İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 4. Ligi

28.08.2016 Admira Praha 08:15 Tatran Sedlčany
  • Admira Praha-Tatran Sedlčany takım karşılaştırması
  • Admira Praha-Tatran Sedlčany arasındaki maçlar
28.08.2016 Karlovy Vary 08:30 Aritma Praha
  • Karlovy Vary-Aritma Praha takım karşılaştırması
  • Karlovy Vary-Aritma Praha arasındaki maçlar
28.08.2016 Sušice 15:00 Jankov
  • Sušice-Jankov takım karşılaştırması
  • Sušice-Jankov arasındaki maçlar
03.09.2016 Aritma Praha 08:15 Slavoj Český Krumlov
  • Aritma Praha-Slavoj Český Krumlov takım karşılaştırması
  • Aritma Praha-Slavoj Český Krumlov arasındaki maçlar
03.09.2016 Sokol Čížová 11:30 Malše Roudné
  • Sokol Čížová-Malše Roudné takım karşılaştırması
  • Sokol Čížová-Malše Roudné arasındaki maçlar
03.09.2016 Doubravka 15:00 Sušice
  • Doubravka-Sušice takım karşılaştırması
  • Doubravka-Sušice arasındaki maçlar
03.09.2016 Klatovy 15:00 Karlovy Vary
  • Klatovy-Karlovy Vary takım karşılaştırması
  • Klatovy-Karlovy Vary arasındaki maçlar
03.09.2016 Dobříš 15:00 Mariánské Lázně
  • Dobříš-Mariánské Lázně takım karşılaştırması
  • Dobříš-Mariánské Lázně arasındaki maçlar
04.09.2016 Admira Praha 08:15 Rokycany
  • Admira Praha-Rokycany takım karşılaştırması
  • Admira Praha-Rokycany arasındaki maçlar
04.09.2016 Tatran Sedlčany 15:00 Motorlet Praha
  • Tatran Sedlčany-Motorlet Praha takım karşılaştırması
  • Tatran Sedlčany-Motorlet Praha arasındaki maçlar
27.08.2016 Rokycany 3 - 0 Klatovy
  • Rokycany-Klatovy maçı istatistikleri
  • Rokycany-Klatovy arasındaki maçlar
27.08.2016 Ostrov 0 - 7 Motorlet Praha
  • Ostrov -Motorlet Praha maçı istatistikleri
  • Ostrov -Motorlet Praha arasındaki maçlar
27.08.2016 Malše Roudné 2 - 0 Doubravka
  • Malše Roudné-Doubravka maçı istatistikleri
  • Malše Roudné-Doubravka arasındaki maçlar
27.08.2016 Mariánské Lázně 1 - 2 Sokol Čížová
  • Mariánské Lázně-Sokol Čížová maçı istatistikleri
  • Mariánské Lázně-Sokol Čížová arasındaki maçlar
27.08.2016 Slavoj Český Krumlov 2 - 0 Dobříš
  • Slavoj Český Krumlov-Dobříš maçı istatistikleri
  • Slavoj Český Krumlov-Dobříš arasındaki maçlar
21.08.2016 Tatran Sedlčany 5 - 0 Ostrov
  • Tatran Sedlčany-Ostrov  maçı istatistikleri
  • Tatran Sedlčany-Ostrov  arasındaki maçlar
21.08.2016 Klatovy 1 - 1 Admira Praha
  • Klatovy-Admira Praha maçı istatistikleri
  • Klatovy-Admira Praha arasındaki maçlar
21.08.2016 Jankov 1 - 1 Malše Roudné
  • Jankov-Malše Roudné maçı istatistikleri
  • Jankov-Malše Roudné arasındaki maçlar
20.08.2016 Doubravka 1 - 1 Mariánské Lázně
  • Doubravka-Mariánské Lázně maçı istatistikleri
  • Doubravka-Mariánské Lázně arasındaki maçlar
20.08.2016 Dobříš 2 - 2 Karlovy Vary
  • Dobříš-Karlovy Vary maçı istatistikleri
  • Dobříš-Karlovy Vary arasındaki maçlar

4. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Motorlet Praha 3 2 1 0 14 1 +13 8
2 Malše Roudné 3 1 2 0 4 2 +2 6
3 Aritma Praha 2 2 0 0 4 1 +3 6
4 Sokol Čížová 3 2 0 1 9 3 +6 6
5 Karlovy Vary 2 1 1 0 4 3 +1 5
6 Klatovy 3 1 1 1 3 4 -1 5
7 Jankov 2 1 1 0 4 2 +2 4
8 Dobříš 3 1 1 1 6 5 +1 4
9 Doubravka 3 1 1 1 2 3 -1 4
10 Tatran Sedlčany 2 1 0 1 5 2 +3 3
11 Rokycany 3 1 0 2 5 6 -1 3
12 Slavoj Český Krumlov 3 1 0 2 2 7 -5 3
13 Ostrov 3 1 0 2 4 13 -9 3
14 Mariánské Lázně 3 0 1 2 3 6 -3 2
15 Admira Praha 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Sušice 2 0 0 2 1 10 -9 0
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Motorlet Praha 3 2 1 0 14 1 7
  • B
  • G
  • G
2 Sokol Čížová 3 2 0 1 9 3 6
  • M
  • G
  • G
3 Aritma Praha 2 2 0 0 4 1 6
  • G
  • G
4 Malše Roudné 3 1 2 0 4 2 5
  • B
  • B
  • G
5 Dobříš 3 1 1 1 6 5 4
  • G
  • B
  • M
6 Karlovy Vary 2 1 1 0 4 3 4
  • G
  • B
7 Jankov 2 1 1 0 4 2 4
  • G
  • B
8 Klatovy 3 1 1 1 3 4 4
  • G
  • B
  • M
9 Doubravka 3 1 1 1 2 3 4
  • G
  • B
  • M
10 Tatran Sedlčany 2 1 0 1 5 2 3
  • M
  • G
11 Rokycany 3 1 0 2 5 6 3
  • M
  • M
  • G
12 Slavoj Český Krumlov 3 1 0 2 2 7 3
  • M
  • M
  • G
13 Ostrov 3 1 0 2 4 13 3
  • G
  • M
  • M
14 Admira Praha 2 0 1 1 1 3 1
  • M
  • B
15 Mariánské Lázně 3 0 1 2 3 6 1
  • M
  • B
  • M
16 Sušice 2 0 0 2 1 10 0
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Motorlet Praha 1 1 0 0 6 0 3 2 1 1 0 8 1 4
2 Malše Roudné 2 1 1 0 3 1 4 1 0 1 0 1 1 1
3 Aritma Praha 1 1 0 0 2 1 3 1 1 0 0 2 0 3
4 Sokol Čížová 1 1 0 0 6 0 3 2 1 0 1 3 3 3
5 Karlovy Vary 1 1 0 0 2 1 3 1 0 1 0 2 2 1
6 Klatovy 2 1 1 0 3 1 4 1 0 0 1 0 3 0
7 Jankov 1 0 1 0 1 1 1 1 1 0 0 3 1 3
8 Dobříš 1 0 1 0 2 2 1 2 1 0 1 4 3 3
9 Doubravka 1 0 1 0 1 1 1 2 1 0 1 1 2 3
10 Tatran Sedlčany 1 1 0 0 5 0 3 1 0 0 1 0 2 0
11 Rokycany 2 1 0 1 4 4 3 1 0 0 1 1 2 0
12 Slavoj Český Krumlov 2 1 0 1 2 1 3 1 0 0 1 0 6 0
13 Ostrov 1 0 0 1 0 7 0 2 1 0 1 4 6 3
14 Mariánské Lázně 2 0 0 2 2 5 0 1 0 1 0 1 1 1
15 Admira Praha 1 0 0 1 0 2 0 1 0 1 0 1 1 1
16 Sušice 1 0 0 1 1 4 0 1 0 0 1 0 6 0
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Ostrov 3 0 0 0 0 0 2 0 1 0 5.67
2 Sušice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5.50
3 Motorlet Praha 3 0 0 1 0 0 0 1 1 0 5.00
4 Sokol Čížová 3 0 0 0 2 0 0 1 0 0 4.00
5 Dobříš 3 0 0 1 0 1 1 0 0 0 3.67
6 Rokycany 3 0 0 0 2 0 1 0 0 0 3.67
7 Tatran Sedlčany 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3.50
8 Karlovy Vary 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 3.50
9 Slavoj Český Krumlov 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3.00
10 Mariánské Lázně 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 3.00
11 Jankov 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 3.00
12 Aritma Praha 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2.50
13 Klatovy 3 0 0 2 1 0 0 0 0 0 2.33
14 Malše Roudné 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 2.00
15 Admira Praha 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2.00
16 Doubravka 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1.67