İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

26.09.2016 Elbasani 0 - 1 Turbina Cërrik
  • Elbasani-Turbina Cërrik maçı istatistikleri
  • Elbasani-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
26.09.2016 Lushnja 1 - 0 Tomori Berat
  • Lushnja-Tomori Berat maçı istatistikleri
  • Lushnja-Tomori Berat arasındaki maçlar
25.09.2016 Dinamo Tirana 2 - 0 Shkumbini Peqin
  • Dinamo Tirana-Shkumbini Peqin maçı istatistikleri
  • Dinamo Tirana-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
24.09.2016 Sopoti Librazhd 1 - 2 Apolonia Fier
  • Sopoti Librazhd-Apolonia Fier maçı istatistikleri
  • Sopoti Librazhd-Apolonia Fier arasındaki maçlar
24.09.2016 Bylis Ballsh 2 - 1 Pogradeci
  • Bylis Ballsh-Pogradeci maçı istatistikleri
  • Bylis Ballsh-Pogradeci arasındaki maçlar
24.09.2016 Tërbuni Pukë 0 - 0 Kastrioti Krujë
  • Tërbuni Pukë-Kastrioti Krujë maçı istatistikleri
  • Tërbuni Pukë-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
24.09.2016 Besa Kavajë 0 - 1 Besëlidhja Lezhë
  • Besa Kavajë-Besëlidhja Lezhë maçı istatistikleri
  • Besa Kavajë-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
24.09.2016 Shënkolli 0 - 1 Kamza
  • Shënkolli-Kamza maçı istatistikleri
  • Shënkolli-Kamza arasındaki maçlar
24.09.2016 Burreli 2 - 0 Iliria Fushë-Krujë
  • Burreli-Iliria Fushë-Krujë maçı istatistikleri
  • Burreli-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
23.09.2016 Erzeni Shijak Ert Mamurrasi
  • Erzeni Shijak-Mamurrasi maçı istatistikleri
  • Erzeni Shijak-Mamurrasi arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Burreli 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Besëlidhja Lezhë 1 1 0 0 1 0 +1 3
3 Kamza 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Kastrioti Krujë 1 0 1 0 0 0 +0 1
5 Tërbuni Pukë 1 0 1 0 0 0 +0 1
6 Erzeni Shijak 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Mamurrasi 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Besa Kavajë 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 Shënkolli 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Iliria Fushë-Krujë 1 0 0 1 0 2 -2 0
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Burreli 1 1 0 0 2 0 3
  • G
2 Besëlidhja Lezhë 1 1 0 0 1 0 3
  • G
3 Kamza 1 1 0 0 1 0 3
  • G
4 Kastrioti Krujë 1 0 1 0 0 0 1
  • B
5 Tërbuni Pukë 1 0 1 0 0 0 1
  • B
6 Erzeni Shijak 0 0 0 0 0 0 0
7 Mamurrasi 0 0 0 0 0 0 0
8 Besa Kavajë 1 0 0 1 0 1 0
  • M
9 Shënkolli 1 0 0 1 0 1 0
  • M
10 Iliria Fushë-Krujë 1 0 0 1 0 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Burreli 1 1 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Besëlidhja Lezhë 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
3 Kamza 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
4 Kastrioti Krujë 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1
5 Tërbuni Pukë 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Erzeni Shijak 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Mamurrasi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Besa Kavajë 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Shënkolli 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Iliria Fushë-Krujë 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Burreli 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
2 Iliria Fushë-Krujë 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
3 Besa Kavajë 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
4 Besëlidhja Lezhë 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
5 Kamza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
6 Shënkolli 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
7 Kastrioti Krujë 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
8 Tërbuni Pukë 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Dinamo Tirana 1 1 0 0 2 0 +2 3
2 Apolonia Fier 1 1 0 0 2 1 +1 3
3 Bylis Ballsh 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Lushnja 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Turbina Cërrik 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Pogradeci 1 0 0 1 1 2 -1 0
7 Sopoti Librazhd 1 0 0 1 1 2 -1 0
8 Elbasani 1 0 0 1 0 1 -1 0
9 Tomori Berat 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 Shkumbini Peqin 1 0 0 1 0 2 -2 0
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Dinamo Tirana 1 1 0 0 2 0 3
  • G
2 Apolonia Fier 1 1 0 0 2 1 3
  • G
3 Bylis Ballsh 1 1 0 0 2 1 3
  • G
4 Lushnja 1 1 0 0 1 0 3
  • G
5 Turbina Cërrik 1 1 0 0 1 0 3
  • G
6 Pogradeci 1 0 0 1 1 2 0
  • M
7 Sopoti Librazhd 1 0 0 1 1 2 0
  • M
8 Elbasani 1 0 0 1 0 1 0
  • M
9 Tomori Berat 1 0 0 1 0 1 0
  • M
10 Shkumbini Peqin 1 0 0 1 0 2 0
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Dinamo Tirana 1 1 0 0 2 0 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Apolonia Fier 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 3
3 Bylis Ballsh 1 1 0 0 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0
4 Lushnja 1 1 0 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0
5 Turbina Cërrik 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3
6 Pogradeci 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 0
7 Sopoti Librazhd 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Elbasani 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tomori Berat 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
10 Shkumbini Peqin 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Apolonia Fier 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
2 Bylis Ballsh 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
3 Pogradeci 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
4 Sopoti Librazhd 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3.00
5 Dinamo Tirana 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
6 Shkumbini Peqin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2.00
7 Elbasani 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
8 Lushnja 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
9 Tomori Berat 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00
10 Turbina Cërrik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1.00