İstatistik
Menüsü

Rusya 1. Ligi

26.11.2016 Khimki 4 - 3 Mordovia Saransk
  • Khimki-Mordovia Saransk maçı istatistikleri
  • Khimki-Mordovia Saransk arasındaki maçlar
26.11.2016 Zenit St. Petersburg II 1 - 1 Baltika
  • Zenit St. Petersburg II-Baltika maçı istatistikleri
  • Zenit St. Petersburg II-Baltika arasındaki maçlar
26.11.2016 Tosno 5 - 2 Sokol Saratov
  • Tosno-Sokol Saratov maçı istatistikleri
  • Tosno-Sokol Saratov arasındaki maçlar
26.11.2016 Spartak Moskva II 1 - 2 Shinnik
  • Spartak Moskva II-Shinnik maçı istatistikleri
  • Spartak Moskva II-Shinnik arasındaki maçlar
26.11.2016 Spartak Nal'chik 1 - 0 Yenisey
  • Spartak Nal'chik-Yenisey maçı istatistikleri
  • Spartak Nal'chik-Yenisey arasındaki maçlar
26.11.2016 Volgar Astrakhan 0 - 1 Dinamo Moskva
  • Volgar Astrakhan-Dinamo Moskva maçı istatistikleri
  • Volgar Astrakhan-Dinamo Moskva arasındaki maçlar
26.11.2016 Sibir 2 - 1 Neftekhimik
  • Sibir-Neftekhimik maçı istatistikleri
  • Sibir-Neftekhimik arasındaki maçlar
26.11.2016 Luch Vladivostok 1 - 3 Tyumen
  • Luch Vladivostok-Tyumen maçı istatistikleri
  • Luch Vladivostok-Tyumen arasındaki maçlar
26.11.2016 SKA-Energiya 5 - 0 Kuban' Krasnodar
  • SKA-Energiya-Kuban' Krasnodar maçı istatistikleri
  • SKA-Energiya-Kuban' Krasnodar arasındaki maçlar
25.11.2016 Tambov 4 - 0 Fakel
  • Tambov-Fakel maçı istatistikleri
  • Tambov-Fakel arasındaki maçlar

1. Ligi Puan Durumu

Sıra Takım OM G B M AG YG AV Puan
1 Dinamo Moskva 24 16 6 2 40 17 +23 54
2 Tosno 24 14 7 3 42 18 +24 49
3 SKA-Energiya 24 11 8 5 31 20 +11 41
4 Yenisey 24 11 4 9 30 26 +4 37
5 Fakel 24 10 7 7 25 22 +3 37
6 Spartak Moskva II 24 10 6 8 36 28 +8 36
7 Shinnik 24 9 8 7 28 23 +5 35
8 Khimki 24 8 9 7 24 29 -5 33
9 Luch Vladivostok 24 9 5 10 20 26 -6 32
10 Tambov 24 8 8 8 21 21 +0 32
11 Zenit St. Petersburg II 24 7 11 6 26 26 +0 32
12 Tyumen 23 8 7 8 26 27 -1 31
13 Sibir 24 6 10 8 21 26 -5 28
14 Kuban' Krasnodar 24 6 10 8 25 27 -2 28
15 Spartak Nal'chik 23 6 9 8 18 20 -2 27
16 Sokol Saratov 24 5 12 7 26 33 -7 27
17 Volgar Astrakhan 24 7 5 12 23 31 -8 26
18 Mordovia Saransk 24 6 4 14 24 36 -12 22
19 Baltika 24 2 11 11 15 28 -13 17
20 Neftekhimik 24 3 7 14 18 35 -17 16
  • Yükselme
  • Yükselme Play-off'u
  • Küme Düşme
Sıra Takım OM G B M AG YG P Son Maçları
1 SKA-Energiya 6 4 1 1 10 2 13
  • G
  • G
  • B
  • G
  • G
  • G
2 Spartak Moskva II 6 4 0 2 14 8 12
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
  • M
3 Dinamo Moskva 6 3 3 0 8 3 12
  • G
  • B
  • G
  • G
  • B
  • G
4 Tosno 6 3 2 1 10 3 11
  • M
  • G
  • G
  • B
  • B
  • G
5 Tyumen 6 3 1 2 9 8 10
  • G
  • M
  • B
  • G
  • M
  • G
6 Luch Vladivostok 6 3 1 2 4 6 10
  • B
  • G
  • G
  • M
  • G
  • M
7 Khimki 6 3 1 2 8 8 10
  • G
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
8 Sibir 6 3 0 3 6 8 9
  • B
  • M
  • G
  • M
  • G
  • G
9 Sokol Saratov 6 2 2 2 8 11 8
  • G
  • B
  • G
  • G
  • M
  • M
10 Kuban' Krasnodar 6 2 2 2 7 9 8
  • G
  • M
  • G
  • B
  • B
  • M
11 Yenisey 6 2 1 3 6 9 7
  • G
  • B
  • G
  • M
  • G
  • M
12 Tambov 6 2 1 3 6 6 7
  • B
  • M
  • M
  • G
  • B
  • G
13 Fakel 6 2 1 3 3 7 7
  • G
  • G
  • M
  • M
  • B
  • M
14 Spartak Nal'chik 6 2 0 4 5 7 6
  • G
  • M
  • M
  • M
  • G
  • G
15 Zenit St. Petersburg II 6 1 3 2 4 4 6
  • M
  • B
  • M
  • G
  • B
  • B
16 Volgar Astrakhan 6 1 2 3 4 5 5
  • M
  • B
  • B
  • G
  • M
  • M
17 Shinnik 6 1 2 3 5 8 5
  • M
  • B
  • B
  • M
  • M
  • G
18 Mordovia Saransk 6 1 0 5 7 15 3
  • G
  • M
  • M
  • M
  • M
  • M
19 Baltika 6 0 3 3 3 8 3
  • M
  • B
  • M
  • M
  • B
  • B
20 Neftekhimik 6 0 1 5 3 8 1
  • B
  • M
  • M
  • M
  • B
  • M
Sıra Takım İÇ SAHA
OM G B M A Y P
DIŞ SAHA
OM G B M A Y P
1 Dinamo Moskva 13 9 3 1 26 11 30 11 7 3 1 14 6 24
2 Tosno 13 8 3 2 28 11 27 11 6 4 1 14 7 22
3 SKA-Energiya 12 7 3 2 16 7 24 12 4 5 3 15 13 17
4 Yenisey 12 6 1 5 15 14 19 12 5 3 4 15 12 18
5 Fakel 11 5 3 3 12 7 18 13 5 4 4 13 15 19
6 Spartak Moskva II 12 6 3 3 17 11 21 12 4 3 5 19 17 15
7 Shinnik 11 5 3 3 16 10 18 13 4 5 4 12 13 17
8 Khimki 12 7 5 0 20 10 26 12 1 4 7 4 19 7
9 Luch Vladivostok 12 5 2 5 9 13 17 12 4 3 5 11 13 15
10 Tambov 13 5 5 3 14 8 20 11 3 3 5 7 13 12
11 Zenit St. Petersburg II 13 5 7 1 17 14 22 11 2 4 5 9 12 10
12 Tyumen 10 4 3 3 14 12 15 13 4 4 5 12 15 16
13 Sibir 12 5 6 1 12 6 21 12 1 4 7 9 20 7
14 Kuban' Krasnodar 12 3 7 2 12 10 16 12 3 3 6 13 17 12
15 Spartak Nal'chik 13 5 5 3 14 11 20 10 1 4 5 4 9 7
16 Sokol Saratov 10 3 3 4 10 16 12 14 2 9 3 16 17 15
17 Volgar Astrakhan 14 7 3 4 20 13 24 10 0 2 8 3 18 2
18 Mordovia Saransk 11 2 4 5 11 15 10 13 4 0 9 13 21 12
19 Baltika 12 2 5 5 6 11 11 12 0 6 6 9 17 6
20 Neftekhimik 11 2 3 6 7 13 9 13 1 4 8 11 22 7
Sıra Takım OM 0 1 2 3 4 5 6 7 7+ AVG
1 Spartak Moskva II 24 4 4 4 3 4 4 0 1 0 2.67
2 Tosno 24 3 4 6 6 2 1 1 1 0 2.50
3 Mordovia Saransk 24 2 7 4 4 4 2 0 1 0 2.50
4 Sokol Saratov 24 5 2 5 6 3 2 0 1 0 2.46
5 Dinamo Moskva 24 3 7 2 6 2 4 0 0 0 2.38
6 Yenisey 24 2 6 4 7 4 1 0 0 0 2.33
7 Tyumen 23 3 6 5 2 4 3 0 0 0 2.30
8 Volgar Astrakhan 24 2 5 6 9 0 2 0 0 0 2.25
9 Khimki 24 5 4 8 2 0 4 0 1 0 2.21
10 Neftekhimik 24 5 8 0 4 3 3 1 0 0 2.21
11 Kuban' Krasnodar 24 6 4 6 2 2 3 0 1 0 2.17
12 Zenit St. Petersburg II 24 3 5 7 4 4 1 0 0 0 2.17
13 SKA-Energiya 24 4 5 8 1 3 3 0 0 0 2.13
14 Shinnik 24 4 4 7 4 4 1 0 0 0 2.13
15 Sibir 24 3 5 10 3 2 1 0 0 0 1.96
16 Fakel 24 4 4 7 7 2 0 0 0 0 1.96
17 Luch Vladivostok 24 3 9 5 3 2 2 0 0 0 1.92
18 Baltika 24 5 6 5 6 1 1 0 0 0 1.79
19 Tambov 24 8 4 2 7 2 1 0 0 0 1.75
20 Spartak Nal'chik 23 4 7 7 4 0 1 0 0 0 1.65