Borussia Dortmund Stuttgart - Borussia Dortmund takım karşılaştırması Stuttgart - Borussia Dortmund arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Berlin
BFC Dynamo 18:00 Spandau BFC Dynamo - Spandau takım karşılaştırması BFC Dynamo - Spandau arasındaki maçlar
Almanya - Regional Cup Westfalen
Lippstadt 08 18:00 Sportfreunde Lotte Lippstadt 08 - Sportfreunde Lotte takım karşılaştırması Lippstadt 08 - Sportfreunde Lotte arasındaki maçlar
Macaristan - Magyar Kupa
Nyíregyháza Spartacus 17:00 Debrecen Nyíregyháza Spartacus - Debrecen takım karşılaştırması Nyíregyháza Spartacus - Debrecen arasındaki maçlar
İzlanda - Fotbolti.net Cup B
Selfoss 20:00 Selfoss -  takım karşılaştırması Selfoss -  arasındaki maçlar
Hindistan - ONGC Ulusal Futbol Ligi
East Bengal 13:35 Shillong Lajong East Bengal - Shillong Lajong takım karşılaştırması East Bengal - Shillong Lajong arasındaki maçlar
Hindistan - Santhosh Trophy
Kerala 00:00 Andamans & Nicobar Kerala - Andamans & Nicobar takım karşılaştırması Kerala - Andamans & Nicobar arasındaki maçlar
Uttarakhand 00:00 Punjab Uttarakhand - Punjab takım karşılaştırması Uttarakhand - Punjab arasındaki maçlar
Himachal Pradesh 00:00 Haryana Himachal Pradesh - Haryana takım karşılaştırması Himachal Pradesh - Haryana arasındaki maçlar
Goa 00:00 Gujarat Goa - Gujarat takım karşılaştırması Goa - Gujarat arasındaki maçlar
Tamilnadu 00:00 Telangana Tamilnadu - Telangana takım karşılaştırması Tamilnadu - Telangana arasındaki maçlar
İsrail - State Cup
Hapoel Be'er Sheva 17:00 Beitar Tel Aviv Ramla Hapoel Be'er Sheva - Beitar Tel Aviv Ramla takım karşılaştırması Hapoel Be'er Sheva - Beitar Tel Aviv Ramla arasındaki maçlar
Bnei Yehuda 19:00 Maccabi Haifa Bnei Yehuda - Maccabi Haifa takım karşılaştırması Bnei Yehuda - Maccabi Haifa arasındaki maçlar
Kuveyt - Emir Cup
Al Nasar 15:00 Al Sahel Al Nasar - Al Sahel takım karşılaştırması Al Nasar - Al Sahel arasındaki maçlar
Yarmouk 15:00 Al Fahaheel Yarmouk - Al Fahaheel takım karşılaştırması Yarmouk - Al Fahaheel arasındaki maçlar
Liberya - LFA National League
Watanga 14:00 LPRC Oilers Watanga - LPRC Oilers takım karşılaştırması Watanga - LPRC Oilers arasındaki maçlar
Keitrace 16:00 Nimba United Keitrace - Nimba United takım karşılaştırması Keitrace - Nimba United arasındaki maçlar
Fas - GNEF 2
Union Aït Melloul 15:00 Kasba Tadla Union Aït Melloul - Kasba Tadla takım karşılaştırması Union Aït Melloul - Kasba Tadla arasındaki maçlar
Hollanda - Beloften
Brabant United U23 17:30 AZ U23 Brabant United U23 - AZ U23 takım karşılaştırması Brabant United U23 - AZ U23 arasındaki maçlar
Kuzey İrlanda - NIFL Reserve League
Glentoran Res. 19:45 Crusaders Res. Glentoran Res. - Crusaders Res. takım karşılaştırması Glentoran Res. - Crusaders Res. arasındaki maçlar
Peru - 1. Ligi
Sport Huancayo 18:15 UTC Cajamarca Sport Huancayo - UTC Cajamarca takım karşılaştırması Sport Huancayo - UTC Cajamarca arasındaki maçlar
Defensor La Bocana 20:30 Inti Gas Defensor La Bocana - Inti Gas takım karşılaştırması Defensor La Bocana - Inti Gas arasındaki maçlar
İskoçya - Premier Ligi
Dundee Ert Celtic Dundee - Celtic takım karşılaştırması Dundee - Celtic arasındaki maçlar
İskoçya - 1. Ligi
Alloa Athletic 19:30 Morton Alloa Athletic - Morton takım karşılaştırması Alloa Athletic - Morton arasındaki maçlar
İskoçya - 2. Ligi
Cowdenbeath 19:45 Albion Rovers Cowdenbeath - Albion Rovers takım karşılaştırması Cowdenbeath - Albion Rovers arasındaki maçlar
İskoçya - Third Division
Stirling Albion 19:45 Montrose Stirling Albion - Montrose takım karşılaştırması Stirling Albion - Montrose arasındaki maçlar
Somali - First Division
Elman 12:30 LLPP Elman - LLPP takım karşılaştırması Elman - LLPP arasındaki maçlar
Güney Afrika - Premier Futbol Ligi
BV Wits 17:30 Kaizer Chiefs BV Wits - Kaizer Chiefs takım karşılaştırması BV Wits - Kaizer Chiefs arasındaki maçlar
Güney Amerika - Libertadores Kupası
Universidad Chile 22:30 River Plate Universidad Chile - River Plate takım karşılaştırması Universidad Chile - River Plate arasındaki maçlar
St. Kitts and Nevis - Premier Ligi
St. Peters 23:00 Village Superstars St. Peters - Village Superstars takım karşılaştırması St. Peters - Village Superstars arasındaki maçlar
Sudan - Premier Ligi
Merikh Kosti 14:00 Al Hilal Kadougli Merikh Kosti - Al Hilal Kadougli takım karşılaştırması Merikh Kosti - Al Hilal Kadougli arasındaki maçlar
Al Nsoor 17:00 Khartoum 3 Al Nsoor - Khartoum 3 takım karşılaştırması Al Nsoor - Khartoum 3 arasındaki maçlar
Suriye - 1. Ligi
Hottin 11:00 Jaish Hottin - Jaish takım karşılaştırması Hottin - Jaish arasındaki maçlar
Türkiye - Türkiye Kupası
Diyarbakır Diskispor 11:00 Fenerbahçe Diyarbakır Diskispor - Fenerbahçe takım karşılaştırması Diyarbakır Diskispor - Fenerbahçe arasındaki maçlar
Turks and Caicos Islands - Football League
Teachers 23:00 Beaches Teachers - Beaches takım karşılaştırması Teachers - Beaches arasındaki maçlar
Dünya - Other Competition Matches
Tilford Zebras 08:30 Clarence United Tilford Zebras - Clarence United takım karşılaştırması Tilford Zebras - Clarence United arasındaki maçlar
Caramba/Dinamo Rīga 11:15 Metta / LU Caramba/Dinamo Rīga - Metta / LU takım karşılaştırması Caramba/Dinamo Rīga - Metta / LU arasındaki maçlar
Comunicaciones Res. 12:00 Deportivo Español Res. Comunicaciones Res. - Deportivo Español Res. takım karşılaştırması Comunicaciones Res. - Deportivo Español Res. arasındaki maçlar
Barracas Central Res. 12:00 Barracas Central Res. -  takım karşılaştırması Barracas Central Res. -  arasındaki maçlar
Europa Res. 17:15 Lynx Res. Europa Res. - Lynx Res. takım karşılaştırması Europa Res. - Lynx Res. arasındaki maçlar
Rushall Olympic 19:45 West Bromwich Albion CC Rushall Olympic - West Bromwich Albion CC takım karşılaştırması Rushall Olympic - West Bromwich Albion CC arasındaki maçlar
Nueva Chicago Res. 20:00 Nueva Chicago Res. -  takım karşılaştırması Nueva Chicago Res. -  arasındaki maçlar
Colegiales Res. 20:00 Estudiantes Caseros Res Colegiales Res. - Estudiantes Caseros Res takım karşılaştırması Colegiales Res. - Estudiantes Caseros Res arasındaki maçlar
Dünya - Club Friendlies
Irtysh 09:30 Dinamo Batumi Irtysh - Dinamo Batumi takım karşılaştırması Irtysh - Dinamo Batumi arasındaki maçlar
Poltava 11:00 Naftovyk-Ukrnafta Poltava - Naftovyk-Ukrnafta takım karşılaştırması Poltava - Naftovyk-Ukrnafta arasındaki maçlar
Pomorie 11:00 Neftohimik Pomorie - Neftohimik takım karşılaştırması Pomorie - Neftohimik arasındaki maçlar
Lech Poznań 11:00 Chrobry Głogów Lech Poznań - Chrobry Głogów takım karşılaştırması Lech Poznań - Chrobry Głogów arasındaki maçlar
Molde 11:30 Goteborg Molde - Goteborg takım karşılaştırması Molde - Goteborg arasındaki maçlar
Cherno More 12:00 Balkan Botevgrad Cherno More - Balkan Botevgrad takım karşılaştırması Cherno More - Balkan Botevgrad arasındaki maçlar
Dunav 2010 12:00 Inter Plachidol Dunav 2010 - Inter Plachidol takım karşılaştırması Dunav 2010 - Inter Plachidol arasındaki maçlar
Ludogorets II 13:00 Sozopol Ludogorets II - Sozopol takım karşılaştırması Ludogorets II - Sozopol arasındaki maçlar
Silkeborg 13:00 Skive Silkeborg - Skive takım karşılaştırması Silkeborg - Skive arasındaki maçlar
Ural 13:30 Kuban' Krasnodar Ural - Kuban' Krasnodar takım karşılaştırması Ural - Kuban' Krasnodar arasındaki maçlar
Dukla 14:00 Liptovský Mikuláš Dukla - Liptovský Mikuláš takım karşılaştırması Dukla - Liptovský Mikuláš arasındaki maçlar
Sioni 15:00 Chornomorets Sioni - Chornomorets takım karşılaştırması Sioni - Chornomorets arasındaki maçlar
Anzhi 15:00 Benfica Luanda Anzhi - Benfica Luanda takım karşılaştırması Anzhi - Benfica Luanda arasındaki maçlar
Nõmme Kalju 15:15 Paide Nõmme Kalju - Paide takım karşılaştırması Nõmme Kalju - Paide arasındaki maçlar
Marbella 15:30 Dnipro Dnipropetrovsk Marbella - Dnipro Dnipropetrovsk takım karşılaştırması Marbella - Dnipro Dnipropetrovsk arasındaki maçlar
Rostov 15:30 Suwon Bluewings Rostov - Suwon Bluewings takım karşılaştırması Rostov - Suwon Bluewings arasındaki maçlar
Malmö FF 16:00 Midtjylland Malmö FF - Midtjylland takım karşılaştırması Malmö FF - Midtjylland arasındaki maçlar
Dundalk 19:45 Waterford United Dundalk - Waterford United takım karşılaştırması Dundalk - Waterford United arasındaki maçlar
Dünya - Hybrid Friendlies
Volga 12:00 Amkar Perm' U21 Volga - Amkar Perm' U21 takım karşılaştırması Volga - Amkar Perm' U21 arasındaki maçlar