İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

01.10.2016 Kuban' Krasnodar 14:00 Yenisey
  • Kuban' Krasnodar-Yenisey takım karşılaştırması
  • Kuban' Krasnodar-Yenisey arasındaki maçlar
02.10.2016 SKA-Energiya 06:00 Volgar Astrakhan
  • SKA-Energiya-Volgar Astrakhan takım karşılaştırması
  • SKA-Energiya-Volgar Astrakhan arasındaki maçlar
02.10.2016 Sibir 09:00 Baltika
  • Sibir-Baltika takım karşılaştırması
  • Sibir-Baltika arasındaki maçlar
02.10.2016 Spartak Moskva II 11:00 Neftekhimik
  • Spartak Moskva II-Neftekhimik takım karşılaştırması
  • Spartak Moskva II-Neftekhimik arasındaki maçlar
02.10.2016 Tambov 11:00 Spartak Nal'chik
  • Tambov-Spartak Nal'chik takım karşılaştırması
  • Tambov-Spartak Nal'chik arasındaki maçlar
02.10.2016 Khimki 11:00 Zenit St. Petersburg II
  • Khimki-Zenit St. Petersburg II takım karşılaştırması
  • Khimki-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
02.10.2016 Tosno 13:00 Luch Vladivostok
  • Tosno-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • Tosno-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
02.10.2016 Fakel 13:00 Tyumen
  • Fakel-Tyumen takım karşılaştırması
  • Fakel-Tyumen arasındaki maçlar
02.10.2016 Sokol Saratov 13:00 Shinnik
  • Sokol Saratov-Shinnik takım karşılaştırması
  • Sokol Saratov-Shinnik arasındaki maçlar
02.10.2016 Mordovia Saransk 14:00 Dinamo Moskva
  • Mordovia Saransk-Dinamo Moskva takım karşılaştırması
  • Mordovia Saransk-Dinamo Moskva arasındaki maçlar
26.09.2016 Baltika 0 - 0 Khimki
  • Baltika-Khimki maçı istatistikleri
  • Baltika-Khimki arasındaki maçlar
26.09.2016 Dinamo Moskva 1 - 0 Sibir
  • Dinamo Moskva-Sibir maçı istatistikleri
  • Dinamo Moskva-Sibir arasındaki maçlar
26.09.2016 Zenit St. Petersburg II 1 - 1 SKA-Energiya
  • Zenit St. Petersburg II-SKA-Energiya maçı istatistikleri
  • Zenit St. Petersburg II-SKA-Energiya arasındaki maçlar
26.09.2016 Shinnik 0 - 2 Fakel
  • Shinnik-Fakel maçı istatistikleri
  • Shinnik-Fakel arasındaki maçlar
26.09.2016 Spartak Nal'chik 1 - 1 Tosno
  • Spartak Nal'chik-Tosno maçı istatistikleri
  • Spartak Nal'chik-Tosno arasındaki maçlar
26.09.2016 Neftekhimik 2 - 2 Sokol Saratov
  • Neftekhimik-Sokol Saratov maçı istatistikleri
  • Neftekhimik-Sokol Saratov arasındaki maçlar
26.09.2016 Volgar Astrakhan 1 - 2 Tambov
  • Volgar Astrakhan-Tambov maçı istatistikleri
  • Volgar Astrakhan-Tambov arasındaki maçlar
26.09.2016 Tyumen 2 - 0 Kuban' Krasnodar
  • Tyumen-Kuban' Krasnodar maçı istatistikleri
  • Tyumen-Kuban' Krasnodar arasındaki maçlar
26.09.2016 Yenisey 4 - 0 Mordovia Saransk
  • Yenisey-Mordovia Saransk maçı istatistikleri
  • Yenisey-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
26.09.2016 Luch Vladivostok 0 - 0 Spartak Moskva II
  • Luch Vladivostok-Spartak Moskva II maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-Spartak Moskva II arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Dinamo Moskva 13 10 2 1 26 10 +16 32
2 Tosno 14 8 5 1 22 10 +12 29
3 Fakel 14 7 4 3 20 12 +8 25
4 Spartak Moskva II 14 6 5 3 21 15 +6 23
5 Shinnik 14 6 4 4 15 10 +5 22
6 Zenit St. Petersburg II 14 5 7 2 16 13 +3 22
7 Yenisey 14 6 3 5 15 13 +2 21
8 SKA-Energiya 14 5 6 3 17 15 +2 21
9 Volgar Astrakhan 14 6 2 6 17 20 -3 20
10 Tyumen 14 5 3 6 16 18 -2 18
11 Tambov 14 4 5 5 13 15 -2 17
12 Spartak Nal'chik 14 3 7 4 10 11 -1 16
13 Sibir 14 2 8 4 11 14 -3 14
14 Sokol Saratov 14 2 8 4 14 16 -2 14
15 Luch Vladivostok 14 3 4 7 10 17 -7 13
16 Neftekhimik 14 3 4 7 12 21 -9 13
17 Kuban' Krasnodar 14 2 7 5 11 15 -4 13
18 Mordovia Saransk 14 3 3 8 12 17 -5 12
19 Khimki 13 2 6 5 10 19 -9 12
20 Baltika 14 2 5 7 8 15 -7 11
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Yenisey 6 4 1 1 12 4 13
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
  • G
2 Dinamo Moskva 6 4 1 1 8 5 13
  • G
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
3 Shinnik 6 3 2 1 5 3 11
  • B
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
4 Tosno 6 3 2 1 11 5 11
  • M
  • G
  • G
  • B
  • G
  • B
5 SKA-Energiya 6 3 2 1 8 5 11
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
  • B
6 Fakel 6 3 1 2 8 5 10
  • B
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
7 Tyumen 6 3 1 2 10 8 10
  • G
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
8 Spartak Moskva II 6 2 3 1 9 6 9
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
  • B
9 Khimki 6 2 2 2 7 8 8
  • M
  • B
  • M
  • G
  • M
  • B
10 Luch Vladivostok 6 2 2 2 5 5 8
  • B
  • M
  • M
  • G
  • G
  • B
11 Kuban' Krasnodar 6 2 2 2 7 5 8
  • G
  • G
  • B
  • B
  • M
  • M
12 Tambov 6 2 1 3 6 7 7
  • M
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
13 Spartak Nal'chik 6 1 3 2 6 7 6
  • G
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
14 Sokol Saratov 6 1 3 2 8 9 6
  • B
  • B
  • B
  • B
  • G
  • B
15 Zenit St. Petersburg II 6 1 3 2 4 7 6
  • M
  • G
  • M
  • B
  • B
  • B
16 Mordovia Saransk 6 1 2 3 4 10 5
  • M
  • G
  • B
  • M
  • B
  • M
17 Volgar Astrakhan 6 1 1 4 6 15 4
  • G
  • G
  • G
  • B
  • M
  • M
18 Sibir 6 0 4 2 5 8 4
  • B
  • B
  • B
  • M
  • B
  • M
19 Baltika 6 0 2 4 4 10 2
  • B
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
20 Neftekhimik 6 0 1 5 6 15 1
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • B
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Dinamo Moskva 9 8 0 1 22 8 24 4 2 2 0 4 2 8
2 Tosno 7 4 2 1 13 5 14 7 4 3 0 9 5 15
3 Fakel 6 3 1 2 9 5 10 8 4 3 1 11 7 15
4 Spartak Moskva II 7 4 2 1 12 6 14 7 2 3 2 9 9 9
5 Shinnik 8 5 1 2 13 6 16 6 1 3 2 2 4 6
6 Zenit St. Petersburg II 8 3 5 0 10 7 14 6 2 2 2 6 6 8
7 Yenisey 8 3 1 4 9 10 10 6 3 2 1 6 3 11
8 SKA-Energiya 6 2 3 1 5 5 9 8 3 3 2 12 10 12
9 Volgar Astrakhan 10 6 2 2 16 9 20 4 0 0 4 1 11 0
10 Tyumen 6 3 1 2 8 6 10 8 2 2 4 8 12 8
11 Tambov 7 2 3 2 7 6 9 7 2 2 3 6 9 8
12 Spartak Nal'chik 8 2 4 2 7 7 10 6 1 3 2 3 4 6
13 Sibir 6 1 4 1 4 4 7 8 1 4 3 7 10 7
14 Sokol Saratov 4 1 1 2 5 6 4 10 1 7 2 9 10 10
15 Luch Vladivostok 6 2 2 2 3 5 8 8 1 2 5 7 12 5
16 Neftekhimik 7 2 2 3 6 9 8 7 1 2 4 6 12 5
17 Kuban' Krasnodar 7 0 5 2 3 6 5 7 2 2 3 8 9 8
18 Mordovia Saransk 5 1 3 1 7 4 6 9 2 0 7 5 13 6
19 Khimki 5 2 3 0 8 4 9 8 0 3 5 2 15 3
20 Baltika 9 2 4 3 5 6 10 5 0 1 4 3 9 1
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Dinamo Moskva 13 1 3 1 4 1 3 0 0 0 2.77
2 Volgar Astrakhan 14 1 2 2 7 0 2 0 0 0 2.64
3 Spartak Moskva II 14 3 1 3 2 2 3 0 0 0 2.57
4 Tyumen 14 1 4 3 2 2 2 0 0 0 2.43
5 Neftekhimik 14 2 5 0 2 3 2 0 0 0 2.36
6 SKA-Energiya 14 3 2 4 0 3 2 0 0 0 2.29
7 Tosno 14 1 3 4 4 1 1 0 0 0 2.29
8 Fakel 14 1 1 6 5 1 0 0 0 0 2.29
9 Khimki 13 3 1 5 1 0 3 0 0 0 2.23
10 Sokol Saratov 14 4 1 3 3 1 2 0 0 0 2.14
11 Mordovia Saransk 14 2 5 2 1 3 1 0 0 0 2.07
12 Zenit St. Petersburg II 14 2 3 4 3 1 1 0 0 0 2.07
13 Tambov 14 5 1 0 6 1 1 0 0 0 2.00
14 Yenisey 14 2 4 2 4 2 0 0 0 0 2.00
15 Luch Vladivostok 14 2 5 4 0 1 2 0 0 0 1.93
16 Kuban' Krasnodar 14 4 2 5 0 1 2 0 0 0 1.86
17 Sibir 14 2 4 6 0 1 1 0 0 0 1.79
18 Shinnik 14 3 3 4 2 2 0 0 0 0 1.79
19 Baltika 14 3 5 2 3 0 1 0 0 0 1.64
20 Spartak Nal'chik 14 3 5 4 1 0 1 0 0 0 1.50