İstatistik
Menüsü

Arnavutluk 1. Ligi

04.02.2017 Iliria Fushë-Krujë 13:00 Besa Kavajë
  • Iliria Fushë-Krujë-Besa Kavajë takım karşılaştırması
  • Iliria Fushë-Krujë-Besa Kavajë arasındaki maçlar
04.02.2017 Elbasani 13:00 Bylis Ballsh
  • Elbasani-Bylis Ballsh takım karşılaştırması
  • Elbasani-Bylis Ballsh arasındaki maçlar
04.02.2017 Dinamo Tirana 13:00 Sopoti Librazhd
  • Dinamo Tirana-Sopoti Librazhd takım karşılaştırması
  • Dinamo Tirana-Sopoti Librazhd arasındaki maçlar
04.02.2017 Turbina Cërrik 13:00 Apolonia Fier
  • Turbina Cërrik-Apolonia Fier takım karşılaştırması
  • Turbina Cërrik-Apolonia Fier arasındaki maçlar
04.02.2017 Tomori Berat 13:00 Pogradeci
  • Tomori Berat-Pogradeci takım karşılaştırması
  • Tomori Berat-Pogradeci arasındaki maçlar
04.02.2017 Shkumbini Peqin 13:00 Lushnja
  • Shkumbini Peqin-Lushnja takım karşılaştırması
  • Shkumbini Peqin-Lushnja arasındaki maçlar
04.02.2017 Besëlidhja Lezhë 13:00 Kastrioti Krujë
  • Besëlidhja Lezhë-Kastrioti Krujë takım karşılaştırması
  • Besëlidhja Lezhë-Kastrioti Krujë arasındaki maçlar
04.02.2017 Kamza 13:00 Mamurrasi
  • Kamza-Mamurrasi takım karşılaştırması
  • Kamza-Mamurrasi arasındaki maçlar
04.02.2017 Burreli 13:00 Erzeni Shijak
  • Burreli-Erzeni Shijak takım karşılaştırması
  • Burreli-Erzeni Shijak arasındaki maçlar
04.02.2017 Shënkolli 13:00 Tërbuni Pukë
  • Shënkolli-Tërbuni Pukë takım karşılaştırması
  • Shënkolli-Tërbuni Pukë arasındaki maçlar
17.12.2016 Pogradeci 2 - 0 Shkumbini Peqin
  • Pogradeci-Shkumbini Peqin maçı istatistikleri
  • Pogradeci-Shkumbini Peqin arasındaki maçlar
17.12.2016 Sopoti Librazhd 1 - 0 Turbina Cërrik
  • Sopoti Librazhd-Turbina Cërrik maçı istatistikleri
  • Sopoti Librazhd-Turbina Cërrik arasındaki maçlar
17.12.2016 Apolonia Fier 1 - 0 Tomori Berat
  • Apolonia Fier-Tomori Berat maçı istatistikleri
  • Apolonia Fier-Tomori Berat arasındaki maçlar
17.12.2016 Lushnja 1 - 0 Elbasani
  • Lushnja-Elbasani maçı istatistikleri
  • Lushnja-Elbasani arasındaki maçlar
17.12.2016 Kastrioti Krujë 1 - 2 Iliria Fushë-Krujë
  • Kastrioti Krujë-Iliria Fushë-Krujë maçı istatistikleri
  • Kastrioti Krujë-Iliria Fushë-Krujë arasındaki maçlar
17.12.2016 Mamurrasi 1 - 2 Besëlidhja Lezhë
  • Mamurrasi-Besëlidhja Lezhë maçı istatistikleri
  • Mamurrasi-Besëlidhja Lezhë arasındaki maçlar
17.12.2016 Besa Kavajë 2 - 0 Shënkolli
  • Besa Kavajë-Shënkolli maçı istatistikleri
  • Besa Kavajë-Shënkolli arasındaki maçlar
17.12.2016 Tërbuni Pukë 2 - 0 Burreli
  • Tërbuni Pukë-Burreli maçı istatistikleri
  • Tërbuni Pukë-Burreli arasındaki maçlar
17.12.2016 Erzeni Shijak 1 - 0 Kamza
  • Erzeni Shijak-Kamza maçı istatistikleri
  • Erzeni Shijak-Kamza arasındaki maçlar
16.12.2016 Bylis Ballsh 2 - 1 Dinamo Tirana
  • Bylis Ballsh-Dinamo Tirana maçı istatistikleri
  • Bylis Ballsh-Dinamo Tirana arasındaki maçlar

1. Ligi Grup A Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Kamza 13 12 0 1 19 6 +13 36
2 Besëlidhja Lezhë 13 9 3 1 19 7 +12 30
3 Erzeni Shijak 13 8 1 4 22 11 +11 25
4 Burreli 13 6 3 4 13 9 +4 21
5 Shënkolli 13 5 2 6 12 13 -1 17
6 Besa Kavajë 13 4 1 8 8 15 -7 13
7 Kastrioti Krujë 13 2 6 5 10 11 -1 12
8 Mamurrasi 13 3 3 7 10 18 -8 12
9 Iliria Fushë-Krujë 13 2 4 7 9 19 -10 10
10 Tërbuni Pukë 13 1 3 9 4 17 -13 6
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Besëlidhja Lezhë 6 5 1 0 11 2 16
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Erzeni Shijak 6 5 0 1 15 4 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
  • G
3 Kamza 6 5 0 1 8 3 15
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • M
4 Burreli 6 3 1 2 8 6 10
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
5 Shënkolli 6 3 1 2 8 7 10
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
6 Besa Kavajë 6 2 0 4 5 9 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
7 Mamurrasi 6 1 1 4 5 10 4
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
  • M
8 Iliria Fushë-Krujë 6 1 1 4 5 12 4
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
  • G
9 Kastrioti Krujë 6 1 1 4 6 8 4
  • M
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
10 Tërbuni Pukë 6 1 0 5 2 11 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Kamza 6 6 0 0 8 2 18 7 6 0 1 11 4 18
2 Besëlidhja Lezhë 6 4 1 1 9 3 13 7 5 2 0 10 4 17
3 Erzeni Shijak 7 6 0 1 15 4 18 6 2 1 3 7 7 7
4 Burreli 6 5 1 0 11 3 16 7 1 2 4 2 6 5
5 Shënkolli 6 5 0 1 8 2 15 7 0 2 5 4 11 2
6 Besa Kavajë 7 4 1 2 7 5 13 6 0 0 6 1 10 0
7 Kastrioti Krujë 7 2 3 2 6 3 9 6 0 3 3 4 8 3
8 Mamurrasi 7 3 1 3 8 8 10 6 0 2 4 2 10 2
9 Iliria Fushë-Krujë 6 0 4 2 4 6 4 7 2 0 5 5 13 6
10 Tërbuni Pukë 7 1 2 4 4 10 5 6 0 1 5 0 7 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Erzeni Shijak 13 1 3 3 2 2 2 0 0 0 2.54
2 Iliria Fushë-Krujë 13 2 4 2 2 1 2 0 0 0 2.15
3 Mamurrasi 13 2 2 3 5 0 1 0 0 0 2.15
4 Besëlidhja Lezhë 13 2 2 6 1 1 1 0 0 0 2.00
5 Kamza 13 0 7 1 4 1 0 0 0 0 1.92
6 Shënkolli 13 1 4 4 3 1 0 0 0 0 1.92
7 Besa Kavajë 13 0 5 6 2 0 0 0 0 0 1.77
8 Burreli 13 1 6 4 1 0 1 0 0 0 1.69
9 Tërbuni Pukë 13 3 5 2 1 1 1 0 0 0 1.62
10 Kastrioti Krujë 13 4 2 3 3 1 0 0 0 0 1.62

1. Ligi Grup B Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Lushnja 13 9 4 0 23 10 +13 31
2 Bylis Ballsh 13 7 4 2 14 8 +6 25
3 Shkumbini Peqin 13 7 0 6 9 12 -3 21
4 Apolonia Fier 13 5 4 4 15 12 +3 19
5 Tomori Berat 13 5 4 4 9 7 +2 19
6 Pogradeci 13 3 5 5 13 15 -2 14
7 Dinamo Tirana 13 3 4 6 8 9 -1 13
8 Sopoti Librazhd 13 2 7 4 15 17 -2 13
9 Elbasani 13 3 3 7 9 19 -10 12
10 Turbina Cërrik 13 2 3 8 10 16 -6 9
  • Yükselme Grubu
  • Küme Düşme Raundu
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Bylis Ballsh 6 4 2 0 8 2 14
  • B
  • B
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Lushnja 6 3 3 0 8 5 12
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
  • G
3 Shkumbini Peqin 6 4 0 2 6 6 12
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
4 Apolonia Fier 6 3 1 2 6 5 10
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
  • G
5 Sopoti Librazhd 6 2 3 1 8 6 9
  • B
  • G
  • M
  • B
  • B
  • G
6 Tomori Berat 6 2 2 2 4 4 8
  • G
  • G
  • B
  • M
  • B
  • M
7 Elbasani 6 2 1 3 7 9 7
  • M
  • G
  • G
  • M
  • M
  • M
8 Pogradeci 6 1 2 3 5 7 5
  • B
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
9 Dinamo Tirana 6 1 1 4 4 6 4
  • M
  • G
  • M
  • G
  • M
  • M
10 Turbina Cërrik 6 0 1 5 3 8 1
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Lushnja 7 6 1 0 10 3 19 6 3 3 0 13 7 12
2 Bylis Ballsh 7 5 2 0 9 3 17 6 2 2 2 5 5 8
3 Shkumbini Peqin 6 6 0 0 8 2 18 7 1 0 6 1 10 3
4 Apolonia Fier 7 3 3 1 11 7 12 6 2 1 3 4 5 7
5 Tomori Berat 6 4 2 0 7 1 14 7 1 2 4 2 6 5
6 Pogradeci 7 3 2 2 7 6 11 6 0 3 3 6 9 3
7 Dinamo Tirana 6 1 3 2 2 2 6 7 2 1 4 6 7 7
8 Sopoti Librazhd 7 2 4 1 10 8 10 6 0 3 3 5 9 3
9 Elbasani 6 2 1 3 6 10 7 7 1 2 4 3 9 5
10 Turbina Cërrik 6 1 1 4 5 8 4 7 1 2 4 5 8 5
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Lushnja 13 1 4 2 2 2 1 1 0 0 2.54
2 Sopoti Librazhd 13 1 2 5 1 3 1 0 0 0 2.46
3 Pogradeci 13 2 4 2 2 2 0 1 0 0 2.15
4 Elbasani 13 2 3 2 4 1 1 0 0 0 2.15
5 Apolonia Fier 13 1 5 2 3 1 1 0 0 0 2.08
6 Turbina Cërrik 13 1 5 2 3 2 0 0 0 0 2.00
7 Bylis Ballsh 13 3 2 4 4 0 0 0 0 0 1.69
8 Shkumbini Peqin 13 0 7 4 2 0 0 0 0 0 1.62
9 Dinamo Tirana 13 3 6 2 1 1 0 0 0 0 1.31
10 Tomori Berat 13 2 6 5 0 0 0 0 0 0 1.23