İstatistik
Menüsü

Çek Cumhuriyeti 4. Ligi

11.03.2017 Holešov 14:00 Slavičín
  • Holešov-Slavičín takım karşılaştırması
  • Holešov-Slavičín arasındaki maçlar
19.03.2017 Břeclav 14:00 Vrchovina
  • Břeclav-Vrchovina takım karşılaştırması
  • Břeclav-Vrchovina arasındaki maçlar
19.03.2017 Slavoj Polná 14:00 Velká Bíteš
  • Slavoj Polná-Velká Bíteš takım karşılaştırması
  • Slavoj Polná-Velká Bíteš arasındaki maçlar
19.03.2017 Pelhřimov 14:00 Sokol Tasovice
  • Pelhřimov-Sokol Tasovice takım karşılaştırması
  • Pelhřimov-Sokol Tasovice arasındaki maçlar
19.03.2017 Slavičín 14:00 Brumov
  • Slavičín-Brumov takım karşılaştırması
  • Slavičín-Brumov arasındaki maçlar
19.03.2017 Slovan Rosice 14:00 Holešov
  • Slovan Rosice-Holešov takım karşılaştırması
  • Slovan Rosice-Holešov arasındaki maçlar
19.03.2017 Bystřice nad Pernštejnem 14:00 Žďár nad Sázavou
  • Bystřice nad Pernštejnem-Žďár nad Sázavou takım karşılaştırması
  • Bystřice nad Pernštejnem-Žďár nad Sázavou arasındaki maçlar
19.03.2017 Hodonín-Šardice 14:00 Uherský Brod
  • Hodonín-Šardice-Uherský Brod takım karşılaştırması
  • Hodonín-Šardice-Uherský Brod arasındaki maçlar
19.03.2017 Stará Říše 14:00 Bzenec
  • Stará Říše-Bzenec takım karşılaştırması
  • Stará Říše-Bzenec arasındaki maçlar
26.03.2017 Uherský Brod 13:00 Stará Říše
  • Uherský Brod-Stará Říše takım karşılaştırması
  • Uherský Brod-Stará Říše arasındaki maçlar
13.11.2016 Brumov 5 - 0 Pelhřimov
  • Brumov-Pelhřimov maçı istatistikleri
  • Brumov-Pelhřimov arasındaki maçlar
13.11.2016 Velká Bíteš 0 - 2 Břeclav
  • Velká Bíteš-Břeclav maçı istatistikleri
  • Velká Bíteš-Břeclav arasındaki maçlar
12.11.2016 Stará Říše 0 - 2 Hodonín-Šardice
  • Stará Říše-Hodonín-Šardice maçı istatistikleri
  • Stará Říše-Hodonín-Šardice arasındaki maçlar
12.11.2016 Bzenec 2 - 1 Vrchovina
  • Bzenec-Vrchovina maçı istatistikleri
  • Bzenec-Vrchovina arasındaki maçlar
12.11.2016 Žďár nad Sázavou 2 - 0 Slovan Rosice
  • Žďár nad Sázavou-Slovan Rosice maçı istatistikleri
  • Žďár nad Sázavou-Slovan Rosice arasındaki maçlar
12.11.2016 Uherský Brod 2 - 1 Bystřice nad Pernštejnem
  • Uherský Brod-Bystřice nad Pernštejnem maçı istatistikleri
  • Uherský Brod-Bystřice nad Pernštejnem arasındaki maçlar
12.11.2016 Sokol Tasovice 3 - 3 Slavoj Polná
  • Sokol Tasovice-Slavoj Polná maçı istatistikleri
  • Sokol Tasovice-Slavoj Polná arasındaki maçlar
06.11.2016 Pelhřimov 2 - 2 Žďár nad Sázavou
  • Pelhřimov-Žďár nad Sázavou maçı istatistikleri
  • Pelhřimov-Žďár nad Sázavou arasındaki maçlar
06.11.2016 Vrchovina 4 - 0 Sokol Tasovice
  • Vrchovina-Sokol Tasovice maçı istatistikleri
  • Vrchovina-Sokol Tasovice arasındaki maçlar
06.11.2016 Břeclav 1 - 1 Brumov
  • Břeclav-Brumov maçı istatistikleri
  • Břeclav-Brumov arasındaki maçlar

4. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Hodonín-Šardice 16 14 2 0 47 14 +33 44
2 Uherský Brod 16 12 2 2 37 18 +19 38
3 Slovan Rosice 16 10 4 2 33 12 +21 34
4 Břeclav 16 9 3 4 28 17 +11 30
5 Slavičín 15 7 5 3 22 9 +13 26
6 Bzenec 16 7 4 5 29 29 +0 25
7 Slavoj Polná 16 6 6 4 41 42 -1 24
8 Sokol Tasovice 16 5 5 6 26 26 +0 20
9 Velká Bíteš 16 6 2 8 20 25 -5 20
10 Stará Říše 16 4 6 6 19 28 -9 18
11 Žďár nad Sázavou 16 4 3 9 25 33 -8 15
12 Bystřice nad Pernštejnem 16 3 4 9 25 32 -7 13
13 Brumov 16 3 4 9 27 39 -12 13
14 Pelhřimov 16 3 4 9 16 35 -19 13
15 Vrchovina 16 3 2 11 14 36 -22 11
16 Holešov 15 2 2 11 27 41 -14 8
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Břeclav 6 4 2 0 14 6 14
  • B
  • G
  • G
  • G
  • B
  • G
2 Hodonín-Šardice 6 4 2 0 12 5 14
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
  • G
3 Uherský Brod 6 4 1 1 11 7 13
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Bzenec 6 4 0 2 11 13 12
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
5 Vrchovina 6 3 1 2 10 9 10
  • B
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
6 Slovan Rosice 6 2 3 1 10 5 9
  • B
  • G
  • B
  • B
  • G
  • M
7 Slavičín 6 2 3 1 5 3 9
  • G
  • B
  • B
  • B
  • G
  • M
8 Sokol Tasovice 6 2 2 2 13 14 8
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
9 Žďár nad Sázavou 6 2 1 3 11 11 7
  • M
  • G
  • M
  • M
  • B
  • G
10 Velká Bíteš 6 2 1 3 7 11 7
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
11 Slavoj Polná 6 2 1 3 17 24 7
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
12 Brumov 6 1 3 2 14 14 6
  • B
  • M
  • B
  • M
  • B
  • G
13 Stará Říše 6 1 2 3 7 10 5
  • B
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
14 Pelhřimov 6 1 2 3 8 16 5
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
  • M
15 Holešov 6 1 1 4 12 15 4
  • G
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
16 Bystřice nad Pernštejnem 6 0 2 4 7 12 2
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Hodonín-Šardice 8 7 1 0 23 8 22 8 7 1 0 24 6 22
2 Uherský Brod 8 6 0 2 20 11 18 8 6 2 0 17 7 20
3 Slovan Rosice 8 7 1 0 22 2 22 8 3 3 2 11 10 12
4 Břeclav 8 4 2 2 13 7 14 8 5 1 2 15 10 16
5 Slavičín 8 3 4 1 13 3 13 7 4 1 2 9 6 13
6 Bzenec 8 4 2 2 18 14 14 8 3 2 3 11 15 11
7 Slavoj Polná 8 4 2 2 24 22 14 8 2 4 2 17 20 10
8 Sokol Tasovice 8 2 3 3 14 13 9 8 3 2 3 12 13 11
9 Velká Bíteš 8 5 2 1 16 8 17 8 1 0 7 4 17 3
10 Stará Říše 8 3 2 3 12 12 11 8 1 4 3 7 16 7
11 Žďár nad Sázavou 8 4 2 2 16 10 14 8 0 1 7 9 23 1
12 Bystřice nad Pernštejnem 8 2 2 4 13 14 8 8 1 2 5 12 18 5
13 Brumov 8 3 1 4 19 19 10 8 0 3 5 8 20 3
14 Pelhřimov 8 3 3 2 11 9 12 8 0 1 7 5 26 1
15 Vrchovina 8 2 2 4 7 12 8 8 1 0 7 7 24 3
16 Holešov 7 2 0 5 13 18 6 8 0 2 6 14 23 2
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Slavoj Polná 16 0 0 4 2 1 1 5 0 3 5.19
2 Holešov 15 0 1 3 1 2 4 2 0 2 4.53
3 Brumov 16 0 0 2 5 3 2 3 1 0 4.13
4 Hodonín-Šardice 16 1 0 3 5 4 1 0 1 1 3.81
5 Žďár nad Sázavou 16 0 2 4 2 3 3 1 0 1 3.63
6 Bzenec 16 0 2 3 2 4 3 1 1 0 3.63
7 Bystřice nad Pernštejnem 16 0 2 2 4 4 2 1 1 0 3.56
8 Uherský Brod 16 0 2 3 5 3 1 1 0 1 3.44
9 Sokol Tasovice 16 1 0 6 1 6 0 1 1 0 3.25
10 Pelhřimov 16 1 2 3 3 4 2 0 0 1 3.19
11 Vrchovina 16 1 3 3 3 3 1 0 1 1 3.13
12 Stará Říše 16 0 2 8 1 2 1 1 1 0 2.94
13 Velká Bíteš 16 0 5 5 1 1 2 1 1 0 2.81
14 Břeclav 16 0 3 5 4 1 2 1 0 0 2.81
15 Slovan Rosice 16 1 1 5 4 4 0 1 0 0 2.81
16 Slavičín 15 3 3 5 1 1 1 1 0 0 2.07