İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

12.03.2016 Baltika - Sokol Saratov
  • Baltika-Sokol Saratov takım karşılaştırması
  • Baltika-Sokol Saratov arasındaki maçlar
12.03.2016 Tosno - Gazovik Orenburg
  • Tosno-Gazovik Orenburg takım karşılaştırması
  • Tosno-Gazovik Orenburg arasındaki maçlar
12.03.2016 Spartak Moskva II - Luch Vladivostok
  • Spartak Moskva II-Luch Vladivostok takım karşılaştırması
  • Spartak Moskva II-Luch Vladivostok arasındaki maçlar
12.03.2016 Torpedo Armavir - Tom' Tomsk
  • Torpedo Armavir-Tom' Tomsk takım karşılaştırması
  • Torpedo Armavir-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
12.03.2016 Yenisey - Baykal
  • Yenisey-Baykal takım karşılaştırması
  • Yenisey-Baykal arasındaki maçlar
12.03.2016 Zenit St. Petersburg II - Volgar Astrakhan
  • Zenit St. Petersburg II-Volgar Astrakhan takım karşılaştırması
  • Zenit St. Petersburg II-Volgar Astrakhan arasındaki maçlar
12.03.2016 Arsenal Tula - Shinnik
  • Arsenal Tula-Shinnik takım karşılaştırması
  • Arsenal Tula-Shinnik arasındaki maçlar
12.03.2016 KAMAZ - SKA-Energiya
  • KAMAZ-SKA-Energiya takım karşılaştırması
  • KAMAZ-SKA-Energiya arasındaki maçlar
12.03.2016 Sibir - Volga
  • Sibir-Volga takım karşılaştırması
  • Sibir-Volga arasındaki maçlar
12.03.2016 Fakel - Tyumen
  • Fakel-Tyumen takım karşılaştırması
  • Fakel-Tyumen arasındaki maçlar
29.11.2015 Volgar Astrakhan 3 - 1 Baykal
  • Volgar Astrakhan-Baykal maçı istatistikleri
  • Volgar Astrakhan-Baykal arasındaki maçlar
29.11.2015 Torpedo Armavir 1 - 0 Volga
  • Torpedo Armavir-Volga maçı istatistikleri
  • Torpedo Armavir-Volga arasındaki maçlar
29.11.2015 Shinnik 4 - 0 Zenit St. Petersburg II
  • Shinnik-Zenit St. Petersburg II maçı istatistikleri
  • Shinnik-Zenit St. Petersburg II arasındaki maçlar
29.11.2015 Tosno 3 - 1 Tom' Tomsk
  • Tosno-Tom' Tomsk maçı istatistikleri
  • Tosno-Tom' Tomsk arasındaki maçlar
29.11.2015 Sokol Saratov 2 - 0 Sibir
  • Sokol Saratov-Sibir maçı istatistikleri
  • Sokol Saratov-Sibir arasındaki maçlar
29.11.2015 Yenisey 2 - 0 Fakel
  • Yenisey-Fakel maçı istatistikleri
  • Yenisey-Fakel arasındaki maçlar
29.11.2015 Spartak Moskva II 1 - 1 Tyumen
  • Spartak Moskva II-Tyumen maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva II-Tyumen arasındaki maçlar
29.11.2015 Gazovik Orenburg 4 - 1 Arsenal Tula
  • Gazovik Orenburg-Arsenal Tula maçı istatistikleri
  • Gazovik Orenburg-Arsenal Tula arasındaki maçlar
29.11.2015 SKA-Energiya 1 - 1 Baltika
  • SKA-Energiya-Baltika maçı istatistikleri
  • SKA-Energiya-Baltika arasındaki maçlar
29.11.2015 Luch Vladivostok 2 - 1 KAMAZ
  • Luch Vladivostok-KAMAZ maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-KAMAZ arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Gazovik Orenburg 24 19 2 3 46 13 +33 59
2 Tom' Tomsk 24 16 4 4 41 22 +19 52
3 Arsenal Tula 24 14 4 6 39 29 +10 46
4 Volgar Astrakhan 24 13 5 6 38 23 +15 44
5 Fakel 24 13 2 9 36 27 +9 41
6 Sibir 24 12 4 8 30 26 +4 40
7 Spartak Moskva II 24 11 5 8 30 28 +2 38
8 Tyumen 23 10 5 8 23 22 +1 35
9 Sokol Saratov 24 9 7 8 27 23 +4 34
10 Yenisey 24 9 7 8 23 23 +0 34
11 Shinnik 24 9 6 9 31 30 +1 33
12 Baltika 23 8 7 8 25 23 +2 31
13 Volga 24 8 5 11 17 23 -6 29
14 Tosno 24 8 3 13 27 33 -6 27
15 Luch Vladivostok 24 7 4 13 20 36 -16 25
16 Zenit St. Petersburg II 24 6 7 11 35 42 -7 25
17 SKA-Energiya 24 6 6 12 21 26 -5 24
18 Baykal 24 7 1 16 20 36 -16 22
19 Torpedo Armavir 24 3 7 14 9 30 -21 16
20 KAMAZ 24 5 1 18 15 38 -23 16
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 Volgar Astrakhan 6 6 0 0 11 2 18
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
2 Tyumen 6 5 1 0 10 3 16
  • G
  • M
  • G
  • G
  • G
  • B
3 Gazovik Orenburg 6 5 0 1 13 5 15
  • M
  • G
  • G
  • G
  • G
  • G
4 Arsenal Tula 6 4 0 2 14 11 12
  • M
  • G
  • G
  • G
  • M
  • M
5 Sokol Saratov 6 3 2 1 7 4 11
  • G
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
6 Tom' Tomsk 6 3 2 1 6 5 11
  • G
  • B
  • G
  • B
  • G
  • M
7 Yenisey 6 3 1 2 5 3 10
  • M
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
8 Tosno 6 3 0 3 10 9 9
  • M
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
9 Sibir 6 3 0 3 8 9 9
  • G
  • M
  • M
  • G
  • G
  • M
10 Baltika 6 2 2 2 7 5 8
  • M
  • G
  • M
  • B
  • G
  • B
11 SKA-Energiya 6 2 2 2 6 6 8
  • G
  • G
  • M
  • B
  • M
  • B
12 Spartak Moskva II 6 2 1 3 7 9 7
  • G
  • M
  • G
  • M
  • G
  • B
13 Fakel 6 2 1 3 6 7 7
  • G
  • B
  • M
  • G
  • M
  • M
14 Torpedo Armavir 6 2 1 3 3 6 7
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
  • G
15 Shinnik 6 2 0 4 8 8 6
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
16 Volga 6 1 2 3 3 5 5
  • M
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
17 Zenit St. Petersburg II 6 1 1 4 5 11 4
  • M
  • M
  • G
  • B
  • M
  • M
18 Baykal 6 1 0 5 4 11 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
19 Luch Vladivostok 6 1 0 5 4 12 3
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
  • G
20 KAMAZ 6 1 0 5 3 9 3
  • M
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Gazovik Orenburg 13 12 1 0 26 5 37 11 7 1 3 20 8 22
2 Tom' Tomsk 13 8 3 2 24 13 27 11 8 1 2 17 9 25
3 Arsenal Tula 13 8 2 3 18 12 26 11 6 2 3 21 17 20
4 Volgar Astrakhan 13 9 2 2 22 10 29 11 4 3 4 16 13 15
5 Fakel 11 7 0 4 20 13 21 13 6 2 5 16 14 20
6 Sibir 11 8 1 2 15 9 25 13 4 3 6 15 17 15
7 Spartak Moskva II 11 7 1 3 14 8 22 13 4 4 5 16 20 16
8 Tyumen 12 7 0 5 12 13 21 11 3 5 3 11 9 14
9 Sokol Saratov 12 5 4 3 15 8 19 12 4 3 5 12 15 15
10 Yenisey 12 6 2 4 13 11 20 12 3 5 4 10 12 14
11 Shinnik 14 6 3 5 20 18 21 10 3 3 4 11 12 12
12 Baltika 11 5 3 3 15 11 18 12 3 4 5 10 12 13
13 Volga 12 6 4 2 12 9 22 12 2 1 9 5 14 7
14 Tosno 11 5 1 5 13 13 16 13 3 2 8 14 20 11
15 Luch Vladivostok 12 4 4 4 14 17 16 12 3 0 9 6 19 9
16 Zenit St. Petersburg II 12 2 6 4 18 20 12 12 4 1 7 17 22 13
17 SKA-Energiya 12 4 5 3 14 10 17 12 2 1 9 7 16 7
18 Baykal 12 5 1 6 12 17 16 12 2 0 10 8 19 6
19 Torpedo Armavir 11 2 3 6 7 13 9 13 1 4 8 2 17 7
20 KAMAZ 11 1 0 10 4 15 3 13 4 1 8 11 23 13
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Zenit St. Petersburg II 24 2 1 1 11 6 1 2 0 0 3.21
2 Arsenal Tula 24 1 5 3 6 6 3 0 0 0 2.83
3 Fakel 24 1 7 3 6 4 2 1 0 0 2.63
4 Tom' Tomsk 24 2 5 3 7 4 3 0 0 0 2.63
5 Volgar Astrakhan 24 0 6 7 7 1 2 1 0 0 2.54
6 Shinnik 24 1 4 7 7 4 0 1 0 0 2.54
7 Tosno 24 1 8 3 4 6 2 0 0 0 2.50
8 Gazovik Orenburg 24 0 5 8 7 3 1 0 0 0 2.46
9 Spartak Moskva II 24 1 6 7 4 4 2 0 0 0 2.42
10 Sibir 24 1 7 5 8 1 1 1 0 0 2.33
11 Baykal 24 1 8 4 7 1 3 0 0 0 2.33
12 Luch Vladivostok 24 0 8 7 4 3 2 0 0 0 2.33
13 KAMAZ 24 1 8 3 10 1 1 0 0 0 2.21
14 Baltika 23 1 8 5 6 3 0 0 0 0 2.09
15 Sokol Saratov 24 3 5 7 6 2 1 0 0 0 2.08
16 SKA-Energiya 24 2 7 8 5 1 1 0 0 0 1.96
17 Tyumen 23 1 9 6 5 1 1 0 0 0 1.96
18 Yenisey 24 2 8 8 2 4 0 0 0 0 1.92
19 Volga 24 2 12 4 4 2 0 0 0 0 1.67
20 Torpedo Armavir 24 7 5 5 4 3 0 0 0 0 1.63