İstatistik
Menüsü

Bulgaristan 1. Ligi

29.07.2016 Lokomotiv G. Oryahovitsa 16:00 Neftohimik
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Neftohimik takım karşılaştırması
  • Lokomotiv G. Oryahovitsa-Neftohimik arasındaki maçlar
29.07.2016 CSKA Sofia 18:15 Slavia Sofia
  • CSKA Sofia-Slavia Sofia takım karşılaştırması
  • CSKA Sofia-Slavia Sofia arasındaki maçlar
30.07.2016 Botev Plovdiv 16:00 Lokomotiv Plovdiv
  • Botev Plovdiv-Lokomotiv Plovdiv takım karşılaştırması
  • Botev Plovdiv-Lokomotiv Plovdiv arasındaki maçlar
30.07.2016 Dunav 2010 18:15 Vereya
  • Dunav 2010-Vereya takım karşılaştırması
  • Dunav 2010-Vereya arasındaki maçlar
31.07.2016 Levski Sofia 16:00 Montana
  • Levski Sofia-Montana takım karşılaştırması
  • Levski Sofia-Montana arasındaki maçlar
31.07.2016 OFK Pirin 18:15 Cherno More
  • OFK Pirin-Cherno More takım karşılaştırması
  • OFK Pirin-Cherno More arasındaki maçlar
05.08.2016 Neftohimik 16:00 Dunav 2010
  • Neftohimik-Dunav 2010 takım karşılaştırması
  • Neftohimik-Dunav 2010 arasındaki maçlar
05.08.2016 OFK Pirin 18:15 Lokomotiv G. Oryahovitsa
  • OFK Pirin-Lokomotiv G. Oryahovitsa takım karşılaştırması
  • OFK Pirin-Lokomotiv G. Oryahovitsa arasındaki maçlar
06.08.2016 Vereya 16:00 CSKA Sofia
  • Vereya-CSKA Sofia takım karşılaştırması
  • Vereya-CSKA Sofia arasındaki maçlar
06.08.2016 Ludogorets 18:15 Botev Plovdiv
  • Ludogorets-Botev Plovdiv takım karşılaştırması
  • Ludogorets-Botev Plovdiv arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Beroe 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Botev Plovdiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 CSKA Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Cherno More 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Dunav 2010 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Levski Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Ludogorets 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Montana 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Neftohimik 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Slavia Sofia 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Vereya 0 0 0 0 0 0 +0 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Beroe 0 0 0 0 0 0 0
2 Botev Plovdiv 0 0 0 0 0 0 0
3 CSKA Sofia 0 0 0 0 0 0 0
4 Cherno More 0 0 0 0 0 0 0
5 Dunav 2010 0 0 0 0 0 0 0
6 Levski Sofia 0 0 0 0 0 0 0
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 0
8 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0 0 0
9 Ludogorets 0 0 0 0 0 0 0
10 Montana 0 0 0 0 0 0 0
11 Neftohimik 0 0 0 0 0 0 0
12 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 0
13 Slavia Sofia 0 0 0 0 0 0 0
14 Vereya 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Beroe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Botev Plovdiv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 CSKA Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Cherno More 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dunav 2010 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Levski Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Lokomotiv G. Oryahovitsa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Lokomotiv Plovdiv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ludogorets 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Montana 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Neftohimik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 OFK Pirin 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Slavia Sofia 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Vereya 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG