Günün Maçları

Afrika - Uluslar Kupası
Gana 16:00 Uganda Gana - Uganda takım karşılaştırması ve bahis analizi Gana - Uganda arasındaki maçlar
Mali 19:00 Mısır Mali - Mısır takım karşılaştırması ve bahis analizi Mali - Mısır arasındaki maçlar
Arjantin - Torneo de Verano
MS Gimnasia La Plata 1 - 4 Banfield Gimnasia La Plata - Banfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimnasia La Plata - Banfield arasındaki maçlar
Avustralya - A-Ligi
Wellington Phoenix 06:45 Melbourne Victory Wellington Phoenix - Melbourne Victory takım karşılaştırması ve bahis analizi Wellington Phoenix - Melbourne Victory arasındaki maçlar
Belçika - Beker van Belgie
KV Oostende 19:30 Genk KV Oostende - Genk takım karşılaştırması ve bahis analizi KV Oostende - Genk arasındaki maçlar
Brezilya - Cearense
Horizonte 23:20 Uniclinic Horizonte - Uniclinic takım karşılaştırması ve bahis analizi Horizonte - Uniclinic arasındaki maçlar
Burundi - Ligue A
Les Lierres 12:00 Nyanza United Les Lierres - Nyanza United takım karşılaştırması ve bahis analizi Les Lierres - Nyanza United arasındaki maçlar
Bujumbura City 14:00 Inter Star Bujumbura City - Inter Star takım karşılaştırması ve bahis analizi Bujumbura City - Inter Star arasındaki maçlar
Çek Cumhuriyeti - Tipsport Liga
Táborsko 12:00 Bohemians 1905 Táborsko - Bohemians 1905 takım karşılaştırması ve bahis analizi Táborsko - Bohemians 1905 arasındaki maçlar
İngiltere - 1. Ligi
Gillingham Ert AFC Wimbledon Gillingham - AFC Wimbledon takım karşılaştırması ve bahis analizi Gillingham - AFC Wimbledon arasındaki maçlar
İngiltere - N L 2 Conference
Dartford 19:45 Weston-super-Mare Dartford - Weston-super-Mare takım karşılaştırması ve bahis analizi Dartford - Weston-super-Mare arasındaki maçlar
AFC Telford United Ert Brackley Town AFC Telford United - Brackley Town takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Telford United - Brackley Town arasındaki maçlar
İngiltere - N L 3 Premier Ligi
Weymouth 19:45 Banbury United Weymouth - Banbury United takım karşılaştırması ve bahis analizi Weymouth - Banbury United arasındaki maçlar
King's Lynn Town 19:45 Biggleswade Town King's Lynn Town - Biggleswade Town takım karşılaştırması ve bahis analizi King's Lynn Town - Biggleswade Town arasındaki maçlar
Mickleover Sports 19:45 Stourbridge Mickleover Sports - Stourbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Mickleover Sports - Stourbridge arasındaki maçlar
Leiston 19:45 Canvey Island Leiston - Canvey Island takım karşılaştırması ve bahis analizi Leiston - Canvey Island arasındaki maçlar
Nantwich Town 19:45 Sutton Coldfield Town Nantwich Town - Sutton Coldfield Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Nantwich Town - Sutton Coldfield Town arasındaki maçlar
AFC Sudbury 19:45 Havant & Waterlooville AFC Sudbury - Havant & Waterlooville takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Sudbury - Havant & Waterlooville arasındaki maçlar
Skelmersdale United 19:45 Blyth Spartans Skelmersdale United - Blyth Spartans takım karşılaştırması ve bahis analizi Skelmersdale United - Blyth Spartans arasındaki maçlar
Buxton 19:45 Stafford Rangers Buxton - Stafford Rangers takım karşılaştırması ve bahis analizi Buxton - Stafford Rangers arasındaki maçlar
Leamington 19:45 Kettering Town Leamington - Kettering Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Leamington - Kettering Town arasındaki maçlar
Harlow Town 19:45 Lowestoft Town Harlow Town - Lowestoft Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Harlow Town - Lowestoft Town arasındaki maçlar
Cinderford Town 19:45 Cambridge City Cinderford Town - Cambridge City takım karşılaştırması ve bahis analizi Cinderford Town - Cambridge City arasındaki maçlar
Metropolitan Police 19:45 Billericay Town Metropolitan Police - Billericay Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Metropolitan Police - Billericay Town arasındaki maçlar
Tonbridge Angels 19:45 Burgess Hill Town Tonbridge Angels - Burgess Hill Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Tonbridge Angels - Burgess Hill Town arasındaki maçlar
Ilkeston 19:45 Hednesford Town Ilkeston - Hednesford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Ilkeston - Hednesford Town arasındaki maçlar
Chesham United 19:45 Stratford Town Chesham United - Stratford Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Chesham United - Stratford Town arasındaki maçlar
Bognor Regis Town 19:45 Needham Market Bognor Regis Town - Needham Market takım karşılaştırması ve bahis analizi Bognor Regis Town - Needham Market arasındaki maçlar
Kings Langley 19:45 Chippenham Town Kings Langley - Chippenham Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Kings Langley - Chippenham Town arasındaki maçlar
İngiltere - N L 4 1. Ligi
Horsham 19:30 Three Bridges Horsham - Three Bridges takım karşılaştırması ve bahis analizi Horsham - Three Bridges arasındaki maçlar
Northwood 19:45 Uxbridge Northwood - Uxbridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Northwood - Uxbridge arasındaki maçlar
Shortwood United Ert Yate Town Shortwood United - Yate Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Shortwood United - Yate Town arasındaki maçlar
Wimborne Town 19:45 Paulton Rovers Wimborne Town - Paulton Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi Wimborne Town - Paulton Rovers arasındaki maçlar
Market Drayton Town 19:45 Witton Albion Market Drayton Town - Witton Albion takım karşılaştırması ve bahis analizi Market Drayton Town - Witton Albion arasındaki maçlar
Newcastle Town Ert Lincoln United Newcastle Town - Lincoln United takım karşılaştırması ve bahis analizi Newcastle Town - Lincoln United arasındaki maçlar
Bowers & Pitsea 19:45 Heybridge Swifts Bowers & Pitsea - Heybridge Swifts takım karşılaştırması ve bahis analizi Bowers & Pitsea - Heybridge Swifts arasındaki maçlar
Greenwich Borough 19:45 South Park Greenwich Borough - South Park  takım karşılaştırması ve bahis analizi Greenwich Borough - South Park  arasındaki maçlar
Brightlingsea Regent 19:45 Norwich United Brightlingsea Regent - Norwich United takım karşılaştırması ve bahis analizi Brightlingsea Regent - Norwich United arasındaki maçlar
Dorking Wanderers 19:45 Chipstead Dorking Wanderers - Chipstead takım karşılaştırması ve bahis analizi Dorking Wanderers - Chipstead arasındaki maçlar
Farsley Ert Bamber Bridge Farsley - Bamber Bridge takım karşılaştırması ve bahis analizi Farsley - Bamber Bridge arasındaki maçlar
Royston Town 19:45 Farnborough Royston Town - Farnborough takım karşılaştırması ve bahis analizi Royston Town - Farnborough arasındaki maçlar
Hythe Town 19:45 Guernsey Hythe Town - Guernsey takım karşılaştırması ve bahis analizi Hythe Town - Guernsey arasındaki maçlar
Corinthian-Casuals 19:45 East Grinstead Town Corinthian-Casuals - East Grinstead Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Corinthian-Casuals - East Grinstead Town arasındaki maçlar
Hastings United 19:45 Ramsgate Hastings United - Ramsgate takım karşılaştırması ve bahis analizi Hastings United - Ramsgate arasındaki maçlar
Mossley 19:45 Droylsden Mossley - Droylsden takım karşılaştırması ve bahis analizi Mossley - Droylsden arasındaki maçlar
Taunton Town 19:45 Larkhall Athletic Taunton Town - Larkhall Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Taunton Town - Larkhall Athletic arasındaki maçlar
Barton Rovers 19:45 Potters Bar Town Barton Rovers - Potters Bar Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Barton Rovers - Potters Bar Town arasındaki maçlar
Bishop's Cleeve 19:45 North Leigh Bishop's Cleeve - North Leigh takım karşılaştırması ve bahis analizi Bishop's Cleeve - North Leigh arasındaki maçlar
Godalming Town 19:45 Carshalton Athletic Godalming Town - Carshalton Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Godalming Town - Carshalton Athletic arasındaki maçlar
Brentwood Town 19:45 Romford Brentwood Town - Romford takım karşılaştırması ve bahis analizi Brentwood Town - Romford arasındaki maçlar
Chalfont St Peter 19:45 Aylesbury Chalfont St Peter - Aylesbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Chalfont St Peter - Aylesbury arasındaki maçlar
AFC Rushden & Diamonds 19:45 Rugby Town AFC Rushden & Diamonds - Rugby Town takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Rushden & Diamonds - Rugby Town arasındaki maçlar
İngiltere - FA Cup
Burnley 19:45 Sunderland Burnley - Sunderland takım karşılaştırması ve bahis analizi Burnley - Sunderland arasındaki maçlar
Barnsley 19:45 Blackpool Barnsley - Blackpool takım karşılaştırması ve bahis analizi Barnsley - Blackpool arasındaki maçlar
AFC Wimbledon 19:45 Sutton United AFC Wimbledon - Sutton United takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Wimbledon - Sutton United arasındaki maçlar
Fleetwood Town 19:45 Bristol Fleetwood Town - Bristol takım karşılaştırması ve bahis analizi Fleetwood Town - Bristol arasındaki maçlar
Crystal Palace 20:00 Bolton Crystal Palace - Bolton takım karşılaştırması ve bahis analizi Crystal Palace - Bolton arasındaki maçlar
Lincoln 20:05 Ipswich Town Lincoln - Ipswich Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Lincoln - Ipswich Town arasındaki maçlar
İngiltere - LDV Vans Trophy
Cheltenham 19:45 Bradford Cheltenham - Bradford takım karşılaştırması ve bahis analizi Cheltenham - Bradford arasındaki maçlar
İngiltere - FA Trophy
Brackley Town 19:45 Stockport County Brackley Town - Stockport County takım karşılaştırması ve bahis analizi Brackley Town - Stockport County arasındaki maçlar
İngiltere - Southern League Cup
Shortwood United 19:45 Salisbury Shortwood United - Salisbury takım karşılaştırması ve bahis analizi Shortwood United - Salisbury arasındaki maçlar
İngiltere - BBFA Senior Cup
Maidenhead United 19:45 Slough Town Maidenhead United - Slough Town takım karşılaştırması ve bahis analizi Maidenhead United - Slough Town arasındaki maçlar
İngiltere - Derbyshire Senior Cup
Matlock Town 19:45 Chesterfield CC Matlock Town - Chesterfield CC takım karşılaştırması ve bahis analizi Matlock Town - Chesterfield CC arasındaki maçlar
Glossop North End FC 20:00 Gresley Glossop North End FC - Gresley takım karşılaştırması ve bahis analizi Glossop North End FC - Gresley arasındaki maçlar
İngiltere - Huntingdonshire Senior Cup
St. Neots Town 19:45 Godmanchester Rovers St. Neots Town - Godmanchester Rovers takım karşılaştırması ve bahis analizi St. Neots Town - Godmanchester Rovers arasındaki maçlar
İngiltere - Liverpool Senior Cup
Prescot Cables 19:45 AFC Liverpool Prescot Cables - AFC Liverpool takım karşılaştırması ve bahis analizi Prescot Cables - AFC Liverpool arasındaki maçlar
İngiltere - Nottinghamshire Saturday Senior Cup
Carlton Town 19:45 Sherwood Colliery Carlton Town - Sherwood Colliery takım karşılaştırması ve bahis analizi Carlton Town - Sherwood Colliery arasındaki maçlar
İngiltere - Staffordshire Senior Cup
Rushall Olympic 19:45 Stoke City CC Rushall Olympic - Stoke City CC takım karşılaştırması ve bahis analizi Rushall Olympic - Stoke City CC arasındaki maçlar
İngiltere - Central League
Morecambe Res. 13:00 Bradford City Res. Morecambe Res. - Bradford City Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Morecambe Res. - Bradford City Res. arasındaki maçlar
Southend United Res. Ert Cheltenham Town Res. Southend United Res. - Cheltenham Town Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Southend United Res. - Cheltenham Town Res. arasındaki maçlar
Swindon Town Res. 13:00 Bristol Rovers Res. Swindon Town Res. - Bristol Rovers Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Swindon Town Res. - Bristol Rovers Res. arasındaki maçlar
AFC Wimbledon Res. 14:00 Exeter City Res. AFC Wimbledon Res. - Exeter City Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi AFC Wimbledon Res. - Exeter City Res. arasındaki maçlar
Newport County Res. 14:00 Southend United Res. Newport County Res. - Southend United Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Newport County Res. - Southend United Res. arasındaki maçlar
İngiltere - Central League Cup
Mansfield Town Res. 14:00 Notts County Res. Mansfield Town Res. - Notts County Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Mansfield Town Res. - Notts County Res. arasındaki maçlar
Hartlepool United Res. Ert Rotherham United Res. Hartlepool United Res. - Rotherham United Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Hartlepool United Res. - Rotherham United Res. arasındaki maçlar
Chesterfield Res. 14:00 Shrewsbury Town Res. Chesterfield Res. - Shrewsbury Town Res. takım karşılaştırması ve bahis analizi Chesterfield Res. - Shrewsbury Town Res. arasındaki maçlar
Estonya - Winter Tournament
Levadia 17:15 Nõmme Kalju Levadia - Nõmme Kalju takım karşılaştırması ve bahis analizi Levadia - Nõmme Kalju arasındaki maçlar
İzlanda - Fotbolti.net Cup
Stjarnan 20:15 Víkingur Ólafsvík Stjarnan - Víkingur Ólafsvík takım karşılaştırması ve bahis analizi Stjarnan - Víkingur Ólafsvík arasındaki maçlar
İzlanda - Fotbolti.net Cup B
HK 18:10 Njardvík HK - Njardvík takım karşılaştırması ve bahis analizi HK - Njardvík arasındaki maçlar
Hindistan - ONGC Ulusal Futbol Ligi
Aizawl 08:00 Shillong Lajong Aizawl - Shillong Lajong takım karşılaştırması ve bahis analizi Aizawl - Shillong Lajong arasındaki maçlar
Mohun Bagan 11:00 Minerva Mohun Bagan - Minerva takım karşılaştırması ve bahis analizi Mohun Bagan - Minerva arasındaki maçlar
DSK Shivajians 13:30 Chennai City DSK Shivajians - Chennai City takım karşılaştırması ve bahis analizi DSK Shivajians - Chennai City arasındaki maçlar
İran - Premier Ligi
Tractor Sazi 11:30 Sanat Naft Tractor Sazi - Sanat Naft takım karşılaştırması ve bahis analizi Tractor Sazi - Sanat Naft arasındaki maçlar
Saba Qom 12:00 Paykan Saba Qom - Paykan takım karşılaştırması ve bahis analizi Saba Qom - Paykan arasındaki maçlar
Esteghlal 13:10 Esteghlal Khuzestan Esteghlal - Esteghlal Khuzestan takım karşılaştırması ve bahis analizi Esteghlal - Esteghlal Khuzestan arasındaki maçlar
Irak - Irak Ligi
Al Najaf 11:00 Al Shorta Al Najaf - Al Shorta takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Najaf - Al Shorta arasındaki maçlar
Zakho 11:00 Al Kahrabaa Zakho - Al Kahrabaa takım karşılaştırması ve bahis analizi Zakho - Al Kahrabaa arasındaki maçlar
Al Hussein 11:00 Naft Al-Wasat Al Hussein - Naft Al-Wasat takım karşılaştırması ve bahis analizi Al Hussein - Naft Al-Wasat arasındaki maçlar
İsrail - Liga Bet
Hapoel Ihud Bnei Sumei 12:30 Hapoel Bu'eine Hapoel Ihud Bnei Sumei - Hapoel Bu'eine takım karşılaştırması ve bahis analizi Hapoel Ihud Bnei Sumei - Hapoel Bu'eine arasındaki maçlar
İtalya - İtalya Kupası
İnter 20:00 Bologna İnter - Bologna takım karşılaştırması ve bahis analizi İnter - Bologna arasındaki maçlar
Malta - FA Trophy
Lija Athletic 17:00 Tarxien Rainbows Lija Athletic - Tarxien Rainbows takım karşılaştırması ve bahis analizi Lija Athletic - Tarxien Rainbows arasındaki maçlar
Vittoriosa Stars 19:15 Senglea Athletic Vittoriosa Stars - Senglea Athletic takım karşılaştırması ve bahis analizi Vittoriosa Stars - Senglea Athletic arasındaki maçlar
Kuzey / Orta Amerika - UNCAF
El Salvador 21:00 Belize El Salvador - Belize takım karşılaştırması ve bahis analizi El Salvador - Belize arasındaki maçlar
Costa Rica 23:30 Nicaragua Costa Rica - Nicaragua takım karşılaştırması ve bahis analizi Costa Rica - Nicaragua arasındaki maçlar
Kuzey İrlanda - Premier Ligi
Ballinamallard United 19:45 Glenavon Ballinamallard United - Glenavon takım karşılaştırması ve bahis analizi Ballinamallard United - Glenavon arasındaki maçlar
Portekiz - Taça de Portugal
Estoril 18:15 Academica Estoril - Academica takım karşılaştırması ve bahis analizi Estoril - Academica arasındaki maçlar
Chaves 20:15 Sporting Lisbon Chaves - Sporting Lisbon takım karşılaştırması ve bahis analizi Chaves - Sporting Lisbon arasındaki maçlar
Sri Lanka - Champions League
Air Force 10:00 Colombo Air Force - Colombo takım karşılaştırması ve bahis analizi Air Force - Colombo arasındaki maçlar
Tanzanya - Ligi kuu Bara
Maji Maji 13:00 Young Africans Maji Maji - Young Africans takım karşılaştırması ve bahis analizi Maji Maji - Young Africans arasındaki maçlar
Türkiye - Türkiye Kupası
Boluspor 09:00 Kayserispor Boluspor - Kayserispor takım karşılaştırması ve bahis analizi Boluspor - Kayserispor arasındaki maçlar
Erzincanspor 09:00 Tuzlaspor Erzincanspor - Tuzlaspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Erzincanspor - Tuzlaspor arasındaki maçlar
İnegölspor 11:00 Çaykur Rizespor İnegölspor - Çaykur Rizespor takım karşılaştırması ve bahis analizi İnegölspor - Çaykur Rizespor arasındaki maçlar
Konyaspor 14:00 Kızılcabölükspor Konyaspor - Kızılcabölükspor takım karşılaştırması ve bahis analizi Konyaspor - Kızılcabölükspor arasındaki maçlar
Bursaspor 14:45 Akhisar Bld. Bursaspor - Akhisar Bld. takım karşılaştırması ve bahis analizi Bursaspor - Akhisar Bld. arasındaki maçlar
Elazığspor 16:45 Galatasaray Elazığspor - Galatasaray takım karşılaştırması ve bahis analizi Elazığspor - Galatasaray arasındaki maçlar
Turks and Caicos Islands - Football League
Small World United 23:00 Full Physic Small World United - Full Physic takım karşılaştırması ve bahis analizi Small World United - Full Physic arasındaki maçlar
Dünya - Other Competition Matches
Arellano Chiefs 04:00 Lyceum Pirates (st.) Arellano Chiefs - Lyceum Pirates (st.) takım karşılaştırması ve bahis analizi Arellano Chiefs - Lyceum Pirates (st.) arasındaki maçlar
San Beda (students) 06:00 St. Benilde Blazers (st) San Beda (students) - St. Benilde Blazers (st) takım karşılaştırması ve bahis analizi San Beda (students) - St. Benilde Blazers (st) arasındaki maçlar
Albany Creek Excelsior 08:30 Mitchelton Albany Creek Excelsior - Mitchelton takım karşılaştırması ve bahis analizi Albany Creek Excelsior - Mitchelton arasındaki maçlar
Eastern Suburbs Brisbane 10:30 Grange Thistle Eastern Suburbs Brisbane - Grange Thistle takım karşılaştırması ve bahis analizi Eastern Suburbs Brisbane - Grange Thistle arasındaki maçlar
Babīte 11:45 Liepāja Babīte - Liepāja takım karşılaştırması ve bahis analizi Babīte - Liepāja arasındaki maçlar
Olympique 19:30 Olympique -  takım karşılaştırması ve bahis analizi Olympique -  arasındaki maçlar
Enfield Town 19:45 Hendon Enfield Town - Hendon takım karşılaştırması ve bahis analizi Enfield Town - Hendon arasındaki maçlar
Tadcaster Albion 19:45 SL Aquaforce Tadcaster Albion - SL Aquaforce takım karşılaştırması ve bahis analizi Tadcaster Albion - SL Aquaforce arasındaki maçlar
Dünya - Hazırlık Maçları
Katar 15:00 Moldova Katar - Moldova takım karşılaştırması ve bahis analizi Katar - Moldova arasındaki maçlar
Dünya - Club Friendlies
Viitorul 00:00 Ermis Viitorul - Ermis takım karşılaştırması ve bahis analizi Viitorul - Ermis arasındaki maçlar
Gimnasia La Plata İpt Banfield Gimnasia La Plata - Banfield takım karşılaştırması ve bahis analizi Gimnasia La Plata - Banfield arasındaki maçlar
Peninsula Power 09:30 Western Pride Peninsula Power - Western Pride takım karşılaştırması ve bahis analizi Peninsula Power - Western Pride arasındaki maçlar
Nieciecza İpt Stal Mielec Nieciecza - Stal Mielec takım karşılaştırması ve bahis analizi Nieciecza - Stal Mielec arasındaki maçlar
Zwickau 10:00 Carl Zeiss Jena Zwickau - Carl Zeiss Jena takım karşılaştırması ve bahis analizi Zwickau - Carl Zeiss Jena arasındaki maçlar
Viktoria Köln 10:00 Wuppertaler SV Viktoria Köln - Wuppertaler SV takım karşılaştırması ve bahis analizi Viktoria Köln - Wuppertaler SV arasındaki maçlar
Zlín 10:00 Spartak Trnava Zlín - Spartak Trnava takım karşılaştırması ve bahis analizi Zlín - Spartak Trnava arasındaki maçlar
Horsens 12:00 Esbjerg Horsens - Esbjerg takım karşılaştırması ve bahis analizi Horsens - Esbjerg arasındaki maçlar
Nieciecza Ert Puszcza Niepołomice Nieciecza - Puszcza Niepołomice takım karşılaştırması ve bahis analizi Nieciecza - Puszcza Niepołomice arasındaki maçlar
Beroe 12:00 Neftohimik Beroe - Neftohimik takım karşılaştırması ve bahis analizi Beroe - Neftohimik arasındaki maçlar
Hansa Rostock 12:30 Güstrower Hansa Rostock - Güstrower takım karşılaştırması ve bahis analizi Hansa Rostock - Güstrower arasındaki maçlar
Bayer Leverkusen 13:00 Bochum Bayer Leverkusen - Bochum takım karşılaştırması ve bahis analizi Bayer Leverkusen - Bochum arasındaki maçlar
CFR Cluj 13:00 Ufa CFR Cluj - Ufa takım karşılaştırması ve bahis analizi CFR Cluj - Ufa arasındaki maçlar
Thun 13:00 Aarau Thun - Aarau takım karşılaştırması ve bahis analizi Thun - Aarau arasındaki maçlar
Mineros de Guayana 14:00 Estudiantes de Mérida Mineros de Guayana - Estudiantes de Mérida takım karşılaştırması ve bahis analizi Mineros de Guayana - Estudiantes de Mérida arasındaki maçlar
Eintracht Braunschweig 14:00 Luzern Eintracht Braunschweig - Luzern takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Braunschweig - Luzern arasındaki maçlar
Dynamo Dresden 15:00 Zürih Dynamo Dresden - Zürih takım karşılaştırması ve bahis analizi Dynamo Dresden - Zürih arasındaki maçlar
Tianjin Teda 15:00 Dinamo Bucureşti Tianjin Teda - Dinamo Bucureşti takım karşılaştırması ve bahis analizi Tianjin Teda - Dinamo Bucureşti arasındaki maçlar
Legia Warszawa 15:00 Arminia Bielefeld Legia Warszawa - Arminia Bielefeld takım karşılaştırması ve bahis analizi Legia Warszawa - Arminia Bielefeld arasındaki maçlar
Mattersburg 15:00 Szombathelyi Haladás Mattersburg - Szombathelyi Haladás takım karşılaştırması ve bahis analizi Mattersburg - Szombathelyi Haladás arasındaki maçlar
Neuchatel Xamax 15:00 Shanghai Shenxin Neuchatel Xamax - Shanghai Shenxin takım karşılaştırması ve bahis analizi Neuchatel Xamax - Shanghai Shenxin arasındaki maçlar
Altach 15:30 Wattens Altach - Wattens takım karşılaştırması ve bahis analizi Altach - Wattens arasındaki maçlar
Gryf Wejherowo 16:00 Grange Thistle Gryf Wejherowo - Grange Thistle takım karşılaştırması ve bahis analizi Gryf Wejherowo - Grange Thistle arasındaki maçlar
Olimpia Grudziądz 16:00 Gryf Wejherowo Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo takım karşılaştırması ve bahis analizi Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo arasındaki maçlar
Ružomberok 16:00 Fomat Martin Ružomberok - Fomat Martin takım karşılaştırması ve bahis analizi Ružomberok - Fomat Martin arasındaki maçlar
Wiedenbrück İpt Steinbach Wiedenbrück - Steinbach takım karşılaştırması ve bahis analizi Wiedenbrück - Steinbach arasındaki maçlar
FC Nordsjaelland 16:00 B 93 FC Nordsjaelland - B 93 takım karşılaştırması ve bahis analizi FC Nordsjaelland - B 93 arasındaki maçlar
Rapperswil-Jona 16:30 Wohlen Rapperswil-Jona - Wohlen takım karşılaştırması ve bahis analizi Rapperswil-Jona - Wohlen arasındaki maçlar
Paderborn 17:30 Borussia Dortmund Paderborn - Borussia Dortmund takım karşılaştırması ve bahis analizi Paderborn - Borussia Dortmund arasındaki maçlar
Sturm Graz II 18:00 TuS Heiligenkreuz Sturm Graz II - TuS Heiligenkreuz takım karşılaştırması ve bahis analizi Sturm Graz II - TuS Heiligenkreuz arasındaki maçlar
Eintracht Norderstedt 18:30 Halstenbek-Rellingen Eintracht Norderstedt - Halstenbek-Rellingen takım karşılaştırması ve bahis analizi Eintracht Norderstedt - Halstenbek-Rellingen arasındaki maçlar
Difaâ El Jadida 19:00 ES Tunis Difaâ El Jadida - ES Tunis takım karşılaştırması ve bahis analizi Difaâ El Jadida - ES Tunis arasındaki maçlar
Deportivo Lara 19:30 Atlético Socopó Deportivo Lara - Atlético Socopó takım karşılaştırması ve bahis analizi Deportivo Lara - Atlético Socopó arasındaki maçlar
Atlético Venezuela 21:00 Deportivo Anzoátegui Atlético Venezuela - Deportivo Anzoátegui takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Venezuela - Deportivo Anzoátegui arasındaki maçlar
Zamora 23:30 Portuguesa Zamora - Portuguesa takım karşılaştırması ve bahis analizi Zamora - Portuguesa arasındaki maçlar
Dünya - Hybrid Friendlies
Atlético Madrid U23 12:00 Ajax II Atlético Madrid U23 - Ajax II takım karşılaştırması ve bahis analizi Atlético Madrid U23 - Ajax II arasındaki maçlar